Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 58 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 49 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Irina Medushevskaya
2 ч. · 
Пол года президентству Шестого сегодня. Предвижу что будет много постов, хороших, смешных, саркастических - разных, посвященных этой эпохальной дате. Я же напишу свои мысли, которые меня эти пол года тревожат. И это о смене элит. Те кто был при власти до Шестого, элитой назвать сложно, согласитесь, или с большой натяжкой. Но то что пришло им на смену - это просто "Ад и Израиль"... Проблема у нас с "элитой" и большая. Лохи, не лохи, девочки по вызову, тещи и аренды, портновы и слуги коломойского нарида, требующие "перестать стрелять" и дружить с РФ - и все эти люди не позволяют нам ковыряться в носу?
Полная лажа у нас с элитами.увы, наша элита плоть от плоти всего остального населения страны Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 3493114018

Доброго дня! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 99345-1_uk_normal
20 листопада, виповнюється рівно пів року, як Володимир Зеленський обіймає посаду президента. «Слово і Діло» щодня стежить за обіцянками глави держави, і до цього серйозного терміну ми вирішили підбити проміжні підсумки того, як він виконує свої зобов'язання. Отже, за 6 місяців Зеленський виконав 24 обіцянки і провалив – 18.
https://www.slovoidilo.ua/2019/11/19/infografika/polityka/piv-roku-prezydentstva-skilky-obicyanok-vykonav-provalyv-zelenskyj


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Зеркаль звільниться із МЗС

Заступник міністра МЗС Олена Зеркаль повідомила про те, що планує зробити перерву в кар'єрі.

«На цьому тижні я виконаю своє останнє завдання - проведу процесуальне слухання в Гаазі за новим арбітражем, яке стосується наших військових кораблів, які були затримані рік тому і утримувалися Росією, і наших моряків. І все, як я і обіцяла ( піде з посади – ред.)», - заявила дипломат в ефірі «24 канала».

а вот это жаль, 
она много сделала,
как бы другие не похерили сделанное.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
И мне жаль, что Зеркаль уходит. Санчезз. Привет. 

Jaroslav Lisevich
Підслухано: 
- Я вам скажу, Юля, гарний вигляд у вас. Давно вам не давали солоденького.
- Не туди дивитесь, Володя. Приходьте краще на корпоратив і можете зі своїм піаніно.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 74693317_506364400220721_3928929021731012608_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQldGXsHg1KpMK8qrZqqVquSgIzm8GOEVbtLz5FQA0XzkZgDEl83Mgkz9nS8_LdXbUk&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Это, так скаать, измышления на вчерашнюю тему. Однако, подумавши и вспомнив "все дела ее прошлые", понял, что  мне намного ближе точка зрения Притулы. 

Сергій Притула - офіційна сторінка:


"Як креативний продюсер шоу «Хто Зверху?», я знаю наступне: неважливо хто кому «роздає люлєй» в кадрі, я - Лесі Іванівні чи Леся Іванівна мені, головне - глядач біля екрану!
 А якщо колега ведуча десь не дотягує, то мені не шкода підставитись, щоб вона мене «розмазала» в ефірі і всі сказали: «ох, вона йому дала!!!».
Тому, поки ви бачите, як ВОЗ і ЮВТ граються в «Хто Зверху?», я бачу, як президент красиво підставляється, й, з-поміж усіх «гравців», виводить у «лідери опозиції» того, хто буде «керованою опозицією»!
Браво! Красиво!
А головне - піпл хаває! 
Ви знову зробили їх разом! Разом з Юлею!

Цікаво, пости в ФБ писали в одному офісі?
Масёк

Масёк
Catman
Многабукафф, но интересно. Местами спорно. Такой себе разбор полетов за пол-года.  


Зовнішній Зе: хто формує міжнародну політику президента Зеленського
Розсекречені свідчення американських дипломатів про Україну, які лунають зараз на імпічмент-допитах у Конгресі США, знову підняли питання: хто ж у самій Україні відповідає за зовнішню політику? І не лише у контактах із США, а й загалом?
Відповідь на нього не така проста, як може видаватися.


Бо "міжнародний Зеленський" функціонує принципово відмінно від попередників.
Спойлер:


а нової влади немає єдиного центру генерування міжнародних ідей.

За Порошенка можна було говорити про два таких центри – АП та МЗС, при цьому президентська адміністрація була явним лідером. За Зеленського їхня конкуренція не зникла, а набула інших форм. А ще додалися нові гравці, які, на перший погляд, не мають відношення до зовнішньої політики.

З’явилися також "неофіційні канали" міжнародного спілкування, і не лише зі США, але також з Росією. При цьому на Банковій часом виникає прагнення розширити цей перелік.

Чи не єдине, що лишилося незмінним – це те, що останнє слово лишається за президентом. І це не метафора, Зеленський справді визначає вектор та стратегію дій у зовнішній політиці. От тільки і розуміння міжнародної тематики, і бажання займатися нею у нього геть відмінне від попередника.

І є ще одна, украй важлива деталь. Багатьом дипломатам, навіть послам України бракує розуміння стратегії офіційного Києва. Доводилося навіть чути запитання: до якої міри можна критикувати РФ, щоби не отримати догану від Банкової, адже такий випадок вже був?

Брак розуміння цього досі отруює відносини Зеленського та дипломатичного корпусу і зменшує ефективність української дипломатії. Хоча є шанс, що ця проблема, принаймні частково, буде залагоджена до кінця року, коли має відбутися велика нарада послів, а за нею – масштабна ротація топ-дипломатів України за кордоном.Як зривалися плани

У травні, менше ніж за добу після інавгурації, президенту Зеленському довелося скасовувати щойно підписаний указ . Це був документ про призначення Олени Зеркаль заступницею глави адміністрації президента, відповідальною за зовнішню політику.

Як відомо, причиною конфлікту стали персональні мотиви: Зеркаль не вважала за можливе працювати з Андрієм Богданом. Той конфлікт привернув увагу українських ЗМІ, бо зробив публічними проблеми, пов’язані зі сприйняттям Богдана. Однак ця історія мала також інший, зовнішньополітичний вимір, який лишився в тіні – але мав неабиякий вплив на подальші події.

Річ у тім, що зовнішньополітична команда Зеленського на той час була сформована: Пристайко мав стати міністром, а Зеркаль – очолити зовнішню політику Банкової.

"Випадіння" Зеркаль із цього пазла руйнувало його. 

По-перше, у Зе-команді бракувало дипломатів і готової заміни просто не було. По-друге, кандидат мав бути молодим (це вимога Зеленського) і підходити Зеленському за темпераментом. По-третє, він мав отримати схвалення Пристайка.

З численних джерел доводилося чути, що для Вадима Пристайка було критично важливим не повторити історію часів Порошенка, коли юридично МЗС очолював міністр, а фактично всі важливі рішення, навіть кадрові, залежали від зовнішньополітичного радника президента, Костянтина Єлісєєва. У парі із Зеркаль Пристайко був спокійний, що такого не повториться. Вони вже працювали в команді (обидва були заступниками міністра Клімкіна) і були впевнені, що спрацюються і зараз.

Знайти нову людину, яка би підійшла і Зе, і новому міністру, виявилося нелегко.

Не перший, але і не другий

Кількість кандидатур, які обговорювалися, була дуже великою. Дехто відмовлявся працювати на Банковій сам; декого відсіювало керівництво ОПУ або відмовляв Пристайко. Лише у середині вересня головний дипломат ОПУ був призначений офіційно.

Ним став Ігор Жовква, який працював на Банковій безперевно ще з 2014 (а з перервами - з 2002), але, на відміну від більшої частини зовнішньополітичної команди Порошенка, не пішов звідти зі зміною влади.

Але чи зберіг Пристайко незалежність від Банкової, якої він прагнув? І так, і ні.

Так – тому що МЗС нарешті позбулося опіки на кшталт тієї, що була за Порошенка. Передусім – кадрової опіки.

Ще від часів Ющенка діяв указ, за яким Банкова мала узгоджувати усі призначення дипломатів на значимі посади як у МЗС, так і у дипмісіях України за кордоном.

За документами кандидатури радників у посольствах, начальників управлінь у МЗС тощо погоджував глава держави. А в реальності людей по посадах розставляв, звісно ж, не президент, а його зовнішньополітичний радник. За Єлісєєва ця процедура стала особливо обтяжливою,стверджують дипломати .
Пристайко такого головного болю не матиме. В жовтні Зеленський підписав указ, яким скоротив узгодження до мінімуму. За даними ЄП, Ігор Жовква, повноваження якого скоротилися найбільше, не мав заперечень проти цього.
Однак недооцінювати вагу та вплив Жовкви також не варто.
За Конституцією, зовнішню політику України все ж таки формує президент, і міністр не має що цьому протиставити. Тому вже зараз у МЗС часом отримують вказівки з Банкової. До того ж можливість дати пораду президентові частіше має той, хто поруч ним – і це також не міністр.
Та головне те, що своїми повноваженнями і Пристайку, і Жовкві доводиться ділитися також з іншими членами команди Зеленського.

Тіньова дипломатія
"Я відповідаю в офісі президента за США, Росію і Європу", – так у розмові з ЄвроПравдою європейські політики переказують слова Андрія Єрмака, помічника Володимира Зеленського. А від тих, хто з ним спілкувався, доводилося чути про зацікавленість Китаєм, Тихоокеанським регіоном загалом та іншими ключовими напрямками. Словом, усім, що може являти собою стратегічний інтерес.
Втім, за даними "Європейської правди", зараз його сфера відповідальності все ж має межі.
Єрмак донедавна не був пов’язаний із дипломатією.
Він працював у міжнародній сфері, але у зовсім іншому секторі: на ринку кіноіндустрії. Добра англійська, давнє робоче знайомство із Зеленським, співпадіння із ним у ідеях та підходах, в тому числі украй негативне ставлення до попередньої влади – все це забезпечило Єрмаку місце на верхівці Зе-команди. А після втрати президентом свого зовнішньополітичного радника, Олени Зеркаль, перехід Єрмака у міжнародні справи став взагалі безальтернативним.
Примітно, що до класичної дипломатії Єрмак ставиться украй скептично.
Ті, хто спілкувався із помічником Зеленського, відзначають його зневіру до традиційних переговорів та до всього того, чим дипломати зазвичай займаються. Кажуть, він має переконання, що більшості результатів, яких прагне Україна на міжнародній арені, можна було б досягти через дружбу та неформальні домовленості із закордонними політиками – і тому волів би замінити більшість українських послів на тих, хто орієнтований на роботу не так за офіційним столом переговорів, у костюмах і краватках, як за обіднім столом, чи за кухлем пива, чи кави.
Цей підхід викликає у багатьох нерозуміння: доводиться чути резонні аргументи, що у більшості західних демократій це не спрацює, та й на Сході діє далеко не всюди.
Але не можна заперечити, що є держави, де саме неофіційна робота є найбільш ефективною – і її Україні справді бракує. Частиною з них помічник президента вже займається.
Зараз Андрій Єрмак, за даними ЄвроПравди, веде три міжнародних напрямки.
Перший добре відомий усьому світові: це "неофіційний канал" взаємодії із США. Слухання у Конгресі США в рамках процедури імпічменту президента Трампа не лише підтвердили роль Єрмака, а й розкрили чимало його деталей.
Перехід переговорів на неофіційний рівень був ініціативою Вашингтона, і це цілком збігалося із прагненнями Єрмака. Тому саме він був головним зв’язковим України на переговорах із адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані та із неофіційним зв’язковим – послом США у ЄС Гордоном Сондлендом. Саме він вів переговори про те, що ж має зробити Зеленський задля призначення зустрічі у Білому домі тощо.
І тут треба відзначити: попри відсутність дипломатичних рядочків у резюме Єрмака, на цьому треку Україна не схибила. Попри тиск, Зе-команда не стала підігрувати Трампу у внутрішній політиці. І, до слова, в офісі Зеленського цю роботу Єрмака оцінюють дуже позитивно.
Другий напрямок роботи Андрія Єрмака – переговори з Росією щодо Донбасу та обміну полоненими.
Цим помічник президента опікувався від початку. Можливо, причина була у тому, що зі свого кіноминулого Єрмак приніс на Банкову актив, відсутній у класичних дипломатів – знайомства у московській еліті.
Так чи інакше, саме він веде в ОПУ переговори з РФ; він присутній на телефонних розмовах Зеленського з Путіним (до слова, Пристайку це вдавалося не завжди – як запевняють, через незбігання графіків).
І головне: він є відповідальним за два формати переговорів, про які більшість українців і не чули.
Це формати Єрмак – Сурков та Єрмак – Козак. Активним зараз є останній.
Російський віцепрем’єр Дмитрій Козак перебуває під санкціями Євросоюзу та США через свою пряму причетність до анексії Криму; він і досі є відповідальним за питання Криму в уряді РФ. А ще Козак віднедавна відповідає за Молдову (де проросійські сили зрештою взяли під контроль уряд) та значною мірою – за Україну.
Саме він курував переговори про обмін та про передачу Україні захоплених військових кораблів.
На цьому треку роботою Єрмака президент, певно, також задоволений, адже результати є.
І, нарешті, третій трек Єрмака – це "Нормандський формат" і все, що з ним пов’язане – включаючи стратегію дій на Донбасі, розведення тощо.
Причому, на відміну від двох попередніх треків, тут помічник президента діє не самостійно, а у зв’язці з Пристайком. Бо однією лише неформальною дипломатією "нормандські переговори" не забезпечити.
А тепер варто нагадати про те, про що йшлося на початку – кажуть, Андрій Єрмак зацікавлений вести більше тем. Мабуть, тому він супроводжує Зеленського у поїздках, які нібито й не входять у його сферу відповідальності – як-то візит до Японії чи зустріч із Лукашенком у Житомирі. Однак станом на зараз ЄвроПравді не вдалося знайти доказів його прямого впливу на політику щодо Китаю чи Євросоюзу.
Хоча непрямий вплив є, і він пов’язаний із тим, як ухвалюються рішення щодо зовнішньої політики у Зе-команді.
"Почую кожного"
Варто додати, що це не повний перелік тих, хто відповідає за зовнішню політику у команді Зеленського і навіть в офісі президента.
Після зміни влади не лише зберіг, а й наростив вплив непотоплюваний Руслан Демченко.
Цей дипломат ще від часів Ющенка входить до переліку тих, хто ухвалює рішення у зовнішній політиці. За Януковича його вага була найбільшою – тоді він відповідав не лише за російський вектор, а й формував ширший порядок денний, працюючи на посаді першого заступника глави МЗС.
Після Революції гідності він був змушений піти з МЗС, але Порошенко забрав його на Банкову, на російський напрям. Для цього експрезидент навіть пішов на порушення закону про люстрацію  стосовно Демченка. За Зеленського дипломат лишився на цьому ж напрямку – він відповідає за Мінські переговори. Подейкують, що за його збереження виступив Леонід Кучма.
Попри скандал у Верховній раді, потужним гравцем залишається Богдан Яременко. Він формально не має посади на Банковій – але зберігає там авторитет. І навіть коли/якщо Яременка все-таки знімуть з посади голови парламентського комітету у закордонних справах, його вплив впаде несуттєво.
У ЗМІ вже потрапили дані про зустріч позаштатного радника президента Ігоря Новікова з американцями. За даними ЄП, Новіков радить саме на американському напрямку . Була ідея призначити його послом в США, що посилило би його товариша Єрмака, закріпивши за ним одночасно офіційний і неофіційний треки роботи з Вашингтоном, але це рішення не було ухвалене. Зеленський зупинив свій вибір на іншому кандидаті.
Також вплив на міжнародні справи, зокрема у питанні НАТО, має міністр оборониАндрій Загороднюк. До звільнення намагався грати свою гру секретар РНБО Олександр Данилюк тощо.
Та є й інші гравці, до яких дослухається президент у міжнародних питаннях.
Тут у Зеленського – принципова відмінність від Петра Порошенка.
Минулий президент чітко закріплював за радниками напрями, які вони ведуть. Умовно, той, хто вів переговори про обмін, не мав права навіть підняти питання розведення чи то Азову – Порошенко такі спроби переривав. Це, до слова, завдавало шкоди президентові, бо закривало його у "бульбашці", через що інформаційні провали, як правило, не привертали його уваги.
Чинний президент має іншу крайність. Він слухає ВСІХ ЩОДО ВСЬОГО.
Умовно кажучи, він може спитати і вислухати пораду щодо міжнародки у відповідального за енергетику чи фінанси – і ця порада буде почута і може бути навіть втілена.
У перший час після обрання Зеленський навіть потрапляв через це у халепи – як це сталося, приміром, із запрошенням для проросійського президента Молдови Додона  (!). Згодом на Банкову надійшло вдосталь пояснень про те, чому цього не треба робити, і поки що про ідею зустрічі з Додоном вирішили "забути".
Але деякі поспішні дії мають триваліші наслідки.
Історія недовіри
27 червня 2019 року пресслужба президента оголосила про екстрений брифінг Володимира Зеленського, на якому він несподівано і украй емоційно висунув звинувачення на адресу тодішнього міністра закордонних справ Павла Клімкіна.
Причиною для критики, нагадаємо, стала чергова нота українського МЗС із вимогою до РФ віддати полонених. І хоча такий лист до РФ був далеко не першим та не містив якихось нових елементів (згодом Клімкін опублікував  його текст) – Зеленський звинуватив міністра у шкідництві. "Спеціалісти і дипломати говорять, що такі дії можуть поставити під загрозу повернення наших моряків", – пояснив він.
Для більшості спостерігачів це був лише епізод формування нової влади. Нагадаймо, тоді була у розпалі парламентська кампанія. Президент та старий парламент були у неприхованій конфронтації; Рада двічі відмовилася навіть змінювати очільника МЗС, попри те, що ця сфера є "президентською".
Однак для багатьох дипломатів інцидент на Банковій став поворотним моментом.
Адже якщо відкинути лірику, то Клімкіна покарали за несанкціоновану критику на адресу держави-агресора – хоча МЗС тоді діяв у повній відповідності до існуючої практики.
То чи можна критикувати Росію за нової влади? До якої міри? Що дозволено робити українським послам без загрози бути покараними?  
Чіткої відповіді на ці питання не мали ані українські посли, ані тодішнє керівництво українського МЗС.
І те, що президент сам почав уникати критики росіян , не пройшло повз увагу дипломатів.
Призначення повноцінного міністра закордонних справ, Вадима Пристайка, дещо згладило проблему – але тільки частково.
Розуміння і досі бракує. Годі й говорити, що робота з оглядкою на запитання "а чи мене не покарають" не додає ефективності українській дипломатії.
І з цим обов’язково потрібно щось робити.
Зараз у МЗС є ідея провести наприкінці грудня велику нараду послів – тобто зібрати у Києві всіх чинних (і, певно, низку наступних) послів України, щоби пояснити їм, якою ж є стратегія Києва у протидії агресії РФ, чого ми прагнемо на Донбасі. І, зрештою, ким є Росія для України.
Поки що ця зустріч не затверджена. Схоже, що остаточна згода з’явиться після "нормандської зустрічі" (або ж тоді, коли наслідки цієї зустрічі нарешті можна буде передбачити). Бо доти відповіді на запитання, зазначені вище, схоже, не може дати навіть Банкова сама для себе.
І наостанок. Вище недарма згадано про потребу запросити "наступних послів".
Дуже скоро відбудеться масштабна заміна послів України за кордоном.
За даними ЄП, буде звільнено та призначено близько 20 керівників посольств. "Зради" тут немає – посли рано чи пізно мають змінюватися.
На призначення, зокрема, чекають посли в США, НАТО, Раді Європи (посади вакантні, і кандидатури нових послів вже визначені) та змінений представник у Євросоюзі (за даними ЄП, рішення щодо нового посла не ухвалене).
Серед послів, призначення яких очікується, є і абсолютно позитивні кандидати, і ті, які певно викличуть критику, але ті варіанти, про які відомо ЄвроПравді, об'єднує одне: усюди послами мають стати досвідчені дипломати. Тож у ситуації, коли трендом стає неофіційна, "нестандартна дипломатія", а підходи попередньої влади відкидаються, МЗС поки ще лишається острівком, де Україна є послідовною.
І це не може не тішити.

Автор: Сергій Сидоренко,
редактор "Європейської правди"


https://www.eurointegration.com.ua/articles/2019/11/20/7103234/

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:И мне жаль, что Зеркаль уходит. Санчезз. Привет. 

Jaroslav Lisevich
Підслухано: 
- Я вам скажу, Юля, гарний вигляд у вас. Давно вам не давали солоденького.
- Не туди дивитесь, Володя. Приходьте краще на корпоратив і можете зі своїм піаніно.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 74693317_506364400220721_3928929021731012608_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQldGXsHg1KpMK8qrZqqVquSgIzm8GOEVbtLz5FQA0XzkZgDEl83Mgkz9nS8_LdXbUk&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Это, так скаать, измышления на вчерашнюю тему. Однако, подумавши и вспомнив "все дела ее прошлые", понял, что  мне намного ближе точка зрения Притулы. 

Сергій Притула - офіційна сторінка:


"Як креативний продюсер шоу «Хто Зверху?», я знаю наступне: неважливо хто кому «роздає люлєй» в кадрі, я - Лесі Іванівні чи Леся Іванівна мені, головне - глядач біля екрану!
 А якщо колега ведуча десь не дотягує, то мені не шкода підставитись, щоб вона мене «розмазала» в ефірі і всі сказали: «ох, вона йому дала!!!».
Тому, поки ви бачите, як ВОЗ і ЮВТ граються в «Хто Зверху?», я бачу, як президент красиво підставляється, й, з-поміж усіх «гравців», виводить у «лідери опозиції» того, хто буде «керованою опозицією»!
Браво! Красиво!
А головне - піпл хаває! 
Ви знову зробили їх разом! Разом з Юлею!

Цікаво, пости в ФБ писали в одному офісі?
не совсем понял.
поясни.

Привет Масёк!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
У ВМС розповіли про стан повернутих Росією кораблів

У ВМС розповіли про стан повернутих Росією кораблів
 20 листопада 2019, 13:10

Росія фактично зіпсувала захоплені минулого року у Керченській протоці українські кораблі. Наразі вони підходять до територіальних вод України за допомогою буксирування.

Про це повідомив командувач Військово-морськими силами України Ігор Воронченко в коментарі «4 каналу».

Воронченко зазначив, що кораблі підійдуть приблизно за 16 годин.

«Йде буксирування, швидкість дуже маленька. Вони своїм ходом не йдуть, росіяни їх угробили. Познімали навіть плафони, розетки і унітази. Отже, ми зараз покажемо всьому світу варварське ставлення росіян», - заявив він.

Як відомо, Росія затримала українські військові катери «Нікополь», «Бердянськ» і буксир «Яни Капу» з українськими моряками 25 листопада 2018 року. 24 українські моряки були заарештовані за звинуваченням в «незаконному перетині кордону РФ», троє з них зазнали поранень.

25 травня Міжнародний трибунал з морського права зобов'язав Росію негайно повернути під контроль України «Нікополь», «Бердянськ» і «Яни Капу», а також 24 членів їх екіпажів.

7 вересня поточного року Україна та Росія провели обмін утримуваними особами за формулою «35 на 35». До України повернулися 24 моряки і ще 11 осіб, які за різних років були засуджені російськими судами.

У понеділок, 18 листопада, передача українській стороні трьох кораблів ВМФ, захоплених в районі Керченської протоки, відбулася.

Україна проведе експертизу переданих РФ кораблів і вимагатиме компенсацію


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Масёк пишет:И мне жаль, что Зеркаль уходит. Санчезз. Привет. 

Jaroslav Lisevich
Підслухано: 
- Я вам скажу, Юля, гарний вигляд у вас. Давно вам не давали солоденького.
- Не туди дивитесь, Володя. Приходьте краще на корпоратив і можете зі своїм піаніно.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 74693317_506364400220721_3928929021731012608_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQldGXsHg1KpMK8qrZqqVquSgIzm8GOEVbtLz5FQA0XzkZgDEl83Mgkz9nS8_LdXbUk&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Это, так скаать, измышления на вчерашнюю тему. Однако, подумавши и вспомнив "все дела ее прошлые", понял, что  мне намного ближе точка зрения Притулы. 

Сергій Притула - офіційна сторінка:


"Як креативний продюсер шоу «Хто Зверху?», я знаю наступне: неважливо хто кому «роздає люлєй» в кадрі, я - Лесі Іванівні чи Леся Іванівна мені, головне - глядач біля екрану!
 А якщо колега ведуча десь не дотягує, то мені не шкода підставитись, щоб вона мене «розмазала» в ефірі і всі сказали: «ох, вона йому дала!!!».
Тому, поки ви бачите, як ВОЗ і ЮВТ граються в «Хто Зверху?», я бачу, як президент красиво підставляється, й, з-поміж усіх «гравців», виводить у «лідери опозиції» того, хто буде «керованою опозицією»!
Браво! Красиво!
А головне - піпл хаває! 
Ви знову зробили їх разом! Разом з Юлею!

Цікаво, пости в ФБ писали в одному офісі?
Я согласна ,что туфельку золушкабеня надела на бильш укерованного зелю, но то.чьто это слуги одного олигарха нет сомнений......юлю мне совсем не жалко - она мерзкая прожженная к...ва с толстой кожей бегемотихи......

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Ой, всем приветик, уже сегодня,кажется , дома...бесцельно слонялась по дому и много ела чоколадок....пытаюсь сосредоточится на домашней работе....всех лю Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 3423448157 .

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
не совсем понял.
поясни.

Привет Масёк!
Серега имеет ввиду, что между Зє и Ю - договорняк, счтоб ее вівести в лидері оппозициии и иметь остальных ввиду.

Масёк

Масёк
Catman
Старушечка пишет:Ой, всем приветик, уже сегодня,кажется , дома...бесцельно слонялась по дому и много ела чоколадок....пытаюсь сосредоточится на домашней работе....всех лю Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 3423448157 .
Евчик, приветы!
 держи вкусншку

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 9k=

Масёк

Масёк
Catman
поздравления по случаю: 
День Десантно-штурмових військ Збройних сил України
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 Z


Это раз.
С Днем Гідности - это два

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 Z

С Собором архистратига Михаила и 
"із престольним святом кафедрального храму Православної Церкви України – Михайлівського Золотоверхого собору!" 
которій своим набатом спасал нас на Майдане. 

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Серега имеет ввиду, что между Зє и Ю - договорняк, счтоб ее вівести в лидері оппозициии и иметь остальных ввиду.
оно конечно может так быть,
но мы то знаем,
что Юля еще та штучка,
и если между ними действительно договорняк,
тем интереснее будет продолжение,
два таких паука недолго смогут ужиться! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 3190515068

Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
сегодня кстати, еще одна годовщина, печальная для истории Украины

Ліквідація Гетьманщини
21 листопада 1764 року указом імператриці Катерини II граф Кирило Розумовський був позбавлений посади гетьмана і була відновлена робота Малоросійської колегії на чолі з генералом Петром Румянцевим, перед яким була поставлена задача підготовки земель Гетьманщини до повної інтеграції до складу Російської імперії. Колегія припинила свою роботу у 1886 році, коли були остаточно ліквідовані рештки судової та адміністративної автономії, полковий устрій, реквізовані монастирські землі і проведене повне закріпачення селянства.
https://www.jnsm.com.ua/h/1121T/


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 49 630_360_1519148383-6588
У суботу, 23 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів, о 16:00 буде оголошено хвилину мовчання, після якої розпочнеться акція "Запали свічку".
У цей час кожен охочий може долучитися до вшанування загиблих співвітчизників та встановити свічку на підвіконні.

У пам’ять про мільйони українців, вбитих під час геноциду, свічки запалюватимуть на центральних площах міст, біля пам’ятників жертвам Голодомору, у храмах та в Залі пам’яті Національного музею "Меморіал жертв Голодомору" у Києві.

Традицію запалювати свічки у вікні своїх будинків запропонував історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. 

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 49 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 58 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения