Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 32 из 36]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 54512111

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 69623061_362378658047254_3331405599484149760_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkBtTXplL9LMQOCuYTt2TM6gWvJrEgLitNxDG8Bda9O7ueHOkeHfanYeionBQS336k&_nc_ht=scontent.fdnk1-2
дамочка Богуцкая в своем репертуаре. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 1375869659

свеженькое, прямо из зала Рады

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Мами

Вже 3013 воїнів, внесених до списку бойових втрат...... Для більшості з них слово «мама» в житті було першим, воно ж — і останнім. Кого ще кликати, коли так боляче? 

Зранені тіла дорослих чоловіків укладали в труни, а душі хлопчиків із першими в житті «позивними» відлітали в небо: Совенятко, Ромашка, Сонечко... 

Ми покажемо вам 321 обличчя, вирване об'єктивами фотографів з бездушності статистики: ім'я мами, ім'я сина й ім'я, яким вона називала його, коли дмухала на розбиті колінця або будила в дитячий садок. 

Чорну звістку витримали не всі матері: деяким вона розривала серця чи шийні хребці... Більшість змогла вижити, але не пережити. Щоранку, розплющуючи очі, вони бачать новий день, а за мить на них навалюється реальність із найстрашнішим з можливих лих: не побачу, не почую, не пригорну... 
Сини загинули за країну, а матері залишилися в ній жити.
Відчуваючи невидимий горб горя, мами воїнів, які віддали життя за Незалежність, ходять з нами одними вулицями. Перекочуються в маршрутках по дорожніх ямах. Шукають рідкісного розумного лікаря, щоб утамувати загострення болячок. Сподіваються, що в аптеках за шалені гроші купують не крейду, а ліки. Принижуються у пенсійному фонді. Зіщулюються від хамства чиновників. Німіють від їхніх апетитів. Від цін на продукти й платіжок за комуналку. Зневірюються, спостерігаючи як однолітки синів знаходять вихід у заробітку в Підваршав'ї чи Підмосков'ї. Як гармошкою розгортається «п'ята колона». 

Так, із цим живуть усі. Але не в усіх сини гинули, щоб життя стало іншим! 

Хлопчики, котрі взяли владу в країні, ви годитеся цим жінкам у сини. І ви зобов'язані прожити цю владу так, щоб вашим мамам не було соромно, а їхнім мамам — гірко. 
Президент Володимир Зеленський заборонив чиновникам вішати в кабінетах його портрети. Нехай натомість будуть на стіні портрети мам загиблих солдатів!
Понад триста фотографій «Дзеркало тижня» віддрукувало для нових господарів владних кабінетів. Ми розішлемо їх усім: від президента до губернаторів, від спікера й прем'єра до голів служб, інспекцій, парламентських комітетів, мерів, суддів і правоохоронців. Там, на звороті світлин, є гачок. Тільки вбийте цвях... Нехай за вами стежать, вас надихають, зупиняють, підтримують очі тих, хто віддав Україні безцінне — своїх синів. Змініть країну. Мамам однаково буде боляче, та все ж світліше. 
https://zn.ua/project/mamy/

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 650x470
"Х#й им в жопу!!! Мой человек Зоряна Черненко": нардеп от "Слуги народа" Радуцкий о кандидате на пост главы Минздрава. ФОТОрепортаж
Новоизбранный депутат от "Слуги народа", основатель клиники "Борис" и внештатный советник президента Михаил Радуцкий во время сегодняшнего заседания Верховной Рады вел переписку о кандидатах на пост главы Министерства здравоохранения.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

"Мой человек Зоряна Черненко" - написал Радуцкий.

"А то все п#здят, что Супрун", - получил он в ответ.

"Х#й им в жопу!!!" - отреагировал Радуцкий.

элита во всей красе. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 2970874851

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 69342095_3188589311181504_352318413558775808_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQmsjnfHhiQNjlBBMzpQ9MUL9VRGD62q8FLgT7HAc8UWUriEAtc7worHpFg9fzO9dsw&_nc_ht=scontent.fdnk1-2
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 3190515068

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Liza Bogutskaya
1 ч. · 
Поки маленька перерва...
Ну, всі вже все знають, дякуючи "Стране". Ви думаєте, що знаючи те, що все фотографується, а я сиджу прямо під ними, я так просто показала те, що написала?
Звичайно, ні.
Вже дала декілька інтерв'ю.
Про "переворот".

Коли в 17 році під Радою стояло наметове містечко з вимогами до Ради, Луценко за дорученням Порошенка відкрив справу на Саакашвілі за "намагання зробити державний переворот за гроші Курченка".
Не так давно Порошенко на своїй сторінці призивав своїх прихільників блокувати Раду і зробити "Майдан" з палаючими шинами, якщо щось піде "не так".
Це не намагання зробити переворот?
Тобто Михайло- це переворот, а Порошенко- це дітячи забавки..

В ніч перед другим туром один одіозний адвокат на замовлення Порошенка подав до суду, щоб Зеленського зняти з виборів.
Це не намагання утриматись при владі?

Після перемоги Зеленського пані Сироїд (навряд чи сама) внесла в Раду законопроект про позбавлення Президента повноважень.
Що це і є намагання зробити переворот, я писала ще тоді.

Пам'ятаєте, скільки часу Рада, верогідно, узгоджуючи дії з Порошенком, не призначала дату інавгурації? Бажання затягнути питання на 30 днів, щоб потім призначити нові вибори- це теж не намагання усунути обраного Зеленського?

В червні цього року партія "ЄС" збиралась у Львові і її представниця Софія Федіна розповіла зворушливу історію про свою подругу, яка народила першу дитину саме на помаранчовий Майдан. Другу- на революцію гідності.
"І ви знаєте, що? Вона зараз вагітна. І має народити в грудні цього року".
Чудовий меседж для того, щоб поновити на посаді Порошенка "через рік, так через рік".

Він, звичайно, завтра з танками не приїде під Раду.
Але те, що буде виношувати плани повернутись- це факт.

Тепер про Авакова.
Для мене практично немає різниці між ним і порошенком. Але дякуючи тому, що він не вступив в змову з Петром, ми зараз не маємо президента Порошенка, не маємо спікєра Медведчука, не маємо прем'єра Бойко і не маємо Порохо-більшості в Раді.

Зеленський провів багато зустрічей з потенційними міністрами МВС. Але поки, якщо щось таке відбудеться, важко сказати, чи втримається держава від хаосу.
Ні в якому рсзі не виправдовую Авакова, але якщо на ваги поставити його, тимчасового, і порошенка, який може повернутися (вже надовго),- хай краще тимчасовий Аваков.

Розумію вашу незгоду. Розумію все. 
Але думаю, що треба просто на деякий час (до нового року) залишити емоції і дивитись, що приймає Рада. В тому числі і про нацгвардію і про поліцію, тощо.
У всякому разі, прем'єр у нас не Коболєв і не Вітренко, чи Рашкован. Прем'єр- Гончарук. Супрун теж пішла в минуле. 
Дуже хотілося б змінити і Авакова.
Але, думаю, що це відбудеться згодом.

Дуже дякую "Стране", що вони розповсюдили мій допис. Писала Олені Ксантопулос і думала, що всім зараз писати довго. На пост не вистачить часу.
За мене цю роботу зробила "Страна".

Якщо ще буде щось "таке", обов'язково потримаю для них телефон.))

вот не могу понять, она - дура, хитрожопая себе на уме, агент Кремля, или кто?

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Dana Yarovaya с Дана Яровая.
2 ч. · 
А теперь смотрите, зайки мои.
Если вы не можете сложить пазлик, я несмотря на отсутствие времени просто не имею морального права не разложить его для вас, если не дошло.
Немного истории. 
В июне 2014 года в Зеленополье был расстрелян лагерь наших военных ночью градами. Погибло огромное количество людей. Тогда было много вопросом, почему не окопались, почему не было блиндажей, почему в палатках в чистом поле. Я непосредственно в общении с чудом выжившими тогда участниками тех событий пыталась разобраться почему.
Они мне отвечали только одно: « Дана, ты не понимаешь, мы еще вечером по дружески общались с российскими погранцами». Один из погибших, не вспомню сейчас фамилию, но генерал, который прошел Афганистан даже общался со своим сослуживцем по Афганистану по рации, говорят, шутили смеялись. А ночью... Ночью лагерь просто выжгли. Когда выдвинулась колона с оставшимися выжившими и телами из Зеленополья, ее расстреляли еще раз.
Иловайск. Если для кого-то еще секрет, что согласование зеленого коридора было между генеральным штабом РФ и генеральным штабом Украины, то ещё раз повторю. Оно было именно так. И что произошло? Колону расстреляли просто в упор. 400 погибших. Их сожгли заживо.
А теперь сьогодення. По моим наблюдениям Петр Алексеевич погрузился в теплую ванную где-то в году 2016, может в 2017-м. Зеленский, вот сейчас без наездов, с нее не вылазил. И вылазить не собирается. Вчерашние законопроекты, которые штамповались и без всяких процедур регистрировались если их проанализировать, даже не очень глубоко а поверхностно, четко нам показывают, что речь идет не об обмене моряков по решению международного суда. Наличие других фамилий, в том числе Сенцова, нам говорит о том, что меняют что-то очень серьезное.
Вот перечень законопроектов, мне кажется названия которых говорят сами за себя:
Проект Закону про недопущення кримінальної переслідування, притягнення до кримінальної відповідальності та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської області.
Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України ( щодо створення та функціонування вільної економічної зони «Донбас»
Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської області
Проект Закону про мовИ в Україні
Проект закону про прийняття заходів щодо відновлення банківської системи та грошових переказів в окремих районах Луганської та Донецької області.
Проект Постанови про відновлення соціально-економічних зав’язків в окремих районах Донецької та Луганської області з метою захисту прав і свобод громадян Украйни, що проживають на цих територіях.
Проект Закону про надання допомоги в окремих районах Донецької та Луганської області.
Проект Постанови про звернення ВР до президента України щодо « зняття блокади Донбасу»- припинення економічної, енергетичної та транспортної блокади.
Не сложился еще пазлик? Нет? 
Я знаю еще кое-какую информацию, так сложилось что эту ночь мало кто спал, и многие были на связи, есть еще условия, но так как они еще нигде не задокументированы, я не хочу о них писать-там уж поверьте тоже ничерта хорошего. Так вот всю ночь всем я задавала только один вопрос: “ребята, он действительно не понимает что сливает Украину, и за этим будет гражданская война?”
Мне отвечали разные люди только одно: “ нет, не понимает”
Так вот теперь у меня серьезная просьба к окружению Владимиру. Володя, вылезай с теплой ванны, позови Муженко, Турчинова, Порошенко, всех тех, кого ни один раз обманывала россия, и выслушай их. Потому как, каким бы мессией тебе бы не хотелось быть, там враг. Очень хитрый и коварный. Который сидя с тобой за столом переговоров будет в это время убивать граждан твоей страны, а может и тебе пулю в лоб пустить. Поинтересуйся, что было при выходе наших войск с Дебальцево. Муженко очень хорошо эту историю знает. Вылезай с теплой ванной, да действительность суровая и ее не хочется принимать, но она такова уже 5 лет. Иначе ты реально можешь получить не мир, а гражданскую войну. Потому что сдачу новых территорий Украины, тебе не простят очень много людей. Милитаризированных людей, умеющих стрелять и убивать. Поинтересуйся о степени милитаризации Украины. 
Если после всего разжёванного , так ничего не дойдет, то я умываю руки. Еще больше разжевать я не могу.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 69879838_1088015461395828_1461196566143434752_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkVOWq08t5MhNRqo8zEKWesrngWgV6yA737iRqgrxwCigscLUHJsWYmteAv-X1qt_s&_nc_ht=scontent.fdnk1-1
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 1925329253

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Vadym Denysenko
10 ч. · 
Велика угода з Росією. Що там буде прописано

Ми програли черговий раунд інформаційної війни. Програли тому, що хотіли піара і лайків. І ще мислили одноходівками: ми випускаємо їхніх, а вони просто так віддадуть наших.

Путін застосував примітивний прийом, який він обігрував масу разів. Суть прийому наступна: змусити суперника вважати, що справа зроблена, підігріти інформаційний шум (офіційні російські особи мовчали між іншим і це ключовий момент), а потім відіграти все назад. І почати торги наново.

Справді, команда Зе дуже багато поставила на цей обмін. І Путін це знає. Команда Зе дуже далеко зайшла в інформаційному шумі і тут вони мають подякувати і Рябошапці, який будучи генпрокурором поставив пост з посиланням на простого працівника Ради(!!!!). Треба подякувати голові РНБО, який раніше часу поіхав до Жулян. Треба подякувати всім тим радникам, які просто не хочуть вчитися на наших же посилках. А варто було б згадати 2013 рік, коли Янукович зробив розворот від Європи і чекав, що на другий день Газпром дасть нову ціну на газ. В результаті Газпром вже за кілька годин після антиєвропейської заяви Януковича повідомив, що переговори з Україною потрібно починати, майже з нуля.

Окремо треба подякувати масі людей у соцмережах, які підігрівали інформаційний шум, навіть не думаючи, що за цим шумом є долі людей, їхніх рідних і близьких.

Але є ще один момент, який є найглибшою причиною сьогоднішньої ситуації. В гонитві за піаром ми за останні роки просто розучилися ставити правильні питання самим собі. І поки ми не дамо відповіді на них самі собі, при чому бажано за закритими дверима, варто не думати про піар. Отже, які ці питання?

Перше і найголовніше: чому Путін пішов на обмін? Заради того, щоб знову опинитися у Великій вісімці і, щоб зняли санкції? Він міг і без цього обійтися. Це хороший бонус, але не більше того. Версія про те, що все це затівалося заради того, щоб виманити бойовика Цемаха, який є ключовим гравцем в майбутньому судовому позові щодо збитого малайзійського літака звичайно правильна. Але вона також є вторинною. Весь цей обмін - це лише перший крок до тієї великої угоди на яку має піти Зеленський і про яку говорив Трамп. І насправді, як би це цинічно не звучало, Цемах є нашим великим козирем. Можливо, одним з найкрупніших.

Друге важливе питання: чи припиниться війна на сході після можливого обміну полоненими? Вірогідність дуже мала. Війна потрібна Путіну для того, щоб тримати в тонусі Україну і,, що не менш важливо, щоб все ж посадити за стіл переговорів лідерів терористів і, щоб вони стали частиною переговорного процесу.

Третє питання: а що ж буде з Кримом? Поки всі його виносять за дужки. Але ми повинні всі чітко рам‘ятати, що питання Криму це такий собі Дамоклів меч, який через міжнародні суди висить над росіянами. І зняти цю проблему можна лише двома способами: або Україна визнає анексію в той чи інший спосіб або треба розвалити Україну.

І нарешті четверте «поточне питання»: а що ж буде в цій самій великій угоді, яку зараз в форматі Росія, Німеччина, США і Франція за участі України (доволі обмеженої і багато в чому символічної) готують до наступної зустрічі в нормандському форматі?
Наскільки мені відомо є наступні пункти:
1. Амністія всіх без будь-яких претензій. Поки Україна не була готова до цього.
2. Закон про регіональні мови, де по-суті повторяться основні новели закону Ківалова (є ідея прийняти його цієї осені)
3. Взаємне припинення судових позовів з одночасним підписанням газового контракту (поки деталі мені невідомі, але це один з ключових моментів для американців) 
4. Запуск кримського каналу ( договір буде прив‘язаний до газового контракту і буде йти в парі з ним.
5. Окремий закон про особливості функціонування ЛДНР з закріпленням в Конституції всіх пунктів, які були прописані в мінських угодах (має бути прийнято до середини наступного року.
6. Найбільш дискусійне питання контроль над кордоном. Зараз росіяни де-факто пропонують якийсь квазіконтроль із спільним контролем наших прикордонників, представриків ООН та «народної міліції». 
7. Окреме майнове рішення про повернення націоналізованої ЛДНР власності колишнім власникам.
8. Буде підписано якийсь рамковий безпековий документ по типу будапештського меморандуму.
9. Буде створено якийсь фонд по відновленню Донбасу (обговорюється цифра в 10-15 млрд доларів)
10. Якщо все це втілюється в життя МВФ відкриває нам нову програму на 30-50 млрд доларів

Важливий момент - для легітимації обговорюється можливість конституційного референдуму разом з місцевими виборами.

Окремо хочу наголосити - поки це лише побажання і це не офіційний документ. І зараз майже все буде залежить від майстерності наших дипломатів.

Також варто зазначити ще один момент - суспільство готове легітимізувати всі ці речі. Зараз українці знаходяться в тій дивній психологічній фазі, коли хочеться відмахнутися від будь-яких проблем і сказати собі: я це не бачу, значить цього не існує. Тому, якщо хтось вважає, що суспільство жорстко виступить проти цього - той глибоко помиляється. Проблеми, якщо вони і з‘являться, то будуть проявлені не раніше ніж за рік, коли реальні вбивці з Донбасу почнуть радісно і нахабно прогулюватися по Хрещатику.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Добрый день! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 2282262043 Последний день лета, впереди бабье лето и тоскливая дождливая пора - осень. Конец лета и начало сессии 9-созыва навевают грусть. Конечно никто не сомневался, как будет работать новый Парламент, всё будет приниматься в один "клик", только что это будет. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 3652828257 Понятно, что ЕС и Голос не будут влиять ни на что, ну и флаг им в руки, посмотрим, что из этого выйдет, жаль только, что мы опять откатываемся на пять лет назад. Пророссийского журналюгу отпускают, за Богатырёву дают 6 млн. и она на свободе, обещанного обмена 33 на 33 нет, Шустер с триумфом возвращается на канал Украина - вот первые результаты 100 дней у власти Зеленого Президента. Всем хороших выходных, пока, пока Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 1863031622

"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:Добрый день! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 2282262043 Последний день лета, впереди бабье лето и тоскливая дождливая пора - осень. Конец лета и начало сессии 9-созыва навевают грусть. Конечно никто не сомневался, как будет работать новый Парламент, всё будет приниматься в один "клик", только что это будет. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 3652828257  Понятно, что ЕС и Голос не будут влиять ни на что, ну и флаг им в руки, посмотрим, что из этого выйдет, жаль только, что мы опять откатываемся на пять лет назад. Пророссийского журналюгу отпускают, за Богатырёву дают 6 млн. и она на свободе, обещанного обмена 33 на 33 нет, Шустер с триумфом возвращается на канал Украина - вот первые результаты 100 дней у власти Зеленого Президента. Всем хороших выходных, пока, пока Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 1863031622
Привет, Лялька! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 940518261

мы за последние лет тридцать что только не пережили,
и это переживём! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 327453717

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 24438714

Доброе утро! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 940518261

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
как быстро лето пробежало,
вот уже и осень! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 32 3829237429

Масёк

Масёк
Catman
жалечко лето, Санчезз..Привет!
долго ждешь, а оно промелькивает враз.

Масёк

Масёк
Catman
в общем и целом - логично. Особенно, если учесть , кто автор. 
См. в комментах, кто не в курсе. 

Остап Дроздов.

У 2010 році я написав статтю, де сказав, що президент Янукович є передостаннім президентом унітарної України. Виявилося, що я був правий, бо після нього ми втратили частину території і Крим, наша унітарність була порушена. Боюся, що з Зеленським буде те саме. Він по своєму типажу є малорос. Просте питання: чи бачите ви в Зеленському українця? Я – ні. Для мене він – представник перехідної ідентичності від «советского человека» до постсоветского. Він для мене не є виразником українства взагалі. Все українське йому чуже. Дещо з українського йому вороже. Майже все українське йому смішне. Українське в його очах програє російському. На ціннісному рівні Зеленський корисний дурачок. Бо Кремлю не потрібно проросійського президента – це було б занадто явно. Їм потрібен корисний дурачок, який буде просто малоросом. Зеленський собою буде легітимізовувати всю вату.Запитання-- Все ж таки, Ти вважаєш, що українці голосували за Голобородька чи ні?
Ні. На превеликий жаль. Я би хотів, щоб так було. Тоді би я сказав, що вони – повні дебіли, оскільки не змогли відрізнити персонажа від актора. Для цього треба узагалі не мати розуму.
У нас гірша ситуація. Вони голосували за світогляд, який він представляє. І цей світогляд я вкладаю у кілька слів: дилетантство, аматорство, неуцтво, малограмотність.
Він собою пропагує дилетантство як поведінку. Він не приховує цього і цим він шармовий. Він не корчить з себе розумника, який розуміється у всіх державницьких тонкощах, і це ще більше подобається неукам, які також нічого не розуміють.
Вони свідомо обрали Зеленського, знаючи, що він – малорос, знаючи, що він – неприхований українофоб, який стібається з усього українського. Вони самі не могли плюнути Україні в обличчя, тому зробили це через Зеленського. 

Из комментов: 

Спойлер:

Інна Макаренко А цей розумник Дроздов чим думав, коли проти Пороха свої статейки клепав? Думав, що замість Порошенка оберуть Ісуса Христа? Значить він такий же самий дурень.

Алла Прунова Підтримую пост, а не Дрозда. Він сам все зробив ,щоб до влади прийшов гопник, малорос, блазень і чума.

Сергей Тарабановский А тепер велике питання до самого Дроздова - навіщо ВІН, персонально, зробив все у своїх програмах щоб це трапилось? Разом з ТДшкою топив єдину про-українську владу з такою завзятістю, що було б дивно, якби цього не сталося. Хай тепер, курва, сидить і вимолює прощення, а не вумнічає без роботи. Глисти вони, що опинились поза вигрібною ямою.

або підігрували росії свідомо, за гроші , або несвідомо, щоб тільки показати свою значимість, ми маємо те що маємо.
Народ треба виховувати.
А, виховники мають бути самі освіченими, патріотами, любити свою державу. 
Страшно згадати що робилось в ЗМІ, як знищували проукраїнську владу.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Прокуратура Нидерландов просит Украину не выдавать Цемаха России – СМИ
По информации СМИ, Кремль потребовал включить в перечень лиц, подлежащих обмену с Украиной, бывшего начальника "бригады противовоздушной обороны ДНР" Владимира Цемаха, который может располагать сведениями о катастрофе MH17. Как пишет "theБабель", главный прокурор Нидерландов Фред Вестербеке обратился в ГПУ с просьбой не допустить выдачи россиянам Цемаха, который назван подозреваемым по делу о гибели самолета. 

Бывший начальник "бригады противовоздушной обороны ДНР" Владимир Цемах является подозреваемым по делу о крушении малайзийского Boeing, и международная следственная группа (JIT) должна иметь возможность его допросить. Об этом говорится в письме главного прокурора Нидерландов Фреда Вестербеке, которое 30 августа было направлено Генеральной прокуратуре Украины. Текст письма есть в распоряжении издания "theБабель".

Информацией о причастности Цемаха к катастрофе рейса MH17 располагают голландские следственные органы, которые пока что не имеют возможности ознакомить с ней других участников JIT, подчеркнул Вестербеке.

Доступность Цемаха для допроса является вопросом исключительной важности, сказано в письме. 

"Проще говоря, прокурор просит не отдавать Цемаха России, которая не позволит следователям общаться с подозреваемым", – делает вывод "theБабель".

Письмо было отправлено сразу после того, как СМИ сообщили, что Кремль настаивает на включении Цемаха в списки на обмен удерживаемыми лицами между РФ и Украиной.

По информации источника издания, вопрос Цемаха в начале прошлой недели обсуждали президент Зеленский, тогда еще генпрокурор Юрий Луценко и помощник президента Андрей Ермак.

"Луценко убеждал команду президента, что выдача Цемаха России развалит расследование по Boeing, а это в свою очередь позволит ЕС снять санкции с России. В команде Зеленского, утверждает источник, с доводами Луценко нехотя согласились, но позже все же внесли Цемаха в список на обмен", – говорится в публикации.

При этом механизм возможной передачи боевика россиянам до сих пор неясен. Президент не может его помиловать, поскольку суд над Цемахом даже не начался. Кроме того, он является гражданином Украины, и, по Конституции, выдать его третьей стороне украинская власть не может.

1 июля пользователь Twitter Necro Mancer, который пишет о ситуации на не подконтрольной украинским властям территории Донбасса, ссылаясь на боевиков "ДНР", рассказал, что сотрудники украинских спецслужб задержали Цемаха в оккупированном Снежном Донецкой области и вывезли на подконтрольную Украине территорию.

3 июля Шевченковский суд Киева арестовал Цемаха на 60 суток как подозреваемого в терроризме. 

Журналист, основатель исследовательской группы Bellingcat Элиот Хиггинс заявил, что передача Цемаха РФ стала бы "бесхребетной сделкой" и повлияла бы на расследование дела о крушении MH17. В Bellingcat утверждали, что Цемах являлся очевидцем событий, связанных с крушением Boeing; будучи лично не причастным к запуску ракеты, он прятал зенитно-ракетный комплекс "Бук", из которого был сбит MH17, и общался с членами его экипажа.

Boeing 777, летевший из Амстердама в Куала-Лумпур, потерпел крушение 17 июля 2014 года вблизи Тореза Донецкой области. Погибли все 298 человек, которые находились на борту.

28 сентября 2016 года в Нидерландах международная следственная группа, состоящая из представителей Нидерландов, Малайзии, Бельгии, Австралии и Украины, объявила промежуточные итоги расследования. Согласно выводам экспертов, рейс MH17 был сбит из комплекса "Бук", привезенного из России, с территории, подконтрольной пророссийским боевикам. После крушения самолета орудие вернули в РФ. Версии о причастности украинских военных к катастрофе были отвергнуты следователями.

24 мая 2018 года следователи уточнили, что "Бук" прибыл в район Снежного Донецкой области из Курской области, где базируется 53-я бригада вооруженных сил РФ.

19 июня 2019 года международная следственная группа в Нидерландах объявила подозрения четырем причастным к катастрофе рейса MH17: экс-"министру обороны" группировки "ДНР" Игорю Гиркину, экс-главе разведки "ДНР" Сергею Дубинскому, бывшему российскому офицеру Олегу Пулатову, которые являются гражданами РФ, а также гражданину Украины, командиру разведывательного батальона "ГРУ ДНР" Леониду Харченко. 
https://gordonua.com/news/politics/prokuratura-niderlandov-prosit-ukrainu-ne-vydavat-cemaha-rossii-1241376.html

Зеленский попал.

возможно поэтому и не произошел обмен про который так много везде писали 30 августа.

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 32 из 36]

На страницу : Предыдущий  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следующий

Права доступа к этому форуму: