Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 47  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 42 из 47]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 54512111

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 Safe_image.php?d=AQBYPorQCA8rEFRI&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fpatrioty.org.ua%2Fimages%2F2019%2F10%2F24224037__large
хе-хе-хе...
 до Хелловіну в Україні 2019 

https://patrioty.org.ua/society/zakhystyty-harbuzy-niasha-poklonska-raptom-zghadala-shcho-vona-ukrainka-300618.html?fbclid=IwAR1q_WPfL8TNJkEsVHDJEXi96_3ItcrZt7qnWb8gIpEQ6RS9cmCRgThIpOg

Спойлер:

Захистити гарбузи: "Няша" Поклонська раптом згадала, що вона українка

четвер, 24 жовтень 2019, 22:40
Twitter

Росіян дуже обурило ставлення Наталії Поклонської до Хелловіна та світлина із нею у вишиванці.

Нелегітимний депутат російської Державної думи, колишній "прокурор" Криму Наталія Поклонська назвала себе "корінною українкою" і розлютила мережу закликом святкувати Хеллоуїн. Відповідний пост вона розмістила на сторінці в Facebook, проілюструвавши його фото у вишиванці, передають Патріоти України.
Так, Поклонська відреагувала на боротьбу з Хелловіном свого колеги з Держдуми Віталія Милонова. "Я, як корінна українка, не можу розділити насторожене ставлення колеги Милонова до гарбузів. На мою думку, наша молодь здатна самостійно визначати, які свята відзначати і з якого приводу веселитися. Зі свого боку пропоную вчителям і батькам повідомляти мені про всі випадки тиску на школи в цьому питанні", – написала вона.
У мережі заява Поклонської викликала хвилю насмішок і гніву. Невдоволення торкнулося як її ставлення до свята, так і знімка в вишиванці. "Щось з Наталією Володимирівною відбувається незрозуміле", "Ключова фраза – "Я, як корінна українка". А Ви, мадам, не забули, що в Росії живете? Навіщо нам нав'язуєте свої минулі традиції, прийняті в Україні? І демонстрування себе тут в вишиванці теж багато про що говорить!", "Соромно, Наталю Володимирівно! Така юна, а вже українка", "Дуже шкода, Наталю, що Ви пропагуєте католицькі свята", "Уже корінна українка? Дівчинко, ти цими словами собі амністію не здобудеш", – написали росіяни.

см. по ссіли - комменті интересн..

український політолог Олексій Голобуцький. "З дахом не дружить. Уже рвонула публічно захищати гарбуза. Просить дзвонити їй, якщо хтось помітить утиски гарбузів. І тепер вона вже "корінна українка". Може, знайдеться вже добра людина, яка почне бадяжити їй бояришник пустирником із валеріаною?" 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 24223738_

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Игорь Кондратюк про политику, про Зеленского и Порошенко и тому подобное.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
у меня ссыль не открывается..
 не знаю, о ком речь. 
Привет, Санчезз!
у меня открывается.
https://fakty.ua/321888-ukrainoj-upravlyayut-tri-cheloveka-mezhdu-nimi-uzhe-nametilsya-konflikt-politolog

попробуй набрать в поисковике название интервью -

Украиной управляют три человека, между ними уже наметился конфликт, — политолог

или 
политолог Виктор Бобыренко газета Факты

Привет Масек!

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Sanchezz пишет:
или 

Привет Масек!

Бобыренко, Бобыренко... Не тот ли это Бобыренко, который еще в 2015 году предсказал, что президентом изберут Зеленского? Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 532818499

Всем привет!)

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
у меня открывается.
https://fakty.ua/321888-ukrainoj-upravlyayut-tri-cheloveka-mezhdu-nimi-uzhe-nametilsya-konflikt-politolog

попробуй набрать в поисковике название интервью -

Украиной управляют три человека, между ними уже наметился конфликт, — политолог

или 

Привет Масек!
А я читал... пасибки, Санчезз. И не открівается Кондрат. Кажуть недоступен стал.

Масёк

Масёк
Catman
MaleFactor пишет:

Бобыренко, Бобыренко... Не тот ли это Бобыренко, который еще в 2015 году предсказал, что президентом изберут Зеленского? Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 532818499

Всем привет!)
правильно, Мале. Приветы.

Санчезз, короче я гугли-гуглил - и всюду 
такое: 
Этот сайт не может обеспечить безопасное соединение
 Причем, Мале, нашел такое

новости

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 Images?q=tbn:ANd9GcT3PFn9lMO9FUcfSa-iglUDW9ZK5d4U4WkmO9J-XqCIhFeokoVa1DBSMSOgnglNfO20Gpz3aQ&usqp=CAI&s
Политолог, предсказавший победу Зеленского, рассказал, кто будет следующим президентом

и тоже не открывается. Кто-то предпринял меры к тому, чтобы эхтот мужик стал недоступен

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
MaleFactor пишет:

Всем привет!)
да, тот самый.

Привет Мале!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
А я читал... пасибки, Санчезз. И не открівается Кондрат. Кажуть недоступен стал.
у меня всё работает,
а чтобы Кондратюка посмотреть, надо перейти на ютьюб, просто на форуме это видео не показывает.

Масёк

Масёк
Catman
нашел его в Фб
https://www.facebook.com/bobyrenko

Віктор Бобиренко
5 ч.  · 

Освітні Зе!зальоти 
Рада проголосувала у першому читанні проект бюджету. Це факт. 
Премєр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна за 5 років дасть + 40% росту. 
Заява прем’єра це теж факт. А озвучені цифри – не факт, а хотєлочки. 

Спойлер:

Якщо рахувати, як у п’ятому класі, то вийде, що треба додавати по 8% на рік. 
А у нас, в бюджетному прогнозі вказується зростання на 3%. Якось, якщо по 3 відсотки додавати – ніяк у нас 40-к не вийде. Чи я не так рахую?
А ось у самому бюджеті «нескладух» вийшло – вагон і невеличка тачка. 
Перша і головна – не справдилися очікування бюджетників.
В новинах, звичайно не розказують про якісь успіхи попередників. Проте, фактом є те, що після прийняття безвізу прискорилася трудова міграція. Вимивання українських кадрів заставило роботодавців різко підвищити зарплати в різних галузях. В будівництві, наприклад, за два роки зарплата піднялася у два рази. У ДВА! РАЗИ!
Класний муляр в Україні, наприклад,вже заробляє на рівні з головою райдержадміністрації.
Але, за ними не піднялися зарплати бюджетників. І тепер зварювальник отримує мінімум 25 тисяч гривень, а вихователька у дитсадку – 4 тисячі чистими в руки. Різниця катастрофічна. 
Не підняти зарплати хоч на трошки у бюджетній сфері – це звичайно, зальот для Зеленського. Вчителі не зрозуміють. А може і не пробачать.
Ще гірше, коли надбавки ще і поскорочують. А вирівнювати їх напряжуть місцеві бюджети. Тоді і бюджети громад просядуть.
Я всю дорогу критикував уряди Яценюка і Гройсмана за дуже погані і розмиті освітні субвенції. Безповоротня субвенція взагалі – це дуже важливий елемент у реформі децентралізації. Це основа нинішнього (відносно) фінансового благополуччя громад. Але обидва уряди ніколи не враховували при розрахунку освітньої субвенції позашкільну освіту. І тим паче дошкільну.
І це погано. Якщо ми говоримо про успіх нації, то держава, делегуючи громадам повноваження по освіті має ще й подумати, що освіта – це не лише алгебра та історія. Крім уроків учень має ще попиляти скрипку, пограти (руками!) на піаніно, вдарити по м’ячу, повишивати хрестиком. Думати про це, як перспективу – має уряд младореформаторів. А вони просіли у своєму небажанні думати про майбутнє – неабагато нижче попередників.
Відсутність повноцінної субвенції демотивує громади розширювати горизонти можливостей для дітей. Тому ДЮСШ в Україні будуть закриватися. 
Ми вже скотилися до краю. В Україні спортом займається 14% школярів. У Ісландії – 80%.
У Фінляндії дозвілля дітей складено так, що фактично у гуртковій чи спортивній роботі задіяні 100% учнів. А у нас – провал. Менше половини.
Відношення до освіти і освітян – це основний показник для уряду. Цей уряд буде неуспішним. Тому що сьогодні в Сумах звільнилася дуже хороша молода вихователька у дитсадку.
Вона поїде до Польщі, курям лапи рубати. Вона більше не проголосує за Зе! Бо просто вже не повернеться.

Очень понравился этот материал:

Ліки від популізму: як говорити про реформи і бути почутим?
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 02
Спойлер:

Володимир Зеленський – нове явище не лише в українській політиці, а й комунікаціях. 

Нищівна критика попередньої влади забезпечила Зеленському першість серед голосування всіх цільових груп майже по всій Україні. 

Якщо люди так реагують на критику, то як тоді комунікувати проведені реформи та “перемоги” зі схожим успіхом? 

Про це ми поговорили з Віктором Бобиренком, з Бюро аналізу політики, м. Суми.
Ще 15 грудня 2015 року він написав  текст  під назвою “Чому наступним Президентом стане Зеленський?”. Ось його уривок:
“Стьоб – найефективніша зброя. Це я про “95-й квартал” і їх проекти (читаємо – Коломойського). Особливо класно у народ зайшов серіал “Слуга народу”.Зрозуміло, що серіал є тестом на розуміння принципів функціонування держави. Ну не може президент отримувати менше вчителя. Але Зеленський каже, що це правильно. І класика жанру – піпл хаває.То що тепер? Відіграє Володимир Зеленський три сезони “Слуги народу”. Створить партію. Скаже, що тепер буде як у кіно. Покажуть з десяток нових облич, бо старі вже у Шустера примелькалися. Буде нова картинка. Тексти вже заучені в серіалі, придумувати нічого не треба. Сценаристів серіалу – у креативний департамент штабу. Грошей у Коломойського на “нашу відповідь Чемберлену” – є. А тут іще і справа честі поквитатися. І маємо нового президента”

Чому у наш час, щоб стати Президентом чи відомим політиком достатньо бути популістом? 
Як на мене, основною причиною виникнення популізму є загальне виборче право. В Третій Республіці голосувати мали право лише ті, що мають власність або певну освіту. Але в нас зараз навіть вища освіта не є гарантією того, що людина homo sapiens. Це складне питання, як розсудити тих, хто має право голосувати, а хто ні? Є ініціатива, щоб не голосували пенсіонери, бо вони не платять податків. Але вони платять головний податок – ПДВ в магазинах і аптеках. В ідеалі це має бути якийсь ценз, здача екзамену, подібного до того, що який ми здаємо на право керувати машиною.

Тому ми маємо найбільшу кризу демократії - коли управляти людьми можна через картинку.

Звісно, на рівні малої громади, де живе 5 тисяч осіб можливе  пряме управління, бо ми всіх знаємо, всі разом пили на весіллях,  хрестинах і похоронах. В цьому випадку складно керувати через картинку.  А на рівні країни це реально, ми ж не знаємо, хто такий Зеленський, ми бачимо лише картинку про нього. Тому нами можна маніпулювати. Усіма нами. Навіть тими, хто не вірить в картинку, адже тоді через недостачу інформації вони можуть піддаватись конспірологічним теоріям. Основний принцип НЛП – карта, не територія. Сьогодні ми маємо 36 мільйонів українців, це без Донбасу та Криму і у нас 36 мільйонів уявлень про Україну. І в кожного свої маркери особистості. Якби вони у всіх співпадали, то було б добре, але такого немає. 
Моя карта світу, це: “Україна понад усе”, “Свобода ціни немає” і “Гідність вища за життя”. Але в когось вони інші, це “Свободу виміняєм на ковбасу”, “Не прогнешся – не поїдеш”, та “Україна – це серіал Свати”.
Ця криза демократії властива не лише нам. Ми бачимо це і у Британії з Брекзітом, Угорщині – з ультраправими, в Греції – з ультралівими, в США – з Трампом, у Венесуеллі – там взагалі невідомо кого до влади обирають. Як на мене, ця криза почалась  у 1932 році в листопаді, коли на прямих, вільних, демократичних виборах в Німеччині до влади прийшов Гітлер. Далі ми знаємо,що трапилось.
Але Гітлер прийшов до влади та об’єднав людей щодо конкретних ідей.
З нами відбулось те саме. Нам нав’язали картинку, що ця влада ница, влада бариг, а німцям – що у всьому винні євреї, які Німеччину до ручки довели. Нас спасе порядна людина і нам її підсунули, точніше картинку про неї. А німці шукали велич і знайшли її у  фюрері. Фюрер мав позбавити страху і сорому, адже німці стояли під Парижем і були в Києві, коли підписали капітуляцію. Хоча нога окупанта не ступила на землю Німеччини, але вони втратили ресурси, щоб воювати далі. Через це німецькому солдату було особливо соромно. В українців те саме – ми можемо з найкращою піхотою в світі виграти безліч битв, але в підсумку програти війну і бути пригніченими поляками або Москвою. Ми хотіли порядну людину, схожу на нас, яка була б Президентом – нам її і підсунули.  
Але чи надовго вистачить цієї картинки якщо вона перестане співпадати з реальністю? 
Обвалу рейтингу, як в Порошенка не буде. Вони знають його помилки і будуть тримати картинку до кінця. А люди довго не люблять визнавати своїх помилок. По – друге  у них значно більше ресурсів. В Порошенка був “5 канал” і “Прямий”. Коли ви перестрибуєте з каналу на канал, то у вас 2 шанси з 17 почути, що Порошенко хороший. Навіть якщо ви граєте в російську рулетку, то у револьвері у вас один патрон і один шанс з семи застрелитись. А у випадку з телебаченням – шість із семи. 
Зараз навпаки, канали Пінчука, Ахметова та Коломойського –  за Зеленського.Ще одна перевага Зеленського – саме Порошенко почав всі незручні реформи. Вперше рейтинг влади впав, коли Яценюк суттєво підняв ціни на газ. Тепер їх так підвищувати в рази не треба,хіба на 5-10%, це не так відчутно. Всі реформи потихеньку тягнуться і якщо їх допрацювати, то залишиться прокрутити дірочки для орденів і все. 
Чи правильно я розумію, що та влада, яка не комунікує реформи приречена на провал?   Адже через невиконані обіцянки завжди наступає тотальне розчарування. 
Складно сказати. Ця влада точно не комунікуватиме реформи. Вона налаштована і далі управляти картинкою. Тому буде битва за інформаційне поле. От Путін зробив всю картинку під себе і немає у нього проблем з рейтингом, правда ж? Щоб він не робив, всерівно хороший, бо за Росію. Там грають на імперських настроях, у нас будуть на хуторянстві чи на інших ментальних гранях. Я більш ніж певен, що ця влада не захоче ніякого критичного мислення. Це показали їхні перші кроки, ставлення до журналістів, обзивання “тупою вівцею”, це не просто так. В цьому  їхня помилка, через це вони і програють. Але це буде не скоро, бо поки вони контролюють телебачення, де сидить до 40% всіх дорослих людей, а це майже половина активних виборців.  
Так, рано чи пізно, соцмережі перебють новини, бо там альтернативне бачення світу. Але вони там теж все опанували. Бо Дубінський там сидить, Шарій. І тут ще один момент де перемагає Зеленський – він перемагає у стратегічній ініціативі.

Іншими словами, той, хто наступає - має перевагу. Хто формує порядок денний, тобто те, про що ми говоритимемо завтра - той молодець. У вас може бути 5 дивізій і у мене 5. Але якщо я проти однієї вашої сконцентрую три - то прорву фронт. Бо я наступаю, а ви обороняєтесь і ви не знаєте, куди я нанесу удар.

Поки що говорить і задає тон Зеленський. І навіть якщо Віктор Бобиренко чи будь хто буде щодня віщувати щось хороше, вони проплатять  ще 10 своїх спікерів і розмажуть альтернативну думку.

Коли я починав публікуватись на УП, то одна стаття мала по 30-70 тисяч переглядів. А тепер 5-7 тисяч. Ми попадаєм в білий шум, дикторів багато і в кожного з них аудиторія меншає. Якщо є 2 диктора з нашої сторони і 10 дикторів з іншої і в кожного по 5-7 тисяч переглядів - ми всерівно програємо. В світі знищується, інститут експертів, а в Україні він так і не народився.

В нас єдиний хто пробився в експерти – це доктор Комаровський. Але всерівно,якщо поїхати в село з вісткою, що  Комаровський сказав манкою дітей не годувати – то бабка скаже, що п’ять поколінь так вигодувала, то ваш доктор ні разу не експерт. Тому завжди є хтось, щоб забалакати тему. 
Але всерівно є частина людей, для яких методи Дубінського і Шарія неприпустимі
Але ми в меншості. Коло людей, які не вірять фейкам є надто вузьким, тож навіщо завойовувати їхню прихильність? І Зеленський це довів, він плювати хотів на експертів, бо їх явно менше. Йому потрібен електорат, що вірить в картинку, якщо ви не вірите – то ваші проблеми.  
Якщо спростити, то публічну думку формує кількість дикторів поставлена на бюджет? Що має робити альтернативна меншість, щоб бути почутою? 
Так, на нашому боці єдине – ми можемо об’єднатись через горизонтальні зв’язки, як це було з Маршем Гідності на День Незалежності. Перевага пасіонаріїв в тому, що вони теж можуть зібратись разом, приміром, на Майдан і наплювати так само на думку більшості, яка дивиться Сватів.  
Але Зеленський виграв у всіх вікових та освітніх категоріях?
Так, він виграв і в багатьох професорів.

Думаю, ми маємо сегментувати середовища зі своєю субкультурою та цінностями і працювати з ними. У мене з реперами з мого будинку значно менше спільного, ніж у них з реперами інших країн. Але треба працювати з усіма.

Фільм “Брекзіт” саме про це, коли достукались до тих, хто ніколи не голосував. Вони зайшли у фрагментовані середовища. Розповім історію. Я сам був депутатом міськради. В мене була іпотека. Але в чиновника середньої руки – начальника відділу молоді і спорту –  зарплати не вистачало, все йшло на її погашення. У мене був варіант, безкоштовно приватизувати землю, потім продати її і виплатити більшу частину іпотеки. І може через скруту я б так і зробив. Але мене висунуло в депутати молодіжне середовище Майдану 2004 року. І середовище не дало мені скурвитись, стати мудаком.  Середовище тримає і виховує. Тому коли мене питають, що я думаю про Верховну Раду – то нічого хорошого. За ними не стоять середовища з 50-70  людей: друзів, дітей, яких вони хрестили. Ще у Новорічну Ніч вони не мріяли про те, щоб бути депутатами.  Тому, можливо, що їх швидко куплять. 
Пам’ятаю, як у Швеції чиновник одного міністерства мені сказав, що шведи не крадуть через культуру та відчуття сорому. Бо якщо дізнаються сусіди – з ними перестануть вітатись, вони стануть чужинцями. 
Гірше того, з дітьми їхніми у школі  ніхто не буде вітатись. А будуть показувати пальцем. Нам треба теж виховувати цей страх. Але ні теперішня, ні попередня  влада того не робила, а у влади Януковича була інша культура – красти в бидла нормально, а “крисити” в своїх – ні.  
Якщо подивитись на демографію – з від’ємною народжуваністю, високим рівнем еміграції та швидке старінням населення – чи є шанс на те, що та частина людей, яка найбільше піддається патерналізму нарешті перестане вестись на пусті обіцянки? 
Демографія не додає оптимізму. У нас була яма народжуваності у 2001-2002-2003 роках.  Зараз на пенсію майже вдвічі більше виходить тих, хто іде вчитись у ВИШі. Тут вихід один – патріотичне виховання молоді. Щоб молодь після здобуття освіти працювала тут для виплати пенсії своїм батькам, а не тьоті Ельзи чи дяді Гансу. Але ця влада не така патріотична щодо своєї країни. Навіть Коломойський бився не за Україну, як єдність мертвих, живих чи ненароджених, а за свої підприємства. Тому в мене більше оптимізму щодо покоління 1986-87 років, бо тоді був пік народжуваності. Якщо ці люди прийдуть до влади, народять по другій дитині, повернуться з закордону. Хоча це не означає, що і їх не можна навернути у популізм.
Як тоді для них комунікувати реформи, щоб не втратити ще не одне покоління?  
Влада того точно не робитиме. У нас справді всі очікують, що пенсія і зарплата зросте в рази, а те, що вона зростатиме 10-15% в рік, це нікого не влаштовує. І це та ситуація, де влада може видавати гранти громадському середовищу на комунікацію цих проблемних тем.

Адже в держави та громадянського суспільства можуть співпадати інтереси. Мої інтереси з Зеленським співпадають апріорі, я бажаю йому успіху, бо я бажаю успіху Україні. Я б і сам розповідав про реформи, ходив би по ефірах і пояснювати людям, чому війну не можна виграти завтра і знизити тарифи в кілька разів. І тут може бути наша співпраця з владою - ми можемо розповідати про реформи, щоб покращити їхню картинку. Бо зараз їм вигідно ці теми замовчати або заговорити. Вони казали: “Порошенко мудак - війну не закінчив, тарифи не знизив і пенсію не підняв”, а тепер треба сказати: “Зеленський молодець: війну не закінчив, тарифи не знизив і пенсію не підняв”.

Який шлях обере влада – замовчування чи комунікації? Адже негатив на себе можуть взяти ті експерти, які не збираються іти в політику
Вони якщо і будуть підключати експертів, то разово і лише тих, що є частиною їхнього пазлу.  Системної роботи не буде – гарантовано. Вони прийшли на тому, щоб дурачити народ і будуть це робити далі. 
Влада діятиме лише на власний успіх, а це неможливо без картинки, де вона успішна. З часом холодильник переможе телевізор, бо дурачити народ весь час неможливо. Тому справа за критично мислячим громадянським суспільством, для яких Україна понад усе. 
Розмовляла Ольга Євстігнєєва

https://yevstihnieieva.com/blog/publikatsii/liky-vid-populizmu-iak-hovoryty-pro-reformy-i-buty-pochutym/?fbclid=IwAR0bXJdm1eUTUGqQy54l7E80EkFl0mSW6rUNOeDlh9httz5PHs_CUbdXC7k

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
у меня всё работает,
а чтобы Кондратюка посмотреть, надо перейти на ютьюб, просто на форуме это видео не показывает.
попробую, хочу его послушать.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
попробую, хочу его послушать.
ну так там кроме того, что написано - Видео недоступно,
также написано и дана ссылка - Посмотреть на ютьюбе

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
ну так там кроме того, что написано - Видео недоступно,
также написано и дана ссылка - Посмотреть на ютьюбе
ОК. Все сработало, счас смотрю. 

Портников: Клоунада з «поліграфом» — це діагноз «турборежиму»

Спойлер:

Депутати від президентської партії змагаються в чесності і проходять перевірку на «поліграфі», сам глава держави демонструє свою повну зневагу до розділення гілок влади у демократичній державі

І віддає народним обранцям розпорядження прямо у відеозверненнях, журналісти жваво обговорюють, чи мав місце факт корупційного підкупу «слуг народу».
І всім учасникам і глядачам цієї самодіяльної клоунади не спадає на думку одне просте запитання: а що відбувалося — і буде відбуватися — з законопроектами, які взагалі не обговорюються на комітетах? Які ухвалюються в так званому «турборежимі»? Які писалися невідомо ким, невідомо як, невідомо чому. Хіба автори цих законопроектів проходили перевірку на «поліграфі»? Хіба в цих законопроектах не могла бути корупційна складова? Хто це перевіряв? Коли? Або в офісі президента і в уряді не можуть перебувати корупціонери, які візьмуть у «потрібних людей» гонорар за «правильний» текст закону? Або у «Слуг народу» як у «Фермі тварин» Оруелла — рівність, та не для всіх?
Хочу нагадати, що коли ці побоювання висловлювалися вголос під час запуску «турборежиму» — і опозиційними депутатами, і журналістами, і просто людьми, які ще не втратили голову в тому божевіллі, в яке занурилася наша країна після катастрофи президентських і парламентських виборів 2019 року, всі ці припущення з обуренням відкидалися і самими представниками влади, і їхніми завзятими прихильниками. І

коли говорили, що спішно ухвалені закони необхідно піддати серйозній експертизі на предмет наявності в них корупційних лазівок — тільки сміялися. Тому що ми зараз влада, нам все можна, підпалюй, дави гусей! А тепер — «поліграф»!
І це тільки початок тієї каламутній хвилі тотальної корупції і дилетантизму, яка загрожує змити саму Україну.

http://www.dymka.com.ua/ru/blogi/portnykov-klounada-z-poligrafom-tse-diagnoz-turborezhymu/?fbclid=iwar2dhek9-abirtyewhkplmkawlu7rj_yiaim3ec3ai12toyqjxjzum215hs

Масёк

Масёк
Catman
Санчезз, получил удовольствие от просмотра.  Ромка скрыпин вел себя хорошо, видно, что Игоря уважает. Он кого не уважает - разве только что не лупит. Наговаривает семь коробов гадостей,  например Допкину и таким, как он. Тупых не выносит...
 Игорь в чем-то упертый, дует свое, но в основном во всем совпадаем, какабычна. Наш чел.

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Ветка сегодняшнего кастинга ХФ - по ссылке: https://www.mf-stb.net/t223-topic#139633

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 42 1037004
Переход на зимнее время в 2019 году в Украине традиционно состоится в последнее воскресенье октября – в ночь на 27 октября. 

В ночь с 26 на 27 октября в 4 часа утра стрелки часов нужно перевести на час назад.

(добавлю от себя,
просыпаться в 4 часа не надо,

просто переведите часы или перед сном или утром.

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 42 из 47]

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 47  Следующий

Права доступа к этому форуму: