Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXV

Попкорн (общество, политика) - Том LXV

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 42 из 42]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 54512111

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

Масёк

Масёк
Catman
народна тврчысть

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 220000867_318864309895071_560138317905250618_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=b4Dx8hMIALIAX_ZVbLQ&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
 я развлекался на Евиной ветке, флудил себе Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 1128650315 от души...
понятно. Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 3190515068
Масёк пишет:
да, хорошая факцина, одноразовая.
Но мы уже - ква!  провакцинировались  китайской.
Пфайзер двух разовая, вторую дозу делают через 21 день.
я сделал обе дозы.

Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 940518261

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 3190515068 Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 4175450823 Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 3190515068

Наталя Петрушка
Стадо зелених дебілів...та Президент Молдови- випускниця Гарварду. Зустріч тет-а-тет..???
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 217873086_959008124940113_5845543660774308011_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Vtt_myOPVacAX-IJ1s4&_nc_ht=scontent.fiev21-1
Ігор Карасьов
5 ч.  · 
Форум в Батумі закінчився скандалом. Скандалом цілком прогнозованим і тим більше, болючим. 
Після офіційної церемонії в Батумі президент Грузії Саломе Зурабішвілі відхилила пропозицію про зустріч висловлену Зеленським. 
Причини цього цілком зрозумілі. Знаходження засудженого в Грузії, Міхеела Саакашвілі в державній системі України унеможливлює встановлення прямих контактів між керівництвом Грузії і України. 
Не розуміти цього неможливо, але політика Зеленського в залученні до влади "особистих ворогів Порошенко" зіграла тут свою роль. 
Далі пішов абсолютно очікуваний демарш Молдови. 
Згода на зустріч було отримано тільки від президента Молдови Майї Санду. 
Мабуть грузини про щось підозрювали, тому засунули місце проведення розмови в "пенал". Це внутрішня кімната без вікон. 
Санду в масці, залишивши біля входу свою делегацію, 
кинувши портфель помічниці, не сідаючи запитала дивлячись на Зеленського "Де Чаус?" 
Відповісти спробував Єрмак, але Санду навіть не звернувши на нього уваги звернулася до Кулеби, примостившись на самому краю стола - "А ти хто у них? Міністр закордонних справ, або ганчірка?". Кулеба промовчав. 
Сівши за стіл, Санду хвилин п'ятнадцять рівним голосом чеканила все, що про них думає. Про російськиі війська, які їздять в Придністров'ї через Україну, про електроенергію, яку постачає Україна Придністров'ю, про контакти Єрмака з Красносельський, ну і "справі Чауса". 
 "Ми знаємо, що він у вас. Це знає Лондон, це знає Вашингтон". 
 "Я прийшла сюди, тому що поважаю Україну і її народ. І я буду робити все, щоб зберегти цю взаємну повагу, але мати справу з вами не бажаю. Всі питання - офіційно, під документи і протокол. і так буде до вирішення всіх питань. ". 
Далі з боку української делегації було те, що описувати ми не бажаємо. Нам просто соромно за країну. 
Вся зустріч - близько тридцяти хвилин. 
Підсумки форуму - абсолютно порожній документ і явні ознаки зростаючої міжнародної ізоляції України.

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
вот как сейчас о воинах раненых заботится зе-ко-манда. 

https://twitter.com/rs_ssw/status/1418285211390025728
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 E67C3sxXsAEx2dy?format=jpg&name=small

Сергій Савка @rs_ssw
Сьогодні в мене був яскравий, і трохи сумний день.
Їхав з Монастириська до Тернополя, бачу біля заправки "ОККО" в Монастириську голосує солдат з рюкзаком.
Спочатку подумав що то хтось з наших воєнкомівських, зупинився, ні дивлюсь взагалі не місцевий воїн. 
2. Питає чи візьму до Тернополя.
Кажу візьму, якщо не проти заїхати по дорозі ще в Бучач.
Закинув воїн рюкзак на задній диван а сам на переднє.
І тут я помітив що щось не те, нога ліва в коліні майже не згинається, та й залізти в авто для нього було трохи важко.
3. Ну упакувались, рушили.
Познайомились, Костя, сам з Криму, на війні від початку, а їде Костя автостопом, УВАГА, з ГОСПІТАЛЮ, зі Львова!
І знаєте куди?
В МАРІУПОЛЬ!
І грошей на дорогу йому МО не дало! Сказали що "начіслєнія єщьо нєбило, добірайся как єсть"!
4. Окрема ремарка головному уклоністу і генеральному штабному сцикуну-дезиртиру - ви вибляdku своєю смертю не zdohnеtе!Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 1f92c
Щоб боєць, після госпіталю, без грошей, автостопом, на восьмому році війни добирався в бригаду - це лютий blять pizdetc!Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 1f92c
5. Костя не сильно про себе розповідав, а я не став тягнути з нього жили.
Але дещо таки дізнався.
Батько і брат загинули на війні, він не жонатий, дітей нема.
Все життя залишилось в Криму до війни. В Маріку знімає кімнату.
Я навіть не розпитав що за поранення були.
6. Зрозумів тільки що проблеми з хребтом, лівою ногою, і крім того є проблеми з судинами, тромбоз.
А ще Костя досить добре розмовляє українською, і навіть підспівував українських пісень що в машині грали (Меч Арея, Гімн нової української армії, Подай зброю і т.д.)
7. Службу залишати не планує, каже, що йому нема куди йти з війни, Крим для нього закритий, а на контрольованій території він всюди приїжджий.
Хіба ВЛК його спише, на яку він і їде в Марік. Але то навряд.
Женитись не хоче!
Але я кажу - від долі не втечеш!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 1f60e
8. Кажу а як щодо реабілітації?
Каже, куди там, мені б спочатку долікуватись, та й борги віддати, бо госпіталь також викачав, багато чого довелось купляти самому. А реабілітація не світить - то дуже дорого.
І скільки то, хоч прикидав?
9. Ну каже, якщо по нормальному і без фанатизму, але щоб був толк, то десь біля 45-50 тисяч гривень.

Довіз я його до виїзду з Тернополя в бік Кременця.
Йому далі на Дубно-Київ-Марік.
Я мав з собою дві з копійками, дві віддав йому, щоб хоч міг доїхати якщо без грошей не візьмуть.
10. А він очі круглі зробив і каже, в мене сьогодні такий резонансний день, їхав з Франківська, став шофер з Дріпропертовської обл. (Кривий Ріг - прівєт), я, сів, тільки рушили, а він відразу ціну назвав, а як почув що без грошей - висадив відразу на узбіччі. А тут каже от як!
11. Поясню, для немісцевих: то щоб ви розуміли, криворожскіє пацани з Буковеля їхали...
*нецензурная брань* пацани, карма - сука мстива!

А тобі Костя, здоров'я міцного, під кулі не лізь, дякую що тримаєш небо над Україною!
А про твою реабілітацію ми ще поговоримо. Обов'язково!
https://t.co/8flJUqfKoQ

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 E6-AVhIWQAAd3fb?format=jpg&name=small

Масёк

Масёк
Catman
не, ты только глянь, Санчезз.. це ж реальное фото, не карикатура...
взято в группе ЄС

Володимир Лікащук

Яке НАТО, який ЄС?
Голова, сука, держави, злив інформацію ВОРОГУ про спецоперацію Туреччини, США і Великобританії.

Нас Захід зрадив?!.
Ні, це 73% зрадили Захід.
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 218255115_1803901316451275_6243391366667467108_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=whu0MFai1m8AX-NMwvH&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Масёк

Масёк
Catman
Вот только не показывайте эту фотографию и новость про встречу Петро Порошенко и Джорджа Кента фанатам Зеленского!
И да, встреча "не просто так". И да, ПП никогда не прекращал заниматься международной политикой. И да, ему придется это все .... (недипломатическое выражение) после Зеленского вычищать.
Юрий Бирюков. 

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 221005696_2986345088300955_264970250233345119_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=m9Mxd66NMWkAX_8qIou&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Петро Порошенко:
Радий вітати Тимчасово повіреного у справах США Джорджа Кента у Відкритому Офісі «Європейської Солідарності». Щиро дякую за багаторічну тверду підтримку Вашингтона боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності держави та розбудови стійкої до внутрішніх і зовнішніх викликів Української держави.
Під час сьогоднішньої зустрічі із Джорджем Кентом наголосив на небезпечності оприлюдненої домовленості між Вашингтоном та Берліном щодо запуску «Північного потоку-2», який є зброєю в руках Путіна для підриву європейської енергетичної солідарності і становить загрозу для України.
У ході розмови будо наголошено, що необхідно зміцнювати трансатлантичний санкційний тиск на російську сторону для припинення агресії Кремля та забезпечення деокупації Донбасу і Криму, та висловлено підтримку ініціативи України щодо запуску Кримської платформи.
Крім того, відзначив важливість прискореного просування України на шляху до членства в НАТО, починаючи з надання Плану дій щодо членства. Адже чим більше вагаються союзники, тим більше ця нерішучість розпалює апетити Кремля.
У ході розмови також підкреслив важливість візиту Президента України до США. Маю надію, що за її результатами буде зміцнено союзницькі відносини між Києвом і Вашингтоном, рівно як і встановлено взаємини довіри між лідерами двох країн.

Масёк

Масёк
Catman
на запоребрику с дырой  абрикосами подавились... клубнику схавали с черешней, а на абрикосах переклинило. 

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 221333038_2985822815019849_7231215318191451702_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G0iy-RjKcUMAX_7eD-Z&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Масёк

Масёк
Catman
идем байкать... Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 3641759493
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 42 219342210_277379030813895_5849375759282994623_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=YhT44IAxmf0AX8mrQf1&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 42 из 42]

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Права доступа к этому форуму: