Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 36 ... 68, 69, 70

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 70 из 70]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 54512111

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Алёна Яхно
5 ч. · 
Тут многие пишут, что Ермак очень ватный и пророссийский. Это не совсем так.

Ватный — это, к примеру, Бужанский.
Ермак — никакой. Он пустой или, как выражается один мой знакомый, бесконтентный.

Я знаю этот тип бизнесюков. У них нет никакого ценностного, идеологического наполнения. Они конформисты-приспособленцы. Их главная ценность —сытая жизнь и "поднять бабла". У них нет никаких идеологических заморочек.

Вчера он работал с рыгами, сегодня уже пишет посты українською мовою. И ничего, норм...

Сегодня он выступает за НАТО и европейские ценности, завтра инкорпорирует ОРДЛО в тело страны. И плевать, что это погубит Украину.

Ему вообще плевать, как называется страна проживания. Главное — потреблять ее блага и ресурсы.

Богдан ушел. Зеленский назначил Ермака главой Офиса президента. 
Сегодня, 11 февраля, президент Украины Владимир Зеленский отправил в отставку главу своего Офиса Андрея Богдана и назначил на его место своего помощника Андрея Ермака.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 3829237429

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Аркадий Бабченко
1 ч. · 
Владельца крымского зоопарка "Тайган" Олега Зубкова, который поддерживал аннексию полуострова, однако ввязался в конфликт с "властями", арестовали в рамках расследования о нанесении львами травм посетительнице.

Люблю наблюдать жизнь долбое-бов.
Товарищ майор, поставьте Олегу в СИЗО какую-нибудь хорошую песню.
Спокойной ночи
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 1925329253
А мы там с тигренком фотографировались.....Ванька с тигренком на руках....а цаплю испугался....я так скучаю за Крымом......не представляю, что чувствуют татары......бедные люди.....Всем приветик, цемки-цемки Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 2884923091

Масёк

Масёк
Catman
приветы всем, Евику отдельный.

Даже не верится, что все это было, и прошли мужественно и четко. 

Найжахливіша ніч у моєму житті. Спогади Порошенка про переговори у Мінську
ПЕТРО ПОРОШЕНКО
12 лютого  річниця підписання так званих других Мінських угод,  яких Петро Порошенко та Володимир Путін досягли внаслідок тривалих перемовин  за посередництва Франсуа Олланда та німецького канцлера Ангели Меркель. 

Спойлер:

П'ять років тому очільники чотирьох держав поставили підписи під документом , що складався з 13 пунктів і мав стати запорукою виконання вересневої Мінської угоди  та створити передумови для відновлення миру на Донбасі.

У 2018 році експрезидент Франції Франсуа Олланд, який брав участь у переговорах між Росією та Україною, опублікував книгу спогадів "Уроки влади". 

Один із її розділів називається "Ніч у Мінську" та присвячений складним перемовинам між Порошенком та Путіним.

"Українська правда" звернулася до  п'ятого президента України Петра Порошенка з пропозицією написати свої спогади про ту ніч у Мінську, що завершилася підписанням угоди, навколо якої і досі не вщухають бурхливі дискусії.

Виснажливий дев'ятнадцятигодинний марафон з Путіним, холодним, жорстоким і глибоко ворожим до України "переговорником" – ніщо у порівнянні з тим потрясінням, яке випало перед тим пережити східноукраїнському місту… 64 поранених, 17 загиблих внаслідок російського ракетного обстрілу. 

Дорогу до Мінська жоден навігатор через Краматорськ не покаже. Але я не міг не заїхати на Донбас . І у Мінську трагічна історія краматорчан була для мене як відкрита рана, як оголений нерв.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 Dab19cb-kramatorsk
Під час поїздки Петра Порошенка супроводжував відомий французький громадський діяч, режисер, письменник і філософ Бернар-Анрі Леві
ФОТО МИХАЙЛА ПАЛІНЧАКА

У душі Путіна, судячи з його поведінки, краматорська трагедія не зачепила жодної струни. Згодом Франсуа Олланд напише, як "багато разів Порошенко та Путін підвищували голос один на одного". Так, то була  одна із найжахливіших ночей у моєму житті. Однак вирішальна для того, щоб стриножити агресора. 

Тим, хто й досі не зрозумів, що було на кону, раджу в найближчі дні походити до Зали пам'яті на території Міністерства оборони і послухати удари дзвонів за кожним загиблим у лютому 2015-го. Згадати, які запеклі бої точилися тієї важкої зими. 

Ключовим завданням Мінська-2 для нас було зупинити наступ російських регулярних військ, запобігти оточенню наших воїнів, зберегти життя тисяч людей, військових та цивільних.

Ми не прийняли жодних ультиматумів і завдяки підтримці наших німецьких та французьких партнерів домоглися рішення про припинення вогню без попередніх умов. Путін, нагадаю, наполягав, що в умовах нібито повного, за його даними, оточення близько восьми тисяч українських бійців саме він має диктувати ці умови: підняти білий прапор, залишити техніку і здатися в полон. 

Ми чітко заявили, що оточення немає, а наші зброю не складуть. Але для того, щоби переконати в цьому усіх учасників зустрічі, на деякий час українська делегація перемістилася в окреме приміщення. Звідти, через лінію закритого зв'язку, ми комунікували з Генеральним штабом.

Врешті-решт отримали чітке повідомлення, що наші тримають оборону по лінії, визначеній у Мінську 19 вересня 2014 року, і оточення не допустять.

ВИДЕО - см по ссыли

Так героїзм військових посилив позиції дипломатів на переговорах – подібне за п'ять років траплялося не раз. 
Путін тягнув час для того, щоби українські воїни були оточені і знищені, або, в кращому випадку – роззброєні і потрапили в полон. Це підтверджує у своїх мемуарах і Франсуа Олланд.
Французький лідер швидко зрозумів, що Путін хотів виграти час і відкласти припинення вогню на максимально можливий термін, аби дозволити своїм найманцям оточити українську армію і завоювати додаткові позиції. 
Врешті-решт cпільна жорстка позиція України, Німеччини та Франції призвела до того, що Москва погодилася-таки на припинення вогню з 15 лютого. 
Тоді "четвірка" працювала в чіткому форматі "три і один", в якому Путін не зміг знайти жодної шпаринки, і ніхто не був слабкою ланкою.
Було врешті-решт узгоджено спільну декларацію "нормандської четвірки", вагомою позицією якої стало підтвердження "повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України…" А підпис Путіна під документом означав не що інше, як юридичине підтвердження очевидного факту: Росія – сторона конфлікту.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 9ea5b59-1milan-690
Спільна жорстка позиція України, Німеччини та Франції призвела до того, що Москва погодилася-таки на припинення вогню з 15 лютого
ФОТО МИХАЙЛА ПАЛІНЧАКА

Показова деталь. Путіну вистачило якихось десяти хвилин, щоб приструнити своїх маріонеток, які раптом почали робити вигляд, ніби не згодні з уже узгодженим лідерами четвірки проєктом.
І Олланд, і Меркель мали змогу переконатися, наскільки ж короткий ланцюг, на якому сидять формальні керівники цих псевдореспублік, кому служать і чиї команди виконують бойовики. 
Головне, що дали Україні Мінські угоди, – це дорогоцінний час. Час для системної розбудови армії. Час для того, щоб зосередитися на подоланні соціальної кризи, спричиненої війною і перекриттям доступу українських товарів на російський ринок.
Час для того, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Час, щоб обладнати і утримувати в робочому стані санкційний механізм проти Росії. 
Ставлення Москви до Мінських домовленостей стало чи не єдиним критерієм для їхньої пролонгації. І, оскільки Кремль жодного прогресу так і не продемонстрував, за ці роки санкції продовжували близько десяти разів – з посиланням на Мінськ.
Завдяки Мінським домовленостям відбувається і процес звільнення українських заручників. 
Після Мінська-2015 ми з союзниками зосередилися на розробці дорожньої карти його імплементації. Здавалося б, здорова логіка розуміння духу і букви документа означає чітку послідовність виконання: спочатку безпекові кроки, потім політичні. Однак здорова логіка – це не про Кремль, схиблений на імперських амбіціях. В латиниці, кирилиці і навіть глаголиці читають зліва направо, в івриті – справа наліво. У Москві – знизу вверх, догори дригом. 
Дорожня карта мала би розставити всі крапки над і, ми її практично погодили з Німеччиною та Францією. Однак Путін взяв паузу в очікуванні результатів президентських виборів в Україні.
Шкода, нова команда в українській владі відмовилися від того, щоб дотиснути Путіна... Натомість сама піддалася тиску і пристала на путінську редакцію так званої формули Штайнмаєра.
Я не поділяю оцього захвату Зеленського від зазирання в очі Путіну.
Стверджувати, ніби десь глибоко в його зіницях проглядається бажання миру – це значить обманювати українців і сприяти детоксикації Путіна в очах світової спільноти, в тому числі і наших ключових партнерів.
Спозираючи, як саме українське керівництво поступово припиняє політико-дипломатичний спротив агресору, скочуючись до політики його умиротворення, вони все менше розуміють, чому мають обстоювати український інтерес активніше за саму Україну. В цьому сенсі останні перестановки в Офісі президента і не тішать, і не зловтішають.
З одного боку, шило на мило, з іншого – поганий знак, бо очевидним є посилення партії капітуляції. 
Вже скоро рік, як до влади прийшли затяті критики Мінських домовленостей. Як виявилося, "голуби миру" прилетіли з порожніми дзьобами, тобто без власного мирного плану. Далі більше: в Парижі Володимир Зеленський додав і свій автограф до того комплекту документів, які умовно і називаються Мінськом (може скласти мені компанію в походах на допити до ДБР, яке копає під Мінськ). 
Альтернативи Мінську так і не запропонували. І знаєте чому? Тому що її нема і тепер, коли простір для маневру в України значно ширший. А в ситуації п'ятирічної давнини не було й поготів. 
Ніколи не ідеалізував і не ідеалізую Мінськ. І нікому не бажав би опинитися в таких обставинах, які були в лютому 2015 року . Не маючи ресурсу здолати Росію у військовому плані, ми тоді переграли її дипломатично і тим самим врятували Україну. Завдяки мужності наших воїнів під Дебальцевим та на інших ділянках фронту. 
І сьогодні Мінські угоди дають шанс формулювати жорсткі вимоги до Росії і не випрошувати, а вимагати у неї миру. Була б тільки на те політична воля. Дорожня карта з чіткою послідовністю пунктів, повернення до добре опрацьованої нами ідеї миротворців ООН, відсутність авралу у підготовці виборів на окупованих територіях (про осінь поточного року й мови бути не може), не вмовляння, а тиск на Путіна, – все це є можливим і необхідним на основі тих домовленостей в Мінську, які були опрацьовані з вересня 2014 по лютий 2015 року. 
Петро Порошенко, п'ятий президент України для УП

https://www.pravda.com.ua/articles/2020/02/12/7240196/

Масёк

Масёк
Catman
Про Марусю.

СЬОГОДНІ МИ БУДЕМО РОЗБИРАТИ ПРЕЗИДЕНТА "НА ГАЙКИ" - МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ У ПЕЧЕРСЬКОМУ СУДІ
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 Zvirobiy-2

Спойлер:

Ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, вякому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулась до президента України Володимира Зеленського.
Про це вона сказала в інтерв'ю "Прямому".
Чи були погрози у вашому з пані Фединою відеозверненні до президента погрози?
"Я пояснила президенту, що якщо він не буде хамити військовослужбовцям, то його підірвуть. Вони взяли саме цю фразу, виписали її мені у підозру. Зеленський сам свідчив у ДБР, що вважає це погрозами. Тобто, вся країна не може попереджати президента, оскільки він у нас дуже лякливий. Це було моє попередження не як волонтера, а як військовослужбовця. Волонтер - це Софія Федина. А я маю певний стаж на фронті й знаю, про що говорю. Я шість років відправляла хлопців у зону бойових дій".
Тобто, на відео звучали попередження, а не погрози?
"У відео немає жодної прямої погрози, немає слів "Зеленський, я тебе вб'ю". Хоча, він дуже наривається, тому інколи хочеться таке сказати. Але на відеозаписі такого немає. Тому, сьогодні ми будемо розбирати президента на гайки, зокрема його заяву в ДБР".
Чи відомо вам, хто буде суддею на засіданні?
"Я читала прізвище судді, але раніше з ним не зіштовхувалась. Але це не пан Вовк".
Хто прийшов вас підтримати сьогодні?
"Прийшли дуже різні люди. Дехто має підійти пізніше. Мені казали, що прийдуть з партії "Свобода", "Демократичну сокиру", націоналісти, волонтери й ветерани АТО. Також підтримують друзі, підписники і всі люди, яких не влаштовує пресинг свободи слова в Україні. Адже Україна відрізняється від Росії саме свободою слова. Забери в українців можливість говорити, і це будуть росіяни. Цього не можна робити".
Про що вас запитували у ДБР на минулому допиті, окрім вашого знайомства з Софією Фединою та Зеленським?
"Це я там здебільшого робила допит. Мені задають питання, але я не розумію яким чином воно пов'язане з діяльністю ДБР. Федині ще не вручили підозру, а у в мене вже йде суд. З якого дива мною займається ДБР, коли я не є держслужбовцем, та ще й суд призначили? Я про все це питала на допиті, тому моїх питань дуло більше. ніж у слідчого. Зеленський, до речі, написав, що не знає мене і Федину. В країні війна, у нас верховний головнокомандувач боїться нас з Фединою. Це адекватний головнокомандувач? Хотілося б побачити довідку від психіатра стосовно того, чи може ця людина займати пост верховного головнокомандувача у воюючій країні".
Чи готові ви подавати апеляцію незалежно від прийнятого на сьогоднішньому засіданні рішення?
"Я не буду захищатися, я буду нападати. Це вам не волонтерів "пресувати".

Народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Софія Федина звернулась до президента Володимира Зеленського  у зв'язку з викликом її на допит у ДБР.
Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій . Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.
Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини .

https://prm.ua/sogodni-mi-budemo-rozbirati-prezidenta-na-gayki-marusya-zvirobiy-u-pecherskomu-sudi/?fbclid=IwAR2UH4BQnK_Yx2mwZ9nGUdH1NHrR5h01Za6xEyS2jCDgm1GCgDnnVfBTLlA

Масёк

Масёк
Catman
про Софию

МОЯ СПРАВА, СПРАВА МАРУСІ І ІНШІ ПОДІБНІ СПРАВИ ПОКАЗУЮТЬ ГЛИБИНУ МАРАЗМУ, В ЯКИЙ ПАДАЄ НАША ДЕРЖАВА - ФЕДИНА ПРО ПІДОЗРУ ДБР

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII - Страница 70 Images?q=tbn%3AANd9GcQPb8prgUKko5-0WVGhm_x6B3auTHePtjN4bwrHWui-XStKNSuI
Спойлер:

Сьогодні в Україні винних призначають, а керівники правоохоронних органів не дотримуються презумпції невинуватості.
Про це в ефірі "Прямого" заявила народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Софія Федина.
"Коли я прийшла під ДБР, там стояло два автозаки, набитих спецназом. А коли я зайшла всередину ДБР, то там було близько 20 хлопців в масках і, я так розумію, в бронежилетах, які мене супроводжували до кабінету, де мені вручали підозру. І я зрозуміла, яка ж я страшна, що треба стільки охорони, щоб від мене охоронятися", - розповіла вона.
Федина наголосила, що справа проти неї і Марусі Звіробій і справи проти інших патріотів є показовими.
"Я бачу, наскільки моя справа, справа Шеремета, справа Марусі, справа Пояркова, справа Романа Ковальова та інші подібні справи, наскільки вони показують весь маразм і весь масштаб маразму, в який падає наша держава. У нас сьогодні держава, в якій призначають винних, де ані генпрокурор, ані голова МВС, ані президент, ані голова СБУ не дотримуються 62-ї статті Конституції, в якій сказано, що людина є не винною, допоки інакше не доведено в суді. Щодо мене, щодо Марусі, щодо справи Шеремета - всіх нас вже було оголошено винними", - сказала депутат.

https://prm.ua/moya-sprava-sprava-marusi-i-inshi-podibni-spravi-pokazuyut-glibinu-marazmu-v-yakiy-padaye-nasha-derzhava-fedina-pro-pidozru-dbr/

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 70 из 70]

На страницу : Предыдущий  1 ... 36 ... 68, 69, 70

Права доступа к этому форуму: