Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIV

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 3 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Львов жалко. А Зубкова нет. 
Привет, Санчезз!
С первім нормальнім снегом. Правда в цtнтре уже все растаяло.
ни дня без зашкваров.  Причем - по нескольку на день....
пожалста:

БЕЗ СОРОМУ, БЕЗ ЧЕСТІ І СОВІСТІ… ДЕРЖАВНУ ПРЕМІЮ ПРИСУДЖЕНО ЗА НАДАННЯ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ В ЗОНІ ООС. ЛАУРЕАТАМИ СТАЛИ ЛЮДИ, ЩО НІКОЛИ… НЕ ВИЇЖДЖАЛИ В ПРИФРОНТОВИЙ ДОНБАС

Спойлер:


Указом Президента України №4/2020 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року» було присуджено Державну премію за роботу «Високотехнологічні методи надання спеціалізованої стоматологічної допомоги в мирний та воєнний час» колективу авторів у складі: д.м.н. Маланчук В.О., д.м.н. Шнайдер С.А., д.м.н. Дєньга О.В., д.м.н. Мазур І.П., д.м.н. Дрогомирецька М.С., д.м.н. Лихота А.М., к.м.н. Рибачук А.В.
В аналітичних даних сайту Комітету Державних премій України в галузі науки і техніки зазначено, що авторським колективом «створено та впроваджено в зоні АТО (ООС) ефективні моделі стоматологічної допомоги, яка включає мережу стаціонарних та мобільних стоматологічних кабінетів».
Стоматологічна спільнота, особливо волонтери-стоматологи, зокрема Національна спілка стоматологів України, до якої входять 19 громадських організацій, в тому числі 5-ть волонтерських об’єднань, обурені фактом присвоєння такої високої премії авторам, які подали завідомо неправдиві дані в частині роботи, пов’язаної із впровадженням моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС, написав у своєму зверненні на адресу Президента Зеленського президент Національної спілки стоматологів України Мирон Угрин
По-перше, представлена робота не має цілісного характеру, а лише еклектичне використання фрагментів наукових робіт лауреатів, які не стосуються безпосередньо АТО/ООС.Указом Президента України №4/2020 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року» було присуджено Державну премію за роботу «Високотехнологічні методи надання спеціалізованої стоматологічної допомоги в мирний та воєнний час» колективу авторів у складі: д.м.н. Маланчук В.О., д.м.н. Шнайдер С.А., д.м.н. Дєньга О.В., д.м.н. Мазур І.П., д.м.н. Дрогомирецька М.С., д.м.н. Лихота А.М., к.м.н. Рибачук А.В.

В аналітичних даних сайту Комітету Державних премій України в галузі науки і техніки зазначено, що авторським колективом «створено та впроваджено в зоні АТО (ООС) ефективні моделі стоматологічної допомоги, яка включає мережу стаціонарних та мобільних стоматологічних кабінетів».
Стоматологічна спільнота, особливо волонтери-стоматологи, зокрема Національна спілка стоматологів України, до якої входять 19 громадських організацій, в тому числі 5-ть волонтерських об’єднань, обурені фактом присвоєння такої високої премії авторам, які подали завідомо неправдиві дані в частині роботи, пов’язаної із впровадженням моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС, написав у своєму зверненні на адресу Президента Зеленського президент Національної спілки стоматологів України Мирон Угрин
По-перше, представлена робота не має цілісного характеру, а лише еклектичне використання фрагментів наукових робіт лауреатів, які не стосуються безпосередньо АТО/ООС.

По-друге, порушено професійні принципи доброчесності в науці та медичної етики, оскільки частина матеріалу щодо АТО/ООС не ґрунтується на даних власних досліджень, а є недостовірною та носить ознаки плагіату, а по-простому, є неправдивою.
По-третє, ніхто з лауреатів жодного разу на був в зоні проведення АТО/ООС і тому не мають жодного уявлення, які проблеми існують там з надання стоматологічної допомоги як мирному населенню, так і військовим та добробатам.
По-четверте, весь процес, який передував призначенню премії, відбувався без обговорення у професійному середовищі, натомість перелік осіб, які надали позитивні відгуки, складається практично з осіб, які не були в зоні АТО/ООС та взаємопов’язані, що є свідченням необ’єктивності оцінки.


Також не були залучені громадські організації, окрім тих, які очолюють самі лауреати.
По-п’яте, внесення до списку лауреатів Державної премії вищевказаних осіб вважаємо необґрунтованим і безпідставним.
По-шосте, щодо питань щелепно-лицевої хірургії, робота подана від Державної Установи «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України».
Двоє авторів, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Маланчук В.О. та кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Рибачук А.В., напевно, не знають, що на території Луганської області, підконтрольній Україні, вже 5-ть років відсутні відділення щелепно-лицевої хірургії.
А відділення щелепно-лицевої хірургії на даний момент знаходиться в ОКЛ (територія непідконтрольна Україні) (згідно з листом Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації №3/02Б-1448 від 26.03.2016 року) і Військовий медичний клінічний центр Східного регіону, м. Дніпро, до сьогодні немає відділення щелепно-лицевої хірургії.
А вся робота в цьому напрямку виконувалась під керівництвом Начальника клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ГВМКЦ „ГВКГ” МО України, полковника медичної служби, кандидата медичних наук, хірурга вищої категорії Федірко Ігоря Володимировича.
Щодо проблем відсутності щелепно-лицевої хірургії в Луганській області у минулому році завдяки роботі волонтерів, військових стоматологів, місцевих лікарів та представників військово-цивільної адміністрації, зроблено перші операції в Рубіжному і виділено ліжко-місце для щелепно-лицевої хірургії в Сєвєродонецьку.
По-сьоме, також до колективу авторів входить доктор медичних наук, професор, завідувачка відділу епідеміології та профілактики основних стоматологічних захворювань дитячої стоматології та ортодонтії ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України», завідувачка кафедри стоматології дитячого віку Одеського національного медичного університету Дєньга О.В., яка, відповідно до своєї посади, мала б бути обізнана з актуальною ситуацією стосовно стану здоров’я військових та добровольців в зоні АТО/ООС.
За даними спільного обстеження стоматологами військових на двох полігонах, проведених декілька років тому, встановлено, що 95% обстежених потребували санації (лікування), для 9% необхідним було видалення зубів, а 8%!!! були зі знімними протезами, коли стандарти НАТО допускають не більше 10% несанованих (нелікованих).
Ще більш цинічним є те, що фахівець зі стоматології дитячого віку не поінформована про стан надання допомоги дітям, які живуть в умовах війни. Адже батьки змушені возити дітей на лікування із с. Карлівка Донецької області на окуповану територію в Донецьк!
І тільки завдяки волонтерським організаціям налагоджена стоматологічна допомога дітям у співпраці зі стоматологічною спільнотою Донецької області.
По-восьме, автори вказують, що розроблено набір польовий (НСП), може, і розроблено в єдиному екземплярі, який використовується на полігоні в Десні, на жаль, в АТО/ООС його ніхто не бачив.
По-дев’яте, дуже болюче питання — мобільні та пересувні стоматологічні комплекси. Автори, вказують, що «розроблена ефективна модель стоматологічної допомоги, яка включає мережу стаціонарних та мобільних кабінетів».
Так, модель стоматологічної допомоги розроблена, але нагороджений колектив авторів до цього не причетний! Представлена таблиця – плагіат! Ця схема розроблена нами разом з військовими стоматологами у 2016 році!
Жодного пересувного стоматологічного кабінету не було передано чи організовано ні для мирного населення, незважаючи на крайню потребу, як вказано в листі Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації №3/02Б-1448 від 26.03.2016 року, там де це було необхідно, так і для військових та добробатів.
На нашу вимогу було рішення РНБО України від 6 травня 2015 року «Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України та додаткові заходи щодо забезпечення обороноздатності держави» (введено в дію Указом президента України від 26 травня 2015 року №285/2015) про мобілізацію наявних пересувних стоматологічних кабінетів, які були на балансі Міністерства охорони здоров’я України, а це 44 (сорок чотири) пересувних стоматологічних кабінетів (ПСК) згідно з листом заступника міністра охорони здоров’я України №3.11-16/13.18-15/21238 від 06.07.2015р. В. Шафранського із зазначенням, що їх використання в зоні бойових дій не є обґрунтованим, реально було передано лише 3 (три) пересувних стоматологічних кабінети, завдяки ініціативі на місцях.
Один з них уже відізваний і не використовується. Загалом у зоні АТО/ООС працює 18 ПСК, а також високо мобільний стоматологічний лікувально-діагностичний комплекс та цифрова зуботехнічна лабораторія в с. Карлівка Донецької області, 6 ПСК знаходяться при госпіталях, а решта – працює на волонтерських засадах автономно.
Запропонована схема ПСК в роботі, якій присуджено Державну премію, є, перш за все, застарілою, оскільки до розробки кінцевої версії не було залучено військових стоматологів, волонтерів та представників громадських організацій.

Зрештою, цей проект надалі залишається на папері, незважаючи на прийняття позитивного рішення про закупку!
На підставі цього, просимо переглянути рішення про присудження премії в галузі стоматології та притягнути до відповідальності осіб, які сприяли її присудженню, надаючи необ’єктивні оцінки, і тим самим дискредитуючи високу Державну відзнаку.


У випадку, якщо це неможливо, просимо змінити формулювання: вилучити «воєнний час».
Це було б актом справедливості стосовно всіх, хто впродовж цих важких п’яти років віддав і віддає свої сили, кошти для збереження стоматологічного здоров’я наших захисників.


https://www.vatra.net.ua/bez-soromu-bez-chesti-i-sovisti-derzhavnu-premiyu-prisudzheno-za-nadannya-stomatologichnoyi-dopomogi-v-zoni-oos-laureatami-stali-lyudi-shho-nikoli-ne-viyizhdzhali-v-prifrontovij-donbas/
Привет Масек!
и мне зверей жалко, они уж точно ни в чем не виноваты.

у нас утром дождь шел, а потом он сменился снегом.
сейчас -1 и мокрый снег лежит на земле.
обещают в ближайшие дни минусовую температуру.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Жителям Симферополя будут давать горячую воду только по выходным

С 10 февраля в аннексированном Крыму жители Симферополя смогут пользоваться горячей водой только в выходные дни, а холодной – только утром и вечером. Об этом объявила глава российской администрации города Елена Проценко.

"Запасов, которые питают Симферополь, недостаточно для того, чтобы круглосуточно и бесперебойно обеспечивать город. Их хватит на период от 90 до 100 дней", – написала Проценко на своей странице в фейсбуке.

Агентство "Интерфакс" сообщает, что ограниченная подача воды связана с обмелением водохранилищ из-за отсутствия осадков. При этом вводимые ограничения коснутся только жилых домов и не затронут "социально значимые объекты".

В целом водохранилища Крыма заполнены на 37%, этих запасов должно хватить до июня.

В среду постоянный представитель президента Украины в Крыму Антон Кориневич заявил, что украинская сторона не намерена восстанавливать водоснабжение полуострова по Северо-Крымскому каналу. "Вода из канала пойдет в Крым только после деоккупации", – подчеркнул Кориневич.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3190515068


вот вроде и мелочь, а приятно.
камней с неба не обещаем, но отсутствие воды в Крыму из Днепра - это пожалуйста!)


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Добрый вечер. Всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 2282262043 Ну вот и зима решила напомнить о себе. Немного снега и мороза ненадолго, но распустившиеся листочки и почки могут замерзнуть.

У "ЗЕленых" каждый день шо "лига смеха" или скорей всего "лига грусти". Какие-то дебилы возомнили из себя невесть что и выдают пэрлы. Иногда хочется взять это недоразумение за шкирки и спросить ты что, пад-ло ничего не слышишь, ничего не видишь?  Боюсь с таким Президентом капец Украине. С каждым днем грустнее и грустнее. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1154038929

Кстати, "Голос..." немного в неудачное время идет, воскресенье, вечер, много недоделанных дел, в понедельник на работу. А я в воскресенье езжу к маме и там почти целый день. Может и загляну еще, если всё переделаю.  А вот отбор на Евровидение буду смотреть, во втором полуфинале (15.02) буду болеть за Дэвида Аксельрода (Ткаченко). Песня его понравилась, как для Евровидения. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 2176014025


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:Добрый вечер. Всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 2282262043 Ну вот и зима решила напомнить о себе. Немного снега и мороза ненадолго, но распустившиеся листочки и почки могут замерзнуть.

У "ЗЕленых" каждый день шо "лига смеха" или скорей всего "лига грусти". Какие-то дебилы возомнили из себя невесть что и выдают пэрлы. Иногда хочется взять это недоразумение за шкирки и спросить ты что, пад-ло ничего не слышишь, ничего не видишь?  Боюсь с таким Президентом капец Украине. С каждым днем грустнее и грустнее. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1154038929

Кстати, "Голос..." немного в неудачное время идет, воскресенье, вечер, много недоделанных дел, в понедельник на работу. А я в воскресенье езжу к маме и там почти целый день. Может и загляну еще, если всё переделаю.  А вот отбор на Евровидение буду смотреть, во втором полуфинале (15.02) буду болеть за Дэвида Аксельрода (Ткаченко). Песня его понравилась, как для Евровидения. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 2176014025
Привет Лялька!

напомню когда будет первый полуфинал -

В субботу, 8 февраля, начинается первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2020. За право представлять Украину в песенном конкурсе Евровидение-2020, который пройдет в Роттердаме, будут бороться 16 исполнителей. Транслировать прямой эфир будут телеканалы СТБ и UA: Перший в 19:00 часов.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
...ацца и не жить! 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 07153926_screenshot13

"Ми захоплюємо чужі території!": Собчак зчепилася зі Скабєєвою через Україну і НАТО (відео)

Спойлер:

Російська журналістка і телеведуча Ксенія Собчак влаштувала жорстку публічну суперечку зі скандальною пропагандисткою Кремля Ольгою Скабєєвою. Сварка зав'язалася довкола нібито загрози Росії з боку НАТО, а також ролі в цьому України. Бурхливе обговорення цих питань відбувалося у студії пропагандистської передачі "60 хвилин" телеканалу "Россия 1", передають Патріоти України.
"Які у вас аргументи, що НАТО страшний хоче нас завтра атакувати?" – звернулася до ведучих Собчак, висміюючи головний фейк російської пропаганди. На це чоловік Скабєєвої, пропагандист Євген Попов заперечив журналістці, зазначивши, що у нього нібито є мільйон доказів агресії НАТО проти Росії, але на це не вистачить програми. Зі свого боку Собчак попросила назвати хоча б один аргумент.

В цей час у дискусію втрутилася одіозна Скабєєва. "У місті Очаків, наприклад, база НАТО з'являється. Це вже зовсім сусідня до нас Україна!" – огризнулася інформаційна посіпака путінського режиму.
Однак Собчак зупинила її та випалила незручну правду про те, що однією з головних країн-терористок у світі зараз є Росія. "НАТО якось на нас намагався напасти в якийсь момент? Чому ви вважаєте, що це має трапитися? Ми самі сьогодні є агресорами у світі, ми захоплюємо чужі території, порушуючи міжнародні договори, ми ведемо війни так чи інакше на інших територіях!" – зізналася Собчак.
На скандал в студії пропагандистів відреагував і офіцер ЗСУ, військовий блогер Анатолій Штефан (Штірліц). На своєму Telegram-каналі він зазначив, що рупори Кремля, очевидно, не очікували почути у своєму ефірі правду про злочини Росії.
"Ксенія Собчак вправляє мізки скабєєвим з приводу лякалок про бази НАТО. Нібито вони намагаються напасти на Росію. Ось тільки путінська Росія є агресором у світі, окупація територій і війни на інших територіях. Мабуть, ніхто не очікував такого повороту", – оцінив суперечку між росіянками захисник України.

Ксенія Собчак вправляє мізки Скабєєвим з приводу страшилок про бази НАТО, що нібито вони намагаються напасти на Росію. Ось тільки путінська росія є агресором в світі, а саме окупація територій і війни на інших територіях. Мабуть ніхто не очікував, такого повороту
t.me/a_shtirlitz/3996видео вынести не могу - тутка:

https://patrioty.org.ua/politic/my-zakhopliuiemo-chuzhi-terytorii-sobchak-zchepylasia-zi-skabieievoiu-cherez-ukrainu-i-nato-video-314639.html

Масёк

Масёк
Catman

"Секс-розваги Нефьодова - це нормально, але не зараз", - Мирослав Гай

Секс є однією із звичайних складових людського життя. Але на тлі замовлення депутатами повій під час сесії та іншої некоректної поведінки скандал з Нефьодовим виглядає кумедно, смішно.

Спойлер:Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 07133031__large
"Главу Державної митної служби України Максима Нефьодова засікли в елітному київському клубі Queen під час еротичного шоу. Це особиста справа Нефьодова – в яких клубах розважатися, - якщо це зроблено не в робочий час, не за гроші платників податків, якщо це не є хабар і не оплачено якимись олігархічними структурами. Якщо це просто його приватний відпочинок, то кримінального тут нічого немає", - пише волонтер Мирослав Гай у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Але мене як громадянина України і як людину, яка свої останні 6 років віддає питанням безпеки, оборони, замість того, щоб займатися своєю звичною роботою, театром і кіно, більше хвилює те, що митниця не додала 30% від плану до Держбюджету. Тобто ми недоотримуємо мільярди гривень. При цьому депутати заявляють про те, що є дефіцит Пенсійного фонду, і що, можливо, треба взагалі відмовлятися від пенсій, а за платіжки розраховуватися собаками. Митниця ще й досі не функціонує на 100% потужності.
Тому, я думаю, зарано танцювати і розважатися. Коли в країні йде війна, коли складна ситуація, коли є дефіцит бюджету, коли була загроза внутрішнього дефолту, я думаю, більш концентруватися на роботі цілодобово.
Щодо цілої низки секс-скандалів за участю народних депутатів. Секс є однією із звичайних складових людського життя. Але на тлі замовлення депутатами повій під час сесії та іншої некоректної поведінки скандал з Нефьодовим виглядає кумедно, смішно.
Але з іншого боку, у нас зараз фактично відкрито вікно Овертона (вікно дискурсу, межі спектру ідей, прийнятних для обговорення в суспільстві, Ред.). У нас відбувається десакралізація влади. Влада поводить себе в публічній сфері не взірцево. Навіть до певної міри аморально. І це викликає певну зневагу до неї у звичайних громадян. А в умовах війни це певна загроза.
Ми бачимо шалене падіння довіри громадян до всіх інституцій, до Верховної Ради, до судів. Тепер ми ще й бачимо, що буде відбуватися – хочемо ми цього чи ні – падіння довіри і до молодих реформаторів. Зрозуміло, що поведінка Нефьодова не може бути взірцем для молоді, школярів, студентів, які на нього дивляться як на молодого перспективного реформатора.
Я певен, що Нефьодов зможе покуражитися з дівчатами, як йому заманеться, на старості років, коли він піде з цієї посади, завершить реформи, доведе митницю до ідеального стану, заробить гроші – в нього велика платня. А наразі йому варто було б сконцентруватися на виконанні плану збору коштів".


https://patrioty.org.ua/blogs/seks-rozvahy-nefodova-tse-normalno-ale-ne-zaraz--myroslav-hai-314629.html

а тут танци...
подробности тут: 

https://tsn.ua/ru/politika/smi-opublikovali-video-na-kotorom-nefedov-tancuet-s-poluobnazhennymi-devushkami-1487358.htmlПитання: у них все бородатые зе-льки такие, или голобородьки тоже? в смысле - безбородьки ...хе-хе

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Привет Лялька!

напомню когда будет первый полуфинал -

В субботу, 8 февраля, начинается первый полуфинал Национального отбора на Евровидение-2020. За право представлять Украину в песенном конкурсе Евровидение-2020, который пройдет в Роттердаме, будут бороться 16 исполнителей. Транслировать прямой эфир будут телеканалы СТБ и UA: Перший в 19:00 часов.
Всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 940518261 Привет, Санчез Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1531690139 Спасибо за напоминание, постараюсь быть обязательно Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1863031622  А где будем смотреть?


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Масёк пишет:

"Секс-розваги Нефьодова - це нормально, але не зараз", - Мирослав ГайСекс є однією із звичайних складових людського життя. Але на тлі замовлення депутатами повій під час сесії та іншої некоректної поведінки скандал з Нефьодовим виглядає кумедно, смішно.

Спойлер:Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 07133031__large
"Главу Державної митної служби України Максима Нефьодова засікли в елітному київському клубі Queen під час еротичного шоу. Це особиста справа Нефьодова – в яких клубах розважатися, - якщо це зроблено не в робочий час, не за гроші платників податків, якщо це не є хабар і не оплачено якимись олігархічними структурами. Якщо це просто його приватний відпочинок, то кримінального тут нічого немає", - пише волонтер Мирослав Гай у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Але мене як громадянина України і як людину, яка свої останні 6 років віддає питанням безпеки, оборони, замість того, щоб займатися своєю звичною роботою, театром і кіно, більше хвилює те, що митниця не додала 30% від плану до Держбюджету. Тобто ми недоотримуємо мільярди гривень. При цьому депутати заявляють про те, що є дефіцит Пенсійного фонду, і що, можливо, треба взагалі відмовлятися від пенсій, а за платіжки розраховуватися собаками. Митниця ще й досі не функціонує на 100% потужності.
Тому, я думаю, зарано танцювати і розважатися. Коли в країні йде війна, коли складна ситуація, коли є дефіцит бюджету, коли була загроза внутрішнього дефолту, я думаю, більш концентруватися на роботі цілодобово.
Щодо цілої низки секс-скандалів за участю народних депутатів. Секс є однією із звичайних складових людського життя. Але на тлі замовлення депутатами повій під час сесії та іншої некоректної поведінки скандал з Нефьодовим виглядає кумедно, смішно.
Але з іншого боку, у нас зараз фактично відкрито вікно Овертона (вікно дискурсу, межі спектру ідей, прийнятних для обговорення в суспільстві, Ред.). У нас відбувається десакралізація влади. Влада поводить себе в публічній сфері не взірцево. Навіть до певної міри аморально. І це викликає певну зневагу до неї у звичайних громадян. А в умовах війни це певна загроза.
Ми бачимо шалене падіння довіри громадян до всіх інституцій, до Верховної Ради, до судів. Тепер ми ще й бачимо, що буде відбуватися – хочемо ми цього чи ні – падіння довіри і до молодих реформаторів. Зрозуміло, що поведінка Нефьодова не може бути взірцем для молоді, школярів, студентів, які на нього дивляться як на молодого перспективного реформатора.
Я певен, що Нефьодов зможе покуражитися з дівчатами, як йому заманеться, на старості років, коли він піде з цієї посади, завершить реформи, доведе митницю до ідеального стану, заробить гроші – в нього велика платня. А наразі йому варто було б сконцентруватися на виконанні плану збору коштів".


https://patrioty.org.ua/blogs/seks-rozvahy-nefodova-tse-normalno-ale-ne-zaraz--myroslav-hai-314629.html

а тут танци...
подробности тут: 

https://tsn.ua/ru/politika/smi-opublikovali-video-na-kotorom-nefedov-tancuet-s-poluobnazhennymi-devushkami-1487358.htmlПитання: у них все бородатые зе-льки такие, или голобородьки тоже? в смысле - безбородьки ...хе-хе


Привет, Масёк Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1531690139 Маемо - те що маемо. Теперь те, кто голосовал за "зеленых" жалеют бедного Зеленского, ему видите ли не дают ничего сделать. Горько и обидно, что мы опять откатились на шесть лет назад. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 766571608

 
Спойлер:
Масёк, ты читаешь личные сообщения в ЛС?


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Привет, Масёк Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1531690139 Маемо - те що маемо. Теперь те, кто голосовал за "зеленых" жалеют бедного Зеленского, ему видите ли не дают ничего сделать. Горько и обидно, что мы опять откатились на шесть лет назад. Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 766571608

 
Спойлер:
Масёк, ты читаешь личные сообщения в ЛС?
 А где это - ЛС? 
Привет, Лялечка!

Масёк

Масёк
Catman
Завтра где смотрим Евро? В баре?

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:
Всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 940518261 Привет, Санчез Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1531690139 Спасибо за напоминание, постараюсь быть обязательно Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1863031622  А где будем смотреть?

Масёк пишет:Завтра где смотрим Евро? В баре?
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 940518261

да, обычно смотрим Евровидение в Муз.баре.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Масёк пишет:
 А где это - ЛС? 
Привет, Лялечка!
Всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 2282262043 Хороших выходных! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 1863031622


Масёк, ЛС (личные сообщения) в твоём профиле на этом форуме.  Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3652828257


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 84987561_10158033190703064_8196072166672826368_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnq9sbbqL1MsMhoEvjjcpLL5pDVpvdjX0xlPTA5srRSI6w2fORu4w-x9ZV6dDWs3X4&_nc_ht=scontent.fdnk1-1

Зеленский съездил в Италию и Ватикан.
и понятно, что
появилась такая фотожаба Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3190515068

Доброго дня! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Принцесса воин!

Принцесса воин!
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 84987561_10158033190703064_8196072166672826368_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnq9sbbqL1MsMhoEvjjcpLL5pDVpvdjX0xlPTA5srRSI6w2fORu4w-x9ZV6dDWs3X4&_nc_ht=scontent.fdnk1-1

Зеленский съездил в Италию и Ватикан.
и понятно, что
появилась такая фотожаба Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3190515068

Доброго дня! Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 940518261
и поєтому он одел бронежилет.  Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3190515068


---------------------------------------------------------
Спойлер:
Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 Tumblr_oe5z24BZBi1u8xitfo1_540

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Алёна Яхно
5 ч. · 
Тут многие пишут, что Ермак очень ватный и пророссийский. Это не совсем так.

Ватный — это, к примеру, Бужанский.
Ермак — никакой. Он пустой или, как выражается один мой знакомый, бесконтентный.

Я знаю этот тип бизнесюков. У них нет никакого ценностного, идеологического наполнения. Они конформисты-приспособленцы. Их главная ценность —сытая жизнь и "поднять бабла". У них нет никаких идеологических заморочек.

Вчера он работал с рыгами, сегодня уже пишет посты українською мовою. И ничего, норм...

Сегодня он выступает за НАТО и европейские ценности, завтра инкорпорирует ОРДЛО в тело страны. И плевать, что это погубит Украину.

Ему вообще плевать, как называется страна проживания. Главное — потреблять ее блага и ресурсы.

Богдан ушел. Зеленский назначил Ермака главой Офиса президента. 
Сегодня, 11 февраля, президент Украины Владимир Зеленский отправил в отставку главу своего Офиса Андрея Богдана и назначил на его место своего помощника Андрея Ермака.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIV - Страница 3 3829237429


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 3 из 67]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения