Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXV

Попкорн (общество, политика) - Том LXV

На страницу : Предыдущий  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 17 из 17]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 54512111

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

Масёк

Масёк
Catman
Юлия Гончарова
Київ зараз.
Волю політв’язням!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 154089076_1798360620344537_1329055855451334718_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uxfbMTWNmjAAX_sDWr1&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Масёк

Масёк
Catman
В мКиеве прошли задержания, штук 15...

Людмила Крыжановская

Ну що друзі, отримали свого Навального, тільки є одна різниця - ми не Росія!

Гай повідомив, що всіх затриманих відпустили, але склали протоколи.
Вийду в суботу на акцію проти аваківського свавілля, і за звільнення Ріффа, Кузьменко, Дугар, та всіх політв'язнів.
Слава Україні!

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 152990755_2904621276479752_1158296127343509842_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=R_HgfcbnawAAX99pZIJ&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Сергій Руденко 
32 мин.  · 
Для того, аби дати просту відповідь на запитання: чи політичною є справа Сергія Стерненка, достатньо подивитися на реакцію ОПЗЖ і їхніх медіапомийок на вирок Приморського райсуду Одеси.
Там вже три баяни порвали за останню добу.
Ківа, 112-ий, НАШ, Шарій і всі інші аж вискакують із трусів. 
Вони ж просто волають на кожному перехресті про Стерненка. А про Кожару, який вбив у своєму будинку людину, мовчать. І про фінансування Медведчуком тероризму мовчать. І ще багато про що мовчать.
А Зеленський зі своєю командою дурня клеять в той час, коли ОПЗЖ ласти клеїть вже самому Зеленському.

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Наверное, все в курсе, что против Стерненко очень много тех, кто считается у недалеких порохоботами. Потому что Стерненко поддерживал Зэ и мочил Пороха очень по-подлому. 
Спойлер:

Кардаш Дмитро
Не можу сказати, що я є симпатиком Стерненка, але дивує кількість людей зараз на протесті. Коли засудили Ріфа і близько не було стільки.В чому справа? Організація "протесту" за Стерненка краща чи справа у пріорітетах?

Ну и люди считают, получил то, за что боролся. Но Порох так не считает. Пример:

Петро Порошенко
Представникам «п'ятої колони», щодо яких впроваджено санкції за фінансування тероризму, не пред'явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Натомість українського патріота -
Сергій Стерненко -
 засудили до семи років ув'язнення. За що? Насправді за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам із створення Новоросії.

Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим.
Вимагаємо від Зеленського усунути вплив «п'ятої колони» на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від портновських посіпак. А Верховна Рада має негайно ухвалити ініційовану нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів і усіх патріотів. Рівно як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм.
#ВолюСтерненку

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 153506238_2377371602397218_5591305905250295809_o.png?_nc_cat=1&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XGhp7IlRlrEAX9W-CgU&_nc_ht=scontent.fiev21-2

комменты тех, кто поддерживает логику Пороха:
Спойлер:

П. Нусс
Порошенко підтримав Сергія Стерненка.
Лише сильний, вольовий політичний лідер зможе підтримати опонента у кризовий, небезпечний момент. Порошенко не просто написав пост у фб, а цим постом привернув увагу світової політичної та журналістської спільноти до проблеми Стерненка, якого засудили за абсурдним звинуваченням більш ніж на сім років позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Так, Стерненко якось визнав тупість свого посту за 2015 рік, в якому публічно у непристойній формі побажав тоді чинному главі держави Порошенко смерті. "Шоб ти здох", написав тоді Сергій. Але Порошенко вище за все це та готовий підставити своє плече. Бо лідер.

Валерий Прозапас:
верніть увагу на реакцію Порошенка на вирок Стерненку - чітко вказав на дії п'ятої колони та закликав до спротиву політичним репресіям.
Жодної згадки про сумнівні вислови проти себе з боку тих, хто зараз отримав можливість порівняти неідеальну Україну своєї каденції з ідеальною малоросією.
Цей приклад єднання, не словом, а ділом треба продовжувати.
Бо за гратами вже побували Марченко, Дугар, Кузьменко, досі сидить Антоненко, під слідством Федина, Звіробій, Чорновол, Погребиський - мафіозна система не зупиниться.
І щодо вистави "державники"- хоч якісь процесуальні незручності мають Медведчук, Деркач, Козак тощо?
А Портнов, Богатирьова, Кузьмін, Татаров, все ригівське кубло?

Пакувати продовжують не їх, і цьому треба покласти край.
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 940518261

согласен с Порохом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Petro Shuklinov 
22 ч.  · 
- Оцінив докази по справі Стерненка. Що з ними? А їх просто немає. Якщо апеляційний суд не виправдає його повністю, я матиму лише єдине пояснення: саджати без доказів - це узгоджена позиція криміналітету і влади. Бо окрема історія - сам суддя. Як людина з таким багажем і біографією може судити, тим паче справедливо? Це і є обличчя справедливого суду? 
Мені замало виправдати Стерненка в апеляції. Я вимагаю від влади покарання для судді, що виніс вирок, не маючи жодних притомних доказів і очевидно виконував замовлення. Він має бути позбавлений роботи. Або вулиця позбавить роботи декого в Києві. 
PS. Володимире Олександровичу, а ще я дуже хочу дещо сказати вам особисто. Дати пораду зі свого професійного профілю. Пане президенте, ви маєте знати, що саме ви несете відповідальність за життя Стерненка в одеському СІЗО. В цьому місті повно його впливових ворогів, яким він багато років заважав. 
Але не тільки вони загрожують йому. Я абсолютно впевнений, що саме зараз спецслужби Росії можуть спробувати зробити з вас Януковича 2.0. Якщо ви щось розумієте в цьому житті, то прямо зараз спецслужби України за вашим дорученням мають цілодобово захищати життя Сергія в СІЗО, а ви мали б вже дати вказівку перевезти Сергія до Києва. Ви не просили, але це моя вам порада. Скористайтесь нею.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Денис Казанский 
18 мин.  · 
Пане Володимир Зеленський, вам не здається дивним, що  вирок Стерненку викликав фурор серед людей, яких підозрюють у держзраді та проти яких ви вводили санкції?
У вас не має відчуття, що відбувається щось не те?

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 152886213_5770394089653316_5905513736693737644_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TVpjedJCoPYAX8Nz2mL&_nc_ht=scontent.fdnk1-2
Борислав Береза сейчас здесь: Офіс Президента України.
22 ч.  · Киев  · 
- Вітаю, чому перекритий прохід?
- Прохід через вулицю Банкову тимчасово заборонено.
- Чому?
- Тому, що ми очікуємо провокації.
- Ви очікуєте від мене провокації???
- Від Вас, Бориславе, я не очікую. 
- Тоді, я можу пройти? 
- Ні.
- Чому? Ви ж не очікуєте від мене провокацій.
- Так. Але прохід тимчасово заборонено.
Ви прослухати частину діалогу між мною та поліцейським. Претензій до поліції не маю. Вони виконують наказ. Але я не очікував, що Вова так очкує. Вова, не роби дурниць і не треба буде так лякатися людей.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Денис Казанский 
Вчера в 13:38  · 
Оказывается, Сергій Стерненко судил судья Виктор Попревич из Донецка, который ещё до войны был хорошо известен на весь город тем, что установил у ворот собственного особняка бюсты Ленина и Сталина. Надо же, я думал он давно на пенсии или в России.
Видимо, никто другой выполнять заказ ОПЗЖ и Портнова не согласился. 
Потому-то и перенесли заседание на 23 февраля. Специально захотели поглумиться. 
Понятно, что все это мракобесие не имеет с правосудием ничего общего. В нормальной стране этого любителя ГУЛАГа и сталинщины к суду даже не подпустили бы.

Масёк

Масёк
Catman
Да уж, Санчезз,  неохота даже комментить. 
Все ясна-панятна 
Привет  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 940518261
вот коротко, вместо коммента.

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 154149746_2844801485792569_4227442183790120524_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jbvt-o0LyggAX_GGib-&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Масёк

Масёк
Catman
большаяи редкость в наше время - неплохие новости, На международке. 

Масёк

Масёк
Catman
Погребиський Саша написал о новости: Юля Кузьменко подала документі в ЦВК.
(як кандидат в народні депутати від партії
Європейська Солідарність
 по 50 одномандатному виборчому округу)

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 154004308_275801373958540_7825673031194013557_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Mc5eg2vE_usAX99422K&_nc_ht=scontent.fdnk6-2
.Саша - второй слева.

Масёк

Масёк
Catman
Санчезз, показалось забавным:
Анна Лооз написала
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 154114076_3766600250087969_5890042932249561701_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=X7cDV7ITVsYAX_eBQk5&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Масёк

Масёк
Catman
Мих. Заболотний
У Арестовича весняне загострення. В Офісі Президента всі хворі на голову, чи тільки він!!!!!!!!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 17 153692508_2843484949257556_4093970811903538501_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=uqlUZDhWFTMAX9x2GZn&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 17 из 17]

На страницу : Предыдущий  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Права доступа к этому форуму: