Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIV

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5 ... 35 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 4 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Аркадий Бабченко
1 ч. · 
Владельца крымского зоопарка "Тайган" Олега Зубкова, который поддерживал аннексию полуострова, однако ввязался в конфликт с "властями", арестовали в рамках расследования о нанесении львами травм посетительнице.

Люблю наблюдать жизнь долбое-бов.
Товарищ майор, поставьте Олегу в СИЗО какую-нибудь хорошую песню.
Спокойной ночи
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 1925329253
А мы там с тигренком фотографировались.....Ванька с тигренком на руках....а цаплю испугался....я так скучаю за Крымом......не представляю, что чувствуют татары......бедные люди.....Всем приветик, цемки-цемки Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091

Масёк

Масёк
Catman
приветы всем, Евику отдельный.

  Даже не верится, что все это было, и прошли мужественно и четко. 

Найжахливіша ніч у моєму житті. Спогади Порошенка про переговори у Мінську
ПЕТРО ПОРОШЕНКО
12 лютого  річниця підписання так званих других Мінських угод, яких Петро Порошенко та Володимир Путін досягли внаслідок тривалих перемовин за посередництва Франсуа Олланда та німецького канцлера Ангели Меркель. 

Спойлер:


П'ять років тому очільники чотирьох держав поставили підписи під документом, що складався з 13 пунктів і мав стати запорукою виконання вересневої Мінської угоди та створити передумови для відновлення миру на Донбасі.

У 2018 році експрезидент Франції Франсуа Олланд, який брав участь у переговорах між Росією та Україною, опублікував книгу спогадів "Уроки влади". 

Один із її розділів називається "Ніч у Мінську" та присвячений складним перемовинам між Порошенком та Путіним."Українська правда" звернулася до  п'ятого президента України Петра Порошенка з пропозицією написати свої спогади про ту ніч у Мінську, що завершилася підписанням угоди, навколо якої і досі не вщухають бурхливі дискусії.

Виснажливий дев'ятнадцятигодинний марафон з Путіним, холодним, жорстоким і глибоко ворожим до України "переговорником" – ніщо у порівнянні з тим потрясінням, яке випало перед тим пережити східноукраїнському місту… 64 поранених, 17 загиблих внаслідок російського ракетного обстрілу. 

Дорогу до Мінська жоден навігатор через Краматорськ не покаже. Але я не міг не заїхати на Донбас. І у Мінську трагічна історія краматорчан була для мене як відкрита рана, як оголений нерв.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 Dab19cb-kramatorsk
Під час поїздки Петра Порошенка супроводжував відомий французький громадський діяч, режисер, письменник і філософ Бернар-Анрі Леві
ФОТО МИХАЙЛА ПАЛІНЧАКА


У душі Путіна, судячи з його поведінки, краматорська трагедія не зачепила жодної струни. Згодом Франсуа Олланд напише, як "багато разів Порошенко та Путін підвищували голос один на одного". Так, то була  одна із найжахливіших ночей у моєму житті. Однак вирішальна для того, щоб стриножити агресора. 

Тим, хто й досі не зрозумів, що було на кону, раджу в найближчі дні походити до Зали пам'яті на території Міністерства оборони і послухати удари дзвонів за кожним загиблим у лютому 2015-го. Згадати, які запеклі бої точилися тієї важкої зими. 

Ключовим завданням Мінська-2 для нас було зупинити наступ російських регулярних військ, запобігти оточенню наших воїнів, зберегти життя тисяч людей, військових та цивільних.

Ми не прийняли жодних ультиматумів і завдяки підтримці наших німецьких та французьких партнерів домоглися рішення про припинення вогню без попередніх умов. Путін, нагадаю, наполягав, що в умовах нібито повного, за його даними, оточення близько восьми тисяч українських бійців саме він має диктувати ці умови: підняти білий прапор, залишити техніку і здатися в полон. 

Ми чітко заявили, що оточення немає, а наші зброю не складуть. Але для того, щоби переконати в цьому усіх учасників зустрічі, на деякий час українська делегація перемістилася в окреме приміщення. Звідти, через лінію закритого зв'язку, ми комунікували з Генеральним штабом.

Врешті-решт отримали чітке повідомлення, що наші тримають оборону по лінії, визначеній у Мінську 19 вересня 2014 року, і оточення не допустять.
 
ВИДЕО - см по ссыли


Так героїзм військових посилив позиції дипломатів на переговорах – подібне за п'ять років траплялося не раз. 
Путін тягнув час для того, щоби українські воїни були оточені і знищені, або, в кращому випадку – роззброєні і потрапили в полон. Це підтверджує у своїх мемуарах і Франсуа Олланд.
Французький лідер швидко зрозумів, що Путін хотів виграти час і відкласти припинення вогню на максимально можливий термін, аби дозволити своїм найманцям оточити українську армію і завоювати додаткові позиції. 
Врешті-решт cпільна жорстка позиція України, Німеччини та Франції призвела до того, що Москва погодилася-таки на припинення вогню з 15 лютого. 
Тоді "четвірка" працювала в чіткому форматі "три і один", в якому Путін не зміг знайти жодної шпаринки, і ніхто не був слабкою ланкою.
Було врешті-решт узгоджено спільну декларацію "нормандської четвірки", вагомою позицією якої стало підтвердження "повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України…" А підпис Путіна під документом означав не що інше, як юридичине підтвердження очевидного факту: Росія – сторона конфлікту.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 9ea5b59-1milan-690
Спільна жорстка позиція України, Німеччини та Франції призвела до того, що Москва погодилася-таки на припинення вогню з 15 лютого
ФОТО МИХАЙЛА ПАЛІНЧАКА

Показова деталь. Путіну вистачило якихось десяти хвилин, щоб приструнити своїх маріонеток, які раптом почали робити вигляд, ніби не згодні з уже узгодженим лідерами четвірки проєктом.
І Олланд, і Меркель мали змогу переконатися, наскільки ж короткий ланцюг, на якому сидять формальні керівники цих псевдореспублік, кому служать і чиї команди виконують бойовики. 
Головне, що дали Україні Мінські угоди, – це дорогоцінний час. Час для системної розбудови армії. Час для того, щоб зосередитися на подоланні соціальної кризи, спричиненої війною і перекриттям доступу українських товарів на російський ринок.
Час для того, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Час, щоб обладнати і утримувати в робочому стані санкційний механізм проти Росії. 
Ставлення Москви до Мінських домовленостей стало чи не єдиним критерієм для їхньої пролонгації. І, оскільки Кремль жодного прогресу так і не продемонстрував, за ці роки санкції продовжували близько десяти разів – з посиланням на Мінськ.
Завдяки Мінським домовленостям відбувається і процес звільнення українських заручників. 
Після Мінська-2015 ми з союзниками зосередилися на розробці дорожньої карти його імплементації. Здавалося б, здорова логіка розуміння духу і букви документа означає чітку послідовність виконання: спочатку безпекові кроки, потім політичні. Однак здорова логіка – це не про Кремль, схиблений на імперських амбіціях. В латиниці, кирилиці і навіть глаголиці читають зліва направо, в івриті – справа наліво. У Москві – знизу вверх, догори дригом. 
Дорожня карта мала би розставити всі крапки над і, ми її практично погодили з Німеччиною та Францією. Однак Путін взяв паузу в очікуванні результатів президентських виборів в Україні.
Шкода, нова команда в українській владі відмовилися від того, щоб дотиснути Путіна... Натомість сама піддалася тиску і пристала на путінську редакцію так званої формули Штайнмаєра.
Я не поділяю оцього захвату Зеленського від зазирання в очі Путіну.
Стверджувати, ніби десь глибоко в його зіницях проглядається бажання миру – це значить обманювати українців і сприяти детоксикації Путіна в очах світової спільноти, в тому числі і наших ключових партнерів.
Спозираючи, як саме українське керівництво поступово припиняє політико-дипломатичний спротив агресору, скочуючись до політики його умиротворення, вони все менше розуміють, чому мають обстоювати український інтерес активніше за саму Україну. В цьому сенсі останні перестановки в Офісі президентаі не тішать, і не зловтішають.
З одного боку, шило на мило, з іншого – поганий знак, бо очевидним є посилення партії капітуляції. 
Вже скоро рік, як до влади прийшли затяті критики Мінських домовленостей. Як виявилося, "голуби миру" прилетіли з порожніми дзьобами, тобто без власного мирного плану. Далі більше: в Парижі Володимир Зеленський додав і свій автограф до того комплекту документів, які умовно і називаються Мінськом (може скласти мені компанію в походах на допити до ДБР, яке копає під Мінськ). 
Альтернативи Мінську так і не запропонували. І знаєте чому? Тому що її нема і тепер, коли простір для маневру в України значно ширший. А в ситуації п'ятирічної давнини не було й поготів. 
Ніколи не ідеалізував і не ідеалізую Мінськ. І нікому не бажав би опинитися в таких обставинах, які були в лютому 2015 року. Не маючи ресурсу здолати Росію у військовому плані, ми тоді переграли її дипломатично і тим самим врятували Україну. Завдяки мужності наших воїнів під Дебальцевим та на інших ділянках фронту. 
І сьогодні Мінські угоди дають шанс формулювати жорсткі вимоги до Росії і не випрошувати, а вимагати у неї миру. Була б тільки на те політична воля. Дорожня карта з чіткою послідовністю пунктів, повернення до добре опрацьованої нами ідеї миротворців ООН, відсутність авралу у підготовці виборів на окупованих територіях (про осінь поточного року й мови бути не може), не вмовляння, а тиск на Путіна, – все це є можливим і необхідним на основі тих домовленостей в Мінську, які були опрацьовані з вересня 2014 по лютий 2015 року. 
Петро Порошенко, п'ятий президент України для УП


https://www.pravda.com.ua/articles/2020/02/12/7240196/

Масёк

Масёк
Catman
Про Марусю.

СЬОГОДНІ МИ БУДЕМО РОЗБИРАТИ ПРЕЗИДЕНТА "НА ГАЙКИ" - МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ У ПЕЧЕРСЬКОМУ СУДІ
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 Zvirobiy-2

Спойлер:

Ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, вякому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулась до президента України Володимира Зеленського.
Про це вона сказала в інтерв'ю "Прямому".
Чи були погрози у вашому з пані Фединою відеозверненні до президента погрози?
"Я пояснила президенту, що якщо він не буде хамити військовослужбовцям, то його підірвуть. Вони взяли саме цю фразу, виписали її мені у підозру. Зеленський сам свідчив у ДБР, що вважає це погрозами. Тобто, вся країна не може попереджати президента, оскільки він у нас дуже лякливий. Це було моє попередження не як волонтера, а як військовослужбовця. Волонтер - це Софія Федина. А я маю певний стаж на фронті й знаю, про що говорю. Я шість років відправляла хлопців у зону бойових дій".
Тобто, на відео звучали попередження, а не погрози?
"У відео немає жодної прямої погрози, немає слів "Зеленський, я тебе вб'ю". Хоча, він дуже наривається, тому інколи хочеться таке сказати. Але на відеозаписі такого немає. Тому, сьогодні ми будемо розбирати президента на гайки, зокрема його заяву в ДБР".
Чи відомо вам, хто буде суддею на засіданні?
"Я читала прізвище судді, але раніше з ним не зіштовхувалась. Але це не пан Вовк".
Хто прийшов вас підтримати сьогодні?
"Прийшли дуже різні люди. Дехто має підійти пізніше. Мені казали, що прийдуть з партії "Свобода", "Демократичну сокиру", націоналісти, волонтери й ветерани АТО. Також підтримують друзі, підписники і всі люди, яких не влаштовує пресинг свободи слова в Україні. Адже Україна відрізняється від Росії саме свободою слова. Забери в українців можливість говорити, і це будуть росіяни. Цього не можна робити".
Про що вас запитували у ДБР на минулому допиті, окрім вашого знайомства з Софією Фединою та Зеленським?
"Це я там здебільшого робила допит. Мені задають питання, але я не розумію яким чином воно пов'язане з діяльністю ДБР. Федині ще не вручили підозру, а у в мене вже йде суд. З якого дива мною займається ДБР, коли я не є держслужбовцем, та ще й суд призначили? Я про все це питала на допиті, тому моїх питань дуло більше. ніж у слідчого. Зеленський, до речі, написав, що не знає мене і Федину. В країні війна, у нас верховний головнокомандувач боїться нас з Фединою. Це адекватний головнокомандувач? Хотілося б побачити довідку від психіатра стосовно того, чи може ця людина займати пост верховного головнокомандувача у воюючій країні".
Чи готові ви подавати апеляцію незалежно від прийнятого на сьогоднішньому засіданні рішення?
"Я не буду захищатися, я буду нападати. Це вам не волонтерів "пресувати".

Народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Софія Федина звернулась до президента Володимира Зеленського у зв'язку з викликом її на допит у ДБР.
Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.
Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.

https://prm.ua/sogodni-mi-budemo-rozbirati-prezidenta-na-gayki-marusya-zvirobiy-u-pecherskomu-sudi/?fbclid=IwAR2UH4BQnK_Yx2mwZ9nGUdH1NHrR5h01Za6xEyS2jCDgm1GCgDnnVfBTLlA

Масёк

Масёк
Catman
про Софию

МОЯ СПРАВА, СПРАВА МАРУСІ І ІНШІ ПОДІБНІ СПРАВИ ПОКАЗУЮТЬ ГЛИБИНУ МАРАЗМУ, В ЯКИЙ ПАДАЄ НАША ДЕРЖАВА - ФЕДИНА ПРО ПІДОЗРУ ДБР

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 Images?q=tbn%3AANd9GcQPb8prgUKko5-0WVGhm_x6B3auTHePtjN4bwrHWui-XStKNSuI
Спойлер:

Сьогодні в Україні винних призначають, а керівники правоохоронних органів не дотримуються презумпції невинуватості.
Про це в ефірі "Прямого" заявила народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Софія Федина.
"Коли я прийшла під ДБР, там стояло два автозаки, набитих спецназом. А коли я зайшла всередину ДБР, то там було близько 20 хлопців в масках і, я так розумію, в бронежилетах, які мене супроводжували до кабінету, де мені вручали підозру. І я зрозуміла, яка ж я страшна, що треба стільки охорони, щоб від мене охоронятися", - розповіла вона.
Федина наголосила, що справа проти неї і Марусі Звіробій і справи проти інших патріотів є показовими.
"Я бачу, наскільки моя справа, справа Шеремета, справа Марусі, справа Пояркова, справа Романа Ковальова та інші подібні справи, наскільки вони показують весь маразм і весь масштаб маразму, в який падає наша держава. У нас сьогодні держава, в якій призначають винних, де ані генпрокурор, ані голова МВС, ані президент, ані голова СБУ не дотримуються 62-ї статті Конституції, в якій сказано, що людина є не винною, допоки інакше не доведено в суді. Щодо мене, щодо Марусі, щодо справи Шеремета - всіх нас вже було оголошено винними", - сказала депутат.


https://prm.ua/moya-sprava-sprava-marusi-i-inshi-podibni-spravi-pokazuyut-glibinu-marazmu-v-yakiy-padaye-nasha-derzhava-fedina-pro-pidozru-dbr/

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Олег Пономарь
4 ч. · 
Самоидентификация и идентификация окружения.
Сейчас много об этом говорят. Иногда говорят - Спроси его\ее чей Крым?
Чей Крым - это вопрос более политический, чем ментальный и некоторый условный российский либерал может даже сказать - украинский (но потом начнет долго уточнять и объяснять как и что. Пример - Собчак).
Поэтому я всегда использую один и железный маркер - Бандера для вас национальный герой? (для меня - национальный герой без всяких оговорок). Если начинается - не так всё однозначно.., да, но.. и тд. - для меня это маркер размытой украинской идентичности.
В школах должны однозначно говорить детям, что Бандера - национальный герой (вероятно #1) Украины.
Дети - это главное. В школе, дома и везде - говорить, объяснять, учить.
Также (как вспомогательные) можно использовать - Украина в ЕС и НАТО или дружить со всеми? (для меня лично - только вариант балтийских стран. Т.е. НАТО и ЕС, закон о негражданах, об одном языке, отношения с Россией только в рамках международного права).
Еще есть дополнительный маркер - Мазепа и Хмельницкий - кто герой, а кто предатель? (для меня первый - герой, второй - предатель).
Ну і мова також. Намагатися в побуті (і не тільки) користуватися украінською. Сьогодні це мега актуально.
Гарного тижня всімправильные размышления!

Доброго дня! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN

МАСЁЧЕК, С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!!  Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2247543103
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 Z-dnem-narodzhennya-062-2


Ты наше весеннее солнышко в февральский день,
Наш летний талисман, осенний оберег и зимний амулет -
Где ты, там добро, тепло и мир 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 4111146143Котик, будь счастлив, здоров и любим!


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 D95e3c5729441de34bb4ffbb82ba0870e8ccf265

Масёк, дружище, с Днем Рождения! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2282262043


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 Prikolnaya-otkrytka-s-dnem-rozhdeniya-s-kotyatami


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Всем пасибки. 
Тронут. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2Q==

яло

яло
Гуру
Гуру
Масечек!!!  С Днем Рождения тебя!!! Оставайся всегда таким же .... Смотри на мир счастливыми глазами... 
Извини, пожалуйста, что с опозданием.


Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 362854252441084561752258043145604081123328n_5bd2f784d6092

яло

яло
Гуру
Гуру
Всем приветы!!! Всех люблю!!! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
яло пишет:Всем приветы!!! Всех люблю!!! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091 Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2884923091
Привет яло! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2282262043

как у тебя дела?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Всем пасибки. 
Тронут. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 2Q==
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 4 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Нация телевизора. Виталий Портников - о кризисе популизма

Телевизионные кадры, иллюстрирующие испуг и протесты жителей городка Новые Санжары, которые обеспокоены прибытием в местный санаторий эвакуированных из пораженного коронавирусом Китая, фрустрировали часть украинского общества. В день, который воспринимается в Украине как дата памяти и солидарности (именно 20 февраля шесть лет назад от выстрелов силовиков Януковича в центре Киева погибли десятки участников протеста), украинцы столкнулись с недовольством соотечественников, которые не хотели принимать эвакуированных и готовы были перекрывать дороги. Причём в разных краях страны: сначала во Львовской и Тернопольской областях, когда появились слухи о размещении эвакуированных в этих регионах, а затем и на Полтавщине, когда место размещения было окончательно определено.
Но меня удивляет не реакция обеспокоенных происходящим граждан. Меня удивляет изумление политиков, журналистов, общественных деятелей, в очередной раз продемонстрировавших, какая дистанция отделяет их от народа, о чудесных качествах которого они не устают напоминать, когда находятся в хорошем настроении или когда приближаются очередные выборы.

Собственно, о выборах. То, что произошло в Новых Санжарах, – естественное продолжение триумфального успеха Владимира Зеленского. Украинцы – первая нация, которая на честных демократических выборах избрала президентом телевизионный персонаж, практически ожившего Микки-Мауса. Человека, о котором не знали практически ничего, от которого слышали только написанные другими тексты реприз, который за все время предвыборной кампании практически не появлялся на публике и даже на дебатах на стадионе зачитывал сопернику вопросы из интернета. Зеленский, помнится, во время этого выступления назвал себя "приговором Порошенко", не понимая, что на самом деле подписывает приговор своему собственному правлению. Он выступал от имени "нации телевизора". И вот теперь эта нация телевизора ополчилась против его власти.
У людей, которые вышли на митинги в Новых Санжарах, есть для этого причины. Несколько недель телевизор рассказывает им о новом опасном заболевании, о том, что причины и возможности заражения до сих пор до конца не выяснены, что лекарство не найдено, что страны, которые эвакуируют своих граждан из Китая, стараются помещать их на время карантина в изолированных помещениях, что пик эпидемии не пройден, что в Украине нет тестов для выявления заболевания… Кто не взволнуется в таком случае? Возможно, только тот, кто доверяет собственному государству.

Но никакого доверия к государству в Украине (как, собственно, и в других бывших советских республиках) не было отродясь. И не появилось. Высокий рейтинг доверия Зеленского оказался его собственным рейтингом, рейтингом любви к телевизионному персонажу, а не к руководителю страны. Государству украинцы по-прежнему не верят, от него ожидают худшего. И практически не сомневаются: место, куда привезут эвакуированных, станет украинским Уханем. Для того чтобы развеять страхи, чиновники должны были бы работать с гражданами: заранее выбрать место, где разместят эвакуированных, продемонстрировать его изолированность и защищенность, разъяснить, что люди, которых привозят из Китая, ничем не больны, что их эвакуируют ради их же собственной безопасности.

Вместо этого мы стали свидетелями нелепой спецоперации с кружащимся над страной самолетом и отрядами Национальной гвардии, прорывающими кордоны протестующих. Спецоперации, главной фигурой в которой оказалась не министр здравоохранения, а доставшийся Зеленскому в наследство от Майдана министр внутренних дел, вынужденный успокаивать соотечественников. Какая чудовищная нелепость! До этой спецоперации было не менее нелепое выступление самого президента, который пригрозил разместить эвакуированных в резиденциях своих политических оппонентов в престижном местечке Конче-Заспа под Киевом. И что должен был подумать телезритель из Новых Санжар, глядя эту репризу с участием своего любимого героя? Должен ли он был решить, что эвакуированные не представляют опасности, если сам президент готов использовать их как "биологическое оружие"? Почему он должен был обрадоваться, узнав, что это "оружие" везут не к богачам в Конча-Заспу, а в его собственный маленький дом – дом, где никогда не выключают телевизор, когда показывают "95 квартал"? Чем он провинился?

Эта история – не про коронавирус и даже не про доверие к государству. Она про то, что популизм хорош, когда политик куражится на стадионе. Но столкновение с любым настоящим кризисом мгновенно обнажает слабость, неэффективность и бесперспективность любой популистской власти, даже пришедшей прямо из телевизора.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
За Зе, Юлю и Порошенко. Как жители Новых Санжар голосовали на выборах президента

Поселок Новые Санжары относятся к 149 территориальному избирательному округу Полтавской области. 

Первый вывод, который сделать из итогов президентских выборов: кого-кого, а сторонников Петра Порошенко там не очень много. 

В первом туре выборов лидером симпатий там стал Владимир Зеленский с 35 процентами. Это результат лучше, чем в среднем по стране - 30,24%.

На второе место жители поставили Юлию Тимошенко, она получила достойные 19,57%. 

На третьем месте - Олег Ляшко, а Петр Порошенко у них был только на четвертом месте. 

Во втором туре президентских выборов 149-й округ также мощно поддержал Владимира Зеленского - 84,98% (результат по стране - 73%).

Петр Порошенко, который еще в первом туре там был не в фаворе, набрал 13,30% (результат по стране - 15,95%). 
https://strana.ua/news/251023-novosti-poltavy-kak-novye-sanzhary-holosovali-na-vyborakh-prezidenta-ukrainy-2019.html


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 4 из 67]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5 ... 35 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения