Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 62 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Юрий Бутусов
12 мин. · 
Соболезнования семьям 15 граждан Украины, 73 - Канады, 71 - Ирана, 8 - Швеции, 4 - Германии, 3 - Великобритании, 6 - Афганистана.

Судя по видео падения, самолет загорелся над международным аэропортом Тегеран, на малой высоте, пожар начался в двигателе сразу после взлета, к сожалению, ситуация стала не управляемой.

Это не может быть ошибкой экипажа.

Маловероятно, чтобы это могло быть поражение ракетой, как поспешили вбросить в интернет. Это было бы заметно даже на любительском видео, характер катастрофы был бы иным. И свидетельства пуска и полет ракеты были бы заметны на радарах.

Это не похоже на взрыв бомбы на борту - это уже официально заявили иранцы, и думаю, у них основания так утверждать, потому что у них должны быть записи разговоров с экипажем, которые позволяют сделать такой вывод.

Версия технической неисправности будет основной. Но что могло произойти с новым надежнейшим двигателем, чтобы сразу после взлета ночью возник пожар и была потеряна управляемость самолета?
Набор версий происшествия стандартный: попадание стаи птиц; повреждение двигателя или топливной системы в аэропорту; ошибка в эксплуатации и не устраненная неисправность; технический брак при производстве самолета.

Поскольку падение произошло на глазах свидетелей и службы контроля аэропорта, эта трагедия вряд ли станет загадкой.Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 3493114018


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 Pc02fozqlDo


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
всем приветы! Настрой - хуже некуда. Сегодня по крайней мере. Дома все нормально.  

"У березні-квітні в Україні почнуться драматичні події", - Піонтковський


Усі формулювання про Чорномор’я, про західні області Росії, вони знову вилізли на поверхню, як у 2014-у році.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 08191648__large


Спойлер:

Політолог, діяч російської опозиції Андрій Піонтковський (Вашингтон) в ефірі програми телеканалу "Студія Захід з Антоном Борковським" про паризький ультиматум, тактику "салямі" і колективного Зеленського, передають Патріоти України.
Ми в Україні, послухавши новорічне привітання президента Зеленського, врешті окреслили для себе, якою буде так звана нова внутрішньо-українська стратегія і тактика, де неважливо, як названа вулиця.
Звісно, це привітання українського народу – переспіви основних тез російської пропаганди: "давайте припинимо цей безглуздий внутрішній конфлікт, який у нас розгортається". Але на мене більш емоційне, більш важке враження справило інше привітання з боку вашого президента – це привітання пана Путіна з Новим роком. Я розумію, що йде обмін, ні, "обмін" тут - неправильне слово, йдеться про звільнення захоплених російською владою заручників, за яких доводиться видавати злочинців-терористів. Але перетворювати це у форму привітання воєнного злочинця, який розв’язав війну проти країни, - це вже геть не вкладається у жодні рамки.
Звісно, це з тріумфом було сприйнято російською пропагандою. Запущено лічильник до наступної призначеної бандитської зустрічі, уже не в Парижі, а в Берліні - Зеленський повинен привезти зміни до Конституції. Ось це - дві абсолютні фундаментальні зради нової української влади. Перше – оголошення попередньої влади партією війни, тобто фактично заява міжнародній спільноті, що Україна – винуватиця війни й усіх подій, що відбувалися на її території, що призвело до катастрофічного падіння міжнародного престижу України. Ми бачили, що, якщо раніше нормандський формат – це було троє проти одного Путіна, то зараз – це троє проти одного Зеленського. І друге – Україна канонізувала путінську інтерпретацію Мінських домовленостей, від яких до останнього часу категорично відмовлялася. Фактично, це - капітуляція.
Маю враження, що триває негласне швартування України не тільки до ОРДЛО, а до Москви.
Ну, ОРДЛО – це і є до Москви. ОРДЛО – це випущений щупалець Москви для захоплення України. Нам усім пора припиняти дискусії про Зеленського. Хто такий Зеленський, наївна людина, яка бажає добра Україні, чи щось інше? Слід говорити про колективного Зеленського – ось цей апарат, який зараз реалізовує владу в Україні і її зовнішню політику. От щодо таких людей як Коломойський, Богдан, Єрмак, Портнов, - так, і Портнов, - усі ці люди сьогодні є реальною владою в Україні. Колективний Зеленський – це неоднорідна інституція. Там є люди, які намагаються проводити патріотичну лінію та й сам Зеленський, здається, вже потрохи починає розуміти, чим для нього це все закінчиться. Тому що ці люди, яких я перерахував, це – герої Росії, які виконують свій обов’язок. З ними все буде добре. А ось відповідатиме за зраду перед українським народом, звичайно, сам Зеленський.
Мені здається, розуміння того, що він робить, зростає. І те зобов’язання, яке він на себе взяв, на яке його поставили на лічильник, - зміни до Конституції України до наступної "стрілки" в Берліні – він не зможе виконати, тому що це викличе великий супротив громадянського суспільства в Україні. Москва це розуміє, але тим не менше свідомо штовхає Зеленського на цей шлях, розраховуючи, що виникнуть ситуації хаосу і громадянського протистояння в Україні, якими вона знову зможе скористатися для захисту законно обраного президента від "чергового бандерівського перевороту". Нас чекають дуже драматичні події, якраз за розкладом цього лічильника. На квітень призначена ця зустріч. Ось, я думаю, березень-квітень будуть ключовими подіями у сучасній українській історії.
Путінська фраза про те, що "польська влада втратила контроль над своїми збройними силами і була змушена виїхати" і так далі насправді є цинічною брехнею. Вже є відповідь від Польщі. Але Путін проговорився, тобто його гебешні навички з віком притупились. Насправді, наскільки я розумію, він розкрив карти, кажучи, "дивіться як ми вчинимо з Україною".
Так. Саме з таким формулюванням, коли він зрозуміє і побачить, та й він і зараз це знає, що Зеленському не вдасться реалізувати цей план і буде очевидний спротив суспільства, ось з таким формулюванням, "доведені до чергового відчаю трактористи, комбайнери ОРДЛО" вирушать на Маріуполь, на Харків, на Київ. Зверніть увагу, останні три-чотири роки цей термін "Новоросія" не вживався. Вони зрозуміли, що проект провалився. Армія стоїть на лінії зіткнення і готова вчинити опір наступній спробі агресії. Але вони бачать слабкість нової влади. І усі ці формулювання про Чорномор’я, про західні області Росії, вони знову вилізли на поверхню, як у 2014-у році. Лавров і Путін, і "офіційна" так звана ОРДЛО – адже Пушилін заявив про зміну внесення поправок до "конституції" ОРДЛО, які передбачають, що, якщо чинні «кордони» співпадають з кордонами Донецької, Луганської областей Української радянської соціалістичної республіки, - значить "завтра ми беремо Маріуполь, і далі - повсюди". Плани абсолютно очевидні. Ще, звичайно, вони бачать вікно можливостей у 2020-у році, поки ще їхній любий Трампушка перебуває у Білому Домі. Вони бачать повну трансформацію Макрона. Це абсолютно неймовірний казус вербовки Макрона, який починав своє президентство з різкої критики Путіна, і здавалося, що це єдиний лідер Заходу, який показує, як з ним, з диктатором треба розмовляти. Але знайшли до нього якісь підходи.
Наскільки я розумію, це - один сценарій. Але є й інший сценарій – так званий "сценарій салямі", коли за вказівками Кремля будуть здійснюватись ті чи інші дії від імені нової влади, або у межах її компетенції, які звужуватимуть як шагреневу шкіру, досягнення України, постмайданної України. Це стратегія маленьких кроків, якими вестимуть до неформальної капітуляції, тому що слово «капітуляція», слово "здача національних інтересів" завжди викликає підйом і захист зі сторони народу. А якщо подібні речі робити непомітно…
Це один і той самий сценарій. Перша фаза – та, яку Ви зараз окреслили, відбувається на наших очах. Кожна поява Зеленського на екрані – це шматочок цього "салямі". Мовляв, як пройде це до кінця – чудово. Але вони, в Москві, - реалісти, і, я думаю, так як і ми з Вами, розуміють, що змін Конституції на користь Кремля Зеленському досягти не вдасться, і на якомусь кроці цього «салямі» все таки станеться вибух спротиву. І тоді з тим самим формулюванням про "недієздатний уряд Польської республіки" почнеться заключна стадія цього проекту. Адже ж звільнення заручників – це ж у знущання перетворюється. Чудово, що повернулися 60 людей.
Але ж ми знаємо, що сотні людей ще мучаться у підвалах Донбасу і у тюрмах Криму. І Москва цинічно їх розглядає як інструмент шантажу і торгівлі з Києвом. Тож слід сказати: "Москва, ми знаємо ваші плани". І, якщо міжнародне співтовариство варте чогось, ми маємо вимагати реального припинення вогню на лінії зіткнення і повернення усіх заручників. І усі ці розмови про приєднання до ОРДЛО необхідно просто закінчити. Це окуповані території – і Крим, і частина Донбасу. Україна ніколи не визнає цієї окупації. Рано чи пізно вони повернуться. А сьогодні Україна пропонує перемир’я. Але, якщо ці плани будуть реалізовуватися, - щодо приєднання Донбасу, щодо приєднання Чорномор’я, - українські збройні сили стоятимуть на цій лінії, готові дати відсіч. Ось цю позицію треба почути від верховного головнокомандувача, поки не буде пізно.
Кремль виставив чіткий і жорсткий ультиматум, кажучи, не знаю, Зеленському чи колективному Зеленському: "якщо не підете на наші умови, тоді відповідно ми розв’яжемо чергову масштабну агресію, і вже після Іловайська -2 чи Дебальцевого-2 ви будете змушені погодитись з нами і почати співпрацювати". І це – черговий воєнний злочин, але ми розуміємо, що у Кремля по-іншому не виходить.
Ну, поки колективний Зеленський веде таку вбивчу політику, цей колективний злочин приймається міжнародною спільнотою. Приймається тією ж Францією і Німеччиною. Захід ніколи не буде більш проукраїнським, ніж саме українське керівництво. І ось, якщо українська влада – Зеленський чи хтось інший – озвучить ось цю позицію, то йому буде забезпечена підтримка міжнародної спільноти. Але, якщо Зеленський сам іде на приєднання до ОРДЛО, на братство під однаковими чи різними пам’ятниками, то з якого дива міжнародне співтовариство висловлюватиме йому підтримку? Кожен день, проведений у цій парадигмі, визначеній у комюніке нормандської зустрічі, наближає Україну вже до незворотної капітуляці

https://patrioty.org.ua/politic/u-berezni-kvitni-v-ukraini-pochnutsia-dramatychni-podii--piontkovskyi-310732.html?fbclid=IwAR3agld9ifGZKIuS1Fh4qzRPuY0KGss68ArlhS_T33357_LRoy1LP3I56rk

Масёк

Масёк
Catman
Хроніка Падіння  

06-07 СІЧНЯ 2020


В РФ заявили, что випадок з Dr.Alban показує, що українська влада визнає Крим російським;
“Вийшла із запою?” Скандальна російська депутатка закликала знищувати українських патріотів та “не таких православних”;
“Україну знищити, мову вбити, українців зробити рабами”: у скандального російського актора сталась істерика;
“Це жителі півдня, їм не можна давати волю!” Охлобистін обов’язково хоче бачити Україну в “Російській імперії”;

Спойлер:

КАПІТУЛЯЦІЯ УКРАЇНИ… • "Зеленський не робить і не буде нічого робити, щоб повернутися обличчям до військовослужбовців";

 • У Києві поліція затримала українців, які вийшли проти "русского міра";

 • У Києві на зустрічі з російською блогеркою побили активіста за питання «Чий Крим?»;

 • Поліція незаконно затримала двох активістів - Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького, - лише за те, що ті прийшли на лекцію російської блогерки Олександри Мітрошиної, яка протиправно відвідала Крим, запитати, чий півострів;УКРАЇНУ ЗЛИВАЮТЬ ПІД КРЕМЛЬ? • Терміново! Ще одне затримання за протидію "рускому міру"!;

 • Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького відпустили з лап «нової» поліції, що діяла старими добрими кучмівсько-яничарськими методами.;КОЛОМОЙСЬКИЙ… • Приватбанк може поховати усю банківську систему: назвали наслідки відміни націоналізації;ВЛАДА уЗЕЛЕНСЬКОГО… • Непрозора Омана: країна, з якою зібрався співпрацювати Зеленський, у "чорному списку" ЄС – політолог;

 • Spa, вертоліт і 100 тисяч за добу: cтало відомо скільки коштував відпочинок Зеленського в Буковелі;

 • Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО;

 • Зеленський всупереч протоколу зустрівся в Омані з міністром, який співчував убивству іранського генерала Сулеймані;

 • "Казус Албана" є небезпечним прецедентом, який нівелює міжнародні зусилля України задля повернення Криму з-під російської анексії - "Європейська солідарність";

 • Сивохо бере участь у телемарафоні разом з Карамазовим, який назвав Майдан «божевіллям»;

 • Журналісти з’ясували, що роль посольства Оману в Україні виконує диппредставництво в Москві;

 • Зеленський проігнорував річницю автокефалії ПЦУ;

 • “Не об’єднує”: депутат Зеленського влаштував істерику через українську мову та влип у скандал;

 • У мережі з'явилося відео, як син депутата від "Опоблоку" б'є свою дитину;

 • Україна впала на дві позиції у рейтингу паспортів;"МУДРИЙ" НАРІД… • На Закарпатті чоловіка побили до смерті у власному дворі;ГРОШІ… • Російські актори, які підтримали анексію Криму, зібралися на заробітки в Україну;НАША "МІЛІЦІЯ"… • В Києві поліція затримала активістів, які намагались завадити проведенню заходу з РОСІЙСЬКОЮ блогеркою.;ВІЙНА… • На окупованій Луганщині виявили понад 20 установок "Град" ;

 • На Донбасі ліквідували терориста, який катував волонтерку;

 • Окупанти чотири рази відкривали вогонь: є загиблі та поранений;

 • За добу на Донбасі поранені двоє українських військових;

 • Новини ООС: російські бойовики п'ять разів порушували режим припинення вогню…В РФ заявили, что випадок з Dr.Alban показує, що українська влада визнає Крим російським
Візит до Києва шведського виконавця Dr.Alban, в’їзд якого в Україну був заборонений через відвідування окупованого Криму, і сприяння особисто президента Зеленського в наданні дозволу на в’їзд – це початок визнання Україною Криму російським.
Про це в фейсбуці написав російський пропагандист, головний редактор федерального видання “Российские вести” Дмитро Єрмолаєв.
“Прецедент Албана. Власне, визнання Україною Криму російським почалося”, – зазначив Єрмолаєв.
Джерело: Думка
“Вийшла із запою?” Скандальна російська депутатка закликала знищувати українських патріотів та “не таких православних”
Скандальна російська депутатка “Госдуми” із окупованого Криму Наталія Поклонська закликала знищувати українських патріотів та “не таких православних”.
Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.
Так, Поклонській “приснилось”, що на Різдво “в Україні почались силові захоплення храмів Московського патріархату”. Через це вона закликала “бити українських патріотів”, назвавши українців небезпечними. Вона заявила, що з українцями у інші часи б жорстко розібралися.
Джерело: Вголос
“Україну знищити, мову вбити, українців зробити рабами”: у скандального російського актора сталась істерика
Так, Охлобистін заявив, що українці “придумали мову, над якою сміється весь світ”. Він запропонував її викоренити. Також актора обурило, що зараз існує Україна, він хоче знищити нашу державу. Українців же Охлобистін пропонує зробити рабами, як це було в СРСР.
Джерело: Вголос
“Це жителі півдня, їм не можна давати волю!” Охлобистін обов’язково хоче бачити Україну в “Російській імперії”
Російський артист – українофоб  Іван Охлобистін, який неодноразово ображав Україну і підтримує агресивну політику Москви щодо республік колишнього СРСР, видав чергову дурість в інтерв’ю пропагандистському ресурсу “Царьград“.
За його словами, Україна – це нібито “придумана” країна, “частина Росії”, яка обов’язково повинна увійти до складу “Російський імперії”.
“Я би усунув саме поняття про Україну. Це згубно, воно було придумано на початку минулого століття. Це був чистої води популізм … Вони такі ж, як ми, просто жителі півдня. Просто їм не треба волі давати. Вони будуть так само з нами щасливі, як були в Радянському Союзі щасливі “, – сказав Охлобистін.
Джерело: Марік

[size=30]КАПІТУЛЯЦІЯ УКРАЇНИ…[/size]


"Зеленський не робить і не буде нічого робити, щоб повернутися обличчям до військовослужбовців"
Президент України Володимир Зеленський обіймає свою посаду вже 8 місяців. В своїй передвиборчій кампанії він обіцяв, що з 2020 року в Україні розпочнеться впровадження стандартів та процедур НАТО у діяльності Збройних сил і наразі необхідно підвищити престиж військової служби і зарплати військовослужбовцям.
Джерело: Gazeta.ua
У Києві поліція затримала українців, які вийшли проти "русского міра"
"Після того, як група активістів, зокрема "Відсічі", викликали поліцію, на них напали "прихильники" блогерки. Поліція замість того, щоб припинити протиправні дії і зупинити захід просто заарештувала двох активістів. Їх закували в наручники і волокли підлогою на вулицю. Одного з них тримають на колінах перед виходом. Навколо прихильники особи з країни-агресора", – йдеться у повідомленні.
Джерело: Обозреватель
У Києві на зустрічі з російською блогеркою побили активіста за питання «Чий Крим?»
Поліція затримала двох активістів
6 січня у Києві відбулась зустріч із російською блогеркою, ексжурналісткою пропагандистського телеканалу «Россия» Олександрою Мітрошиною. На зустріч прийшли кілька активістів громадянського руху «Відсіч», які вирішили запитати, «чому блогерка порушила закон» (візит до Криму) і чиїм вважає приналежність Криму. Активістам стали погрожували деякі фанати блогерки. Про це «Відсіч» повідомила у Фейсбуці.
Згодом на місце подій прибула поліція, яка почала вимагати в активістів покинути приміщення «для складання протоколу». Активісти наполягали на тому, що за законом поліція має скласти протокол на місці.
У результаті затримали активістів Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького, обох узяли в наручники. Як зазначають у «Відсічі», під час затримання Леонід зазнав тілесних ушкоджень.
Джерело: Главком
Поліція незаконно затримала двох активістів - Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького, - лише за те, що ті прийшли на лекцію російської блогерки Олександри Мітрошиної, яка протиправно відвідала Крим, запитати, чий півострів
Наразі обоє перебувають у відділку на вул. Голосіївський, 15. У процесі затримання Леоніда побили, дісталось голові. Зараз він веде стрім на цей паблік. Видно, що в активіста сильно трусяться руки. "Правоохоронці" відмовилися викликати швидку. Активісти, які вже чатують під відділком, зателефонували на 103 самі. Активіста не відпускають із відділку попри те, що йому сказали, що він не "затриманий", а запрошений. Нагадаємо, активістів поліція повалила, наділа кайданки, Леонід змушений був певний час стояти на колінах на вулиці перед озвірілим натовпом. Під час затримання йому попсували одяг і взуття.
Джерело: Відсіч
УКРАЇНУ ЗЛИВАЮТЬ ПІД КРЕМЛЬ?
Отже, Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького затримала поліція. Леоніда сильно вдарили по голові, обоє знаходяться в Голосіівському відділі поліції.
Поліція відмовилася викликати швидку. Коли, все ж активісти, викликали лікарів, а ті вимагали госпіталізували Леоніда - поліція відмовилася віддавати його лікарям.
Найганебніше те, що хлопці самі викликали поліцію після того, як відверта вата (фанати блогерки-рашистки) напали на українців.
А тепер увага: поліція побила активістів, проте не затримала нападників, які захищати особу що працює на федеративному каналі «Росія 1».
Тобто поліція стала на сторону громадянки РФ Олександри Мітрошиної, яка підтриму анексію Криму, окупацію України та працює на пропагандистському каналі Скабєєвої-Кисєльова.
Зараз хлопці досі затримані і знаходяться в Голосіївському відділі поліції. Відбуваються страшні речі. Одна Україна воює, а іншій «какая разніца». Влада на стороні агресора. Україна відверто і показово зливають під Путіна.
Джерело: Андрій Смолій
Терміново! Ще одне затримання за протидію "рускому міру"!
Сьогодні поліція затримала активістів Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького під час так званої "лекції" російської "блогерши" Олександри Мітрошиної.
Остання незаконно відвідувала окупований Крим і все одно, не відомо з якого дива, отримала дозвіл на відвідини Києва.
Що цікаво, Овчаренко сам (!!!) і викликав поліцію. Але замість того, щоб встати на бік закону й української держави, поліцейські схопили Леоніда, завдали йому тілесних ушкоджень і відправили до відділку за адресою: вул.Голосіївська, 15. Туди ж було доправлено й Олексія.
Хто може, підтягуйтесь. Також потрібна кваліфікована юридична допомога.
Телефон Голосіївського районного управління поліції 044 525 6560
UPD Леоніду стало погано, приїхала швидка і хоче госпіталізувати, а поліція не пускає!
Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького відпустили з лап «нової» поліції, що діяла старими добрими кучмівсько-яничарськими методами.
За що їх затримали - тут: https://tinyurl.com/yh37hp53
Дякуємо всім за онлайн та офлайн підтримку!
Залишайтесь на зв‘язку. В Україні чомусь, медом намазано російському сміттю.
Напевно, завдяки чудовій малоросійській аудиторії, її неперевершеним смакам та високим цінностям.
Отже, це далеко не кінець
Джерело: Відсіч

[size=30]КОЛОМОЙСЬКИЙ[/size]


Приватбанк може поховати усю банківську систему: назвали наслідки відміни націоналізації
"Якщо суд розглядатиме справу окремо від суб'єктивних факторів, то передачу банку державі може визнати незаконною. На момент націоналізації Приватбанк проводив платежі клієнтів. Якщо і були якісь порушення, то існував графік їхнього виправлення. Більш того, тоді практично уся банківська система порушувала нормативи. Є ще одна причина виведення банку з ринку не прозора структура власності. У даному випадку кінцеві власники були чітко визначені", - каже економіст.
Джерело: Gazeta.ua

[size=30]ВЛАДА уЗЕЛЕНСЬКОГО…[/size]


Непрозора Омана: країна, з якою зібрався співпрацювати Зеленський, у "чорному списку" ЄС – політолог
"А чи знає Зеленський, який раптово вирішив провести в Султанаті Оман (така правильна назва цієї країни) зустріч на найвищому рівні про тісну торговельно-економічну співпрацю, що Європейський Союз вніс цю країну у "чорний список" податкових юрисдикцій через її офшори та відмову співробітничати у питанні прозорості оподаткування?", - написав Таран у своєму Facebook.
Джерело: 5 канал
Spa, вертоліт і 100 тисяч за добу: cтало відомо скільки коштував відпочинок Зеленського в Буковелі
За інформацією деяких ЗМІ, глава держави зупинився в елітному п'ятизірковому готелі Radisson Blu Resort, найдешевший номер в якому коштує від 11 тисяч гривень. А президентський люкс - 100 тисяч гривень. Готель має spa-центр, басейн, сауни й тренажерний зал. Перебування vip-гостей, які тут зупиняються, ретельно охороняють.
Джерело: Главком
Зеленський з сім’єю зупинився в найдорожчому готелі Оману. ФОТО
При цьому представницький номер люкс на двох з видом на море за тиждень до в’їзду коштуватиме 29 894 грн (1263$) за добу.
На сторінці готелю зазначається, що вид з вікон номерів відкривається на гори Аль-Хаджар або Оманське море. Готель побудований на найдовшому пляжі в місті Маскате.
Джерело: Думка
Зеленський всупереч протоколу зустрівся в Омані з міністром, який співчував убивству іранського генерала Сулеймані
Під час поїздки до Оману Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою, який напередодні висловлював співчуття Ірану з приводу вбивства генерала Касема Сулеймані
Джерело: Прямий
"Казус Албана" є небезпечним прецедентом, який нівелює міжнародні зусилля України задля повернення Криму з-під російської анексії - "Європейська солідарність"
Неочікувано швидко Володимир Зеленський почав втілювати в життя своє новорічне поздоровлення "#какаяразниця". Очевидно, що він так і не усвідомлює, наскільки його особисте втручання і виступ шведського співака Dr. Alban в "95-му кварталі" можуть мати негативні наслідки для політики невизнання спроби анексії Кримського півострова з боку Російської Федерації.
Про це йдеться в заяві політичної партії "Європейська солідарність".
Після ганебного звільнення "беркутів" Володимир Зеленський вирішив показати всьому світу, що в його ручному управлінні не лише система правосуддя, але й Служба безпеки України.
"Телефоне право" Зеленського в історії з Dr. Alban – це ще й очевидний конфлікт інтересів. Музиканта впустили в Україну за вказівкою президента задля виступу у шоу-програмі компанії, з діяльності якої Зеленський отримує чималі роялті.
Джерело: Прямий
Сивохо бере участь у телемарафоні разом з Карамазовим, який назвав Майдан «божевіллям»
Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо бере участь у телемарафоні разом з рок-музикантом Олегом Карамазовим, який називав Майдан «божевіллям».
Джерело: Главком
Журналісти з’ясували, що роль посольства Оману в Україні виконує диппредставництво в Москві
Султанат Оман, де перебуває з офіційним візитом Президент Володимир Зеленський, не має посольства в Україні. Його функції виконує посольство в Москві.
Відповідна інформація розміщена на сайті міністерства закордонних справ України.
Джерело: Думка
Зеленський проігнорував річницю автокефалії ПЦУ
Президент України Володимир Зеленський проігнорував річницю Томосу про автокефалію Православної Церкви України.
Глава держави 6 січня не привітав з цією подією українців.
Станом на 22:15 відповідної заяви не було ні від його прес-служби, ні на офіційних сторінках Зеленського в соцмережах.
При цьому ввечері в понеділок президент привітав українців з Різдвом, побажавши миру в кожному будинку і єдності.
Джерело: Думка
“Не об’єднує”: депутат Зеленського влаштував істерику через українську мову та влип у скандал
Депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський влаштував істерику через українську мову.
Про це він заявив на своєму телеграм-каналі.
Так, Бужанського розлютило, що біля Міністерства культури повісили напис “мова – об’єднує”.
Скандальний нардеп влаштував істерику та заявив, що “мова не об’єднує українців”.
Джерело: Вголос
У мережі з'явилося відео, як син депутата від "Опоблоку" б'є свою дитину
"Вибачте, але я повинна це залишити тут. Це жорстоко, як і було мені знімати огидно. Я проходжу з сином нелегкий шлях, шлях одужання від цієї гнилі. Люди не міняються. Перед сином я вибачилася. Сподіваюся він мене пробачить. Папа приїхав до сина на Новий рік", - написала жінка.
Джерело: Gazeta.ua
Україна впала на дві позиції у рейтингу паспортів
Як зазначається в оновленому індексі,  у 2019 році Україна отримала безвізовий доступ до Бахрейну і Саудівської Аравії, але одночасно безвізовими перестали бути Бенін і Джібуті.
Лідерство у рейтингу третій рік поспіль утримає  Японія – її громадяни можуть відвідувати без візи 191 країну. У топ-3 також входять Сінгапур та Південна Корея. Остання розділяє третю сходинку із Німеччиною.

[size=30]"МУДРИЙ" НАРІД…[/size]


П’яний водій на Черкащині на смерть збив дитину
У Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області ввечері в неділю, 5 січня, п'яний водій збив двох малолітніх дітей, в результаті чого одна дитина загинула. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.
Джерело: Главком
На Закарпатті чоловіка побили до смерті у власному дворі
«У селі Кушниця Іршавського району внаслідок бійки помер місцевий житель. Поліція встановила особу кривдника, йому оголошено підозру в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого», - йдеться у повідомленні.

Джерело: 
Главком

[size=30]ГРОШІ…[/size]


Російські актори, які підтримали анексію Криму, зібралися на заробітки в Україну
В Україну з виступами зібралися російські актори Марат Башаров і Сергій Колесников, які у відкриту підтримали незаконну анексію Криму.
Про це свідчить афіша майбутніх театральних виступів в Україні.
Джерело: Марік
НАША "МІЛІЦІЯ"…
В Києві поліція затримала активістів, які намагались завадити проведенню заходу з РОСІЙСЬКОЮ блогеркою.
До Києва приїхала московська блогерка Алєксандра Мітрошина, яка відвідувала окупований Крим та фактично підтримує анексію півострова державою-агресром.
Після того, як група активістів, зокрема Відсічі, викликали поліцію на них намали «прихильники» русскоміровської блогерки. Поліція замість того, щоб припинити протиправні дії та зупинити захід просто арештувала двох активістів. Їх закували в наручники та волокли по підлозі на вулицю. Одного з них тримають на колінах перед виходом. Навколо прихильники людини з держави-агресора.
От і докотились ми до «какая-разніца». До нас масово їдуть особи з держави-агресора нести «русскій мір». Поліція стала на сторону громадянки держави-агресора.
Україна впевнено опускається в часи Януковича... 
Джерело: Андрій Смолій

[size=30]ВІЙНА…[/size]


На окупованій Луганщині виявили понад 20 установок "Град"
Зокрема, 4 січня поблизу населеного пункту Хрустальний (кол. Красний Луч) патруль ОБСЄ зафіксував 22 одиниці реактивних систем залпового вогню (БМ-21 "Град", 122 мм).
На Донбасі ліквідували терориста, який катував волонтерку
"Не можу не поділиться радістю. Друга тварюка теж здохла. Заурчику земля тобі бетоном. P.S. Мною некоректно написаний радісний пост. На той світ вирушили вже два моїх мучителі з батальйону Схід", написала волонтерка Ірина Довгань у Facebook, яку в 2014 році, загорнуту в державний прапор України катували в центрі окупованого Донецька.
Довгань відзначила, що раніше був ліквідований терорист Олег Мамієв ("Мамай").
"Не можна не відзначити Мамая, з яким життя не звело (Слава Богу). Він теж був утилізований нашими ЗСУ більше року тому. Ряди поріділи", додала вона.
Джерело: Gazeta.ua
Окупанти чотири рази відкривали вогонь: є загиблі та поранений
У неділю, 5 січня, збройні формування РФ чотири рази порушили режим "тиші". Ворог обстріляв позиції підрозділів ЗСУ із заборонених Мінськими угодами 82-мм мінометів, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів й іншої стрілецької зброї.
Джерело: 5 канал
За добу на Донбасі поранені двоє українських військових
Противник обстріляв позиції наших підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Два рази противник відкривав вогонь зі станкових автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по нашим позиціям неподалік населеного пункту Піски, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».
Джерело: Главком
Новини ООС: російські бойовики п'ять разів порушували режим припинення вогню
Станом на 6 січня збройні формування Російської Федерації п'ять разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба ООС у Facebook.
Джерело: Прямий


http://ar.co.ua/2020/01/06-07-01-20/?fbclid=IwAR2eiCh01cRrkn4fwAcR5MRTqFrVvFU94T5d779FDhIlSFTizBrNm7A726E

Масёк

Масёк
Catman
Михайло Заболотний ‎ для "Ніколи не здавайся "
1 ч.  · 

Зеленський офіційно підтримав позицію Ірана і Росії по збитому літаку.
Спойлер:

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 81799589_767488637053138_180181634778136576_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=WRiWATi3qZsAX_ZSdBW&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрий Бутусов
9 ч. · 
Сегодня президент экстренно вернулся в Украину и в 3.27 начал совещание по одному из острейших кризисов - гибели "Боинга" в Тегеране. Смотрю на фото и поражаюсь - на совещании отсутствует глава комитета по разведке при президенте Украины Андрей Богдан, который также является и главой Офиса президента, который координирует действия силовых, разведывательных и правоохранительных органов. Также отсутствует глава Службы безопасности Украины Иван Баканов. То есть ключевые люди в данной ситуации. Президент спустя 18 часов после катастрофы сумел добраться на службу из Омана - а его подчиненные посмели отсутствовать на совещании и не вернулись с отдыха! Поразительные отношения и порядки в команде президента. Его ближайшие подчиненные, отвечающие за безопасность, могут даже в такой момент отсутствовать на рабочем месте. А ведь в стране война, и они обязаны планировать свой отдых так, чтобы иметь возможность быстро вернуться к исполнению обязанностей.

В силу своих служебных обязанностей Богдан и Баканов наделены уникальным объемом знаний, полномочий и контактов в сфере безопасности страны, как же можно принимать такие решения в их отсутствие, не опираться на их позицию? Или она не важна вообще? Абсурд!

Мне казалось, что поскольку российские спецслужбы "слили" в подконтрольные СМИ местопребывания президента в Омане, то ближайшие сотрудники президента должны как-то чувствовать ответственность за прокол, и в случае такого мощнейшего вызова лететь по первому зову.

Это полная безответственность.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Перевозивший Зеленского чартер перед отправлением из Омана делал остановку в Москве, - СМИ

Маршруты передвижения частных самолетов "9H-VJN" и "T7-GEM" могут свидетельствовать о том, что в Омане Президент Украины Владимир Зеленский встречался с делегацией из Москвы.
К таким выводам приходят "texty.org.ua" ссылаясь на данные системы "Radar Box", передает Цензор.НЕТ.

"Чартерный самолет Bombardier с номером 9H-VJN прилетел в столицу Омана Маскат с Стокгольма с посадкой в Москве практически одновременно с таинственным полетом самолета Медведчука, который также был в Маскате в то время, а именно 7 января вечером", - сообщает издание.

"Из-за этого становится очевидным, что чартер для Зеленского был заказан еще до катастрофы боинга МАУ в Тегеране. Однако вместо того, чтобы после известия о трагедии сразу улететь из Омана еще утром 8 января (на тот момент самолет уже был на месте, и имел несколько часов на подготовку для полета), Зеленский чего-то ждал. Наша версия - он ждал встречи с кем-то, кто прилетел в Оман из Москвы на том же самолете Bombardier (9H-VJN), который затем повез Зеленского в Киев", - отмечают журналисты.

Издание сообщает, что лишь после того, как встреча состоялась, теперь уже самолет Медведчука отвез партнера(-ов) Зеленского в Москву, а вскоре в Киев полетел и сам Зеленский, на указанном выше Bombardier (9H-VJN).

"Тексты" подают хронологию событий:
* Бизнес-джет Медведчука с хвостовым номером T7-GEM прилетает в Оман из Киева (посадка в 17:21 GST, 7 января)
* Бизнес-джет Bombardier с номером 9H-VJN прибывает в Оман из Москвы, возможно с делегацией для переговоров с Зеленским (посадка в 00:16 GST, 8 января). Дополнительная деталь в подтверждение этой версии: упомянутый самолет не имел заказов несколько дней, с 4 января находился в Стокгольме. Однако, 7 января он летит в Москву, вероятно принимает кого-то на борт и уже через 2 часа вылетает в Оман!
* Крушение самолета МАУ между 2:00 и 3:00 GST, 8 января
* Бизнес-джет Медведчука отправляет, вероятно, участников встречи с Зеленским обратно в Москву (вылет из Омана в 11:53 GST, 8 января)
* Бизнес-джет Bombardier с номером 9H-VJN отправляет Зеленского в Киев (вылет из Омана в 21:03 GST, 8 января. С момента катастрофы боинга МАУ прошло около 18 часов).

"Всего для проведения такой вероятной встречи (Зеленского и делегации из Москвы) было почти 12 часов. Именно столько времени имели в Омане участники переговоров из Москвы, если они прилетели на Bombardier с номером 9H-VJN, и полетели обратно на бизнес-джете Медведчука с номером T7-GEM", - подчеркнули в издании.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 3491396203


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Самолёт "Международных авиалиний Украины", вероятно, был сбит в небе над Тегераном ракетой из зенитно-ракетного комплекса "Тор". Об этом пишет Newsweek со ссылкой на источники в Пентагоне и высокопоставленных сотрудников в разведках США и Ирака.

Собеседник издания в Пентагоне и источник в разведслужбе США утверждают, что лайнер сбили случайно. Версию о случайном попадании ракеты в самолёт также высказывают источники CNN и Associated Press.

Корреспондент CBS News пишет, что США зарегистрировали включение иранского радара и две вспышки пуска ракет. После этого, как утверждается, последовал взрыв.

Источники Newsweek напоминают, что украинский лайнер перестал передавать сигнал спустя несколько минут после взлёта. Это произошло вскоре после атаки Ирана на военные базы США в Ираке. Конфликт в регионе обострился в начале января после убийства США иранского генерала Касема Сулеймани в Багдаде. Тегеран тогда пообещал Вашингтону жёсткий ответ.

Центральное командование США от комментариев отказалось.

Организация гражданской авиации Ирана версию о попадании ракеты в "Боинг" отвергла.

Ранее 9 января президент Украины Владимир Зеленский и президент Ирана Хасан Роухани обсудили порядок совместной работы в рамках расследования авиакатастрофы. Иранский лидер пообещал, что Тегеран представит украинским экспертам доступ ко всем необходимым данным.

Кроме того, Зеленский провёл телефонные переговоры с Великобританией и Швецией. Граждане этих стран также находились на борту сбитого лайнера. Лондон и Стокгольм заявили, что готовы присоединиться к расследованию.

Допуск специалистов на место авиакатастрофы для оказания консульских услуг и идентификации погибших запросила Канада. Тегеран и Оттава не имеют дипломатических отношений с 2012 года. Сейчас оказанием консульской помощи родственникам погибших занимаются дипломаты в посольстве Канады в Анкаре.

"Боинг" "Международных авиалиний Украины" потерпел крушение в небе над Тегераном 8 января. На борту находились 176 человек, все они погибли. Большинство погибших – граждане Ирана и Канады, а также Швеции, Афганистана, Германии и Великобритании. Погибли 11 граждан Украины – двое пассажиров и 9 членов экипажа.
Украинское следствие рассматривает четыре основных версии катастрофы: поражение ракетой, теракт на борту, столкновение с беспилотным аппаратом и взрыв двигателя по техническим причинам.
ЗРК "Тор" был разработан в СССР и поставлялся в ряд стран мира. Он находится на вооружении иранской армии.вот почему-то не удивлен


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Привет Масек!

я всё-таки не виню одного только Зеленского!

его выбрали 73% избирателей!
что называется, они выбрали на свою и на нашу голову! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 3493114018

я иногда, 
обычно избегаю, не хочу нервничать, 
говорю с теми знакомыми, кто голосовал за Зеленского!
эти идиоты до сих пор от него в восторге!
а когда им приводишь факты про него, которые показывают Зе в негативном свете, они не верят!
дебилы, блять(с), что еще сказать. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 532818499


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Іран визнав, що випадково збив український літак

Іран визнав, що випадково збив український літак, і назвав причину авіакатастрофи "людською помилкою". Про це повідомляє CNN із посиланням на іранські медіа.

"Сумний день. Попередні висновки внутрішнього розслідування збройних сил: людська помилка у час кризи, спричинена авантюризмом США, призвела до трагедії", - заявив міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Заріф. "Наші глибокі вибачення та співчуття нашому народові, родинам загиблих та народів, які постраждали".

Раніше у п'ятницю офіційний Тегеран відкидав заяви міжнародних слідчих про те, що український літак поцілила ракета російського виробництва, випущена іранськими військовими. Тоді голова державної служби цивільної авіації Ірану Алі Абедзаде на прес-конференції заявив: “Ми впевнені, що літак не був уражений ракетою. Літак був у польоті понад півтори хвилини, і місце падіння показує, що пілот намагався повернутися”.

Трагедія сталася кількома годинами після того, як Іран запустив балістичні ракети по двох американських базах в Іраку, намагаючись помститися за вбивство іранського генерала в Багдаді.

Жертвами катастрофи рейсу PS752 з Тегерана до Києва стали 82 громадяни Ірану, 63 громадян Канади, 11 українців, а також громадяни Швеції, Великої Британії, Афганістану та Німеччини.видно Иран приперли доказательствами.

Доброе утро!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрий Бутусов
1 ч. · 
ИРАН ТОЛЬКО ЧТО ОФИЦИАЛЬНО ПРИЗНАЛ, ЧТО СБИЛ УКРАИНСКИЙ "БОИНГ" НАД ТЕГЕРАНОМ!
Они признались. Сбили, говорят, "непреднамеренно". Такое заявление сделано по иранскому государственному телевидению, сообщило ВВС.

Они знали об этом три дня и три дня лгали. Но в 21-м веке невозможно утаить такое преступление, совершенное над огромным городом при современных системах контроля воздушной безопасности.

Сегодня Иран был обязан предоставить для осмотра кабину пилотов, которую два дня прятали от украинских экспертов.

Сегодня должны были предоставить записи ко второму черному ящику - где записаны все параметры работы систем самолета и все звуки в кабине.

Сегодня должны были предоставить данные радиолокаторов системы управления движением, которые должны показать ракетную атаку.

Безумные религиозные фанатики получили ракеты от Путина и убили этими ракетами 176 человек, в том числе своих граждан, в небе над своей столицей. Сбили огромный тихоходный гражданский лайнер, воображая, что отражают американский налет и стреляют по американскому истребителю.

Украина, конечно, теперь обязана совместно с другими потерпевшими странами инициировать заседание Совета национальной безопасности ООН.

Украина должна создать международную следственную комиссию по расследованию преступной атаки на украинский самолет. Мы должны получить максимальную информацию от иранских властей о причинах нападения. Необходимо определить и назвать ответственных лиц.

Главные убийцы известны.

Приказ на проведение операции против американских военных баз отдал Верховный главнокомандующий Корпусом стражей исламской революции, верховный аятолла Ирана Али Хаменеи.

Применением войск непосредственно командовал командующий КСИР бригадный генерал Хоссейн Салами.

Приказ на боевое применение зенитно-ракетных комплексов "Том-М1" отдал командующий Аэрокосмическими силами КСИР бригадный генерал Амир-Али Хаджизаде.

Руководство Ирана несет ответственность не только за приказы своим неадекватным войскам. Руководство Ирана не закрыло воздушное пространство и тем самым подставило наш самолет под обстрел.

И за это они должны отвечать. Украина должна преподать урок религиозным фанатикам, это нельзя легко спустить с рук.

Также Украине надо проверить вероятную причастность российских военных к атаке на "Боинг". СМИ РФ распространяли информацию, что украинский самолет столкнулся с американским дроном, то есть распространяли намеренную дезинформацию, а значит хорошо знали об истинной причине катастрофы.

Украина понесла тяжелые и невосполнимые жертвы - погибло 11 наших сограждан.

И речь сейчас не может сводиться только к сумме компенсаций. Мы должны дать самую жесткую оценку религиозным фанатикам, которые это совершили. Нужна скоординированная и системная информационная и политическая кампания, продвижение наших интересов и наших вариантов решений на международном уровне.

Также надо требовать привлечения к ответственности тех официальных лиц Ирана, которые намеренно лгали о "технических неполадках" и о том, что "самолет развернулся на обратный курс".

Без сомнения, в этом нас поддержат все цивилизованные страны мира


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Денис Пятигорец
10 мин. · 
Іран визнав, що збив український літак!

Для родичів загиблих це аж ніяк не втіха, проте вони як мінімум заслуговують знати правду.

І у складних геополітичних умовах Іран все одно знаходить в собі мудрість та сміливість провину визнати.

А тепер порівняйте з Владіміром «Обоссанимі штанами» Владіміровічєм, которий досі в отказє по МН17.

Той нєловкій момент, коли Іран виявився цивілізованішим за паРашку.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Алёна Яхно
7 мин. · 
Значится так! По итогам недели «величайшим лидером мира» оказался Джастин Трюдо.
Его реакция была жёсткой, решительной и адекватной. Таких уважают, с такими считаются даже дремучие аятоллы...

Иран тоже поступил правильно. Ибо главная заповедь антикризисного менеджмента — не брехать. Можно что-то недоговаривать, но брехать нельзя.

***
А про нашу ссыкливую зеленую шмарклю мы сейчас вспоминать не будем, дабы не портить настроение.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
"И все-таки у нас страна с огромным запасом прочности.
Смотрите, враг человечества и здравого смысла везде несет беду и разрушения.
Поехал во Францию - там сгорел Собор Парижской Богоматери.
Посетил Германию - разбились два истребителя.
Съездил в Канаду - 70 человек погибли от аномальной жары.
Заглянул в Турцию - взорвались артсклады.
Побывал в США - запустил импичмент Трампу.
Слетал в Японию - сгорел 500-летний замок.
Отдохнул в Омане - там умер султан, правивший 50 лет.
А у нас это несчастие работает временно исполняющим обязанности президента уже почти 9 месяцев и ничего..."
из интернета


смех сквозь слезы Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 3190515068


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Привет Масек!

я всё-таки не виню одного только Зеленского!

его выбрали 73% избирателей!
что называется, они выбрали на свою и на нашу голову! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 3493114018

я иногда, 
обычно избегаю, не хочу нервничать, 
говорю с теми знакомыми, кто голосовал за Зеленского!
эти идиоты до сих пор от него в восторге!
а когда им приводишь факты про него, которые показывают Зе в негативном свете, они не верят!
дебилы, блять(с), что еще сказать. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 62 532818499
єто да.  Без них бы это чудо не воцарилось на троне. Без 73...
Нарешти:
Людська помилка: Іран визнав, що збив літак МАУ
Спойлер:

ран офіційно визнав, що збив літак МАУ 8 січня. Військовослужбовці назвали збиття авіалайнера “людською помилкою”.
У їхній заяві на державному телебаченні зазначалося, що літак був прийнятий за ворожу ціль після того, як він повернув до “чутливого військового центру”. Сили армії перебували в підвищеній бойовій готовності на тлі напруженості у відносинах зі США, зазначили в Ірані.
Військовослужбовці вибачилися за катастрофу і заявили, що відновлять свої системи, щоб запобігти подібним помилкам у майбутньому. У заяві йшлося, що відповідальних за катастрофу притягнуть до відповідальності.
Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф  написав у Twitter:
– Сумний день. Попередні висновки внутрішнього розслідування збройними силами: людська помилка під час кризи, викликаної авантюризмом США, привела до катастрофи. Ми глибоко шкодуємо, приносимо вибачення і співчуття нашому народові, сім’ям усіх жертв та іншим постраждалим країнам.
Як відомо, вранці 8 січня в Тегерані незабаром після зльотурозбився літак Boeing 737 Міжнародних авіаліній України .
Пізніше американський чиновник заявив, що літак МАУ збив Іран двома ракетами російського виробництва Тор-М1.
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20200111-lyudska-pomylka-iran-vyznav-shho-zbyv-litak-mau/

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 62 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения