Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LX

Попкорн (общество, политика) - Том LX

На страницу : Предыдущий  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 51  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 43 из 51]

Масёк

Catman
Первое сообщение в теме :

©️nolik

Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©️Математик

Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©️капитан овечкин

Масёк

Catman
MaleFactor пишет:

А на цензоре - ни слова

Всем привет!)

капец... онять этот буртина...
ничего о нем слышть не хочу.

Привет, Малечек!

Масёк

Catman
Давно пора...

Юрий Бирюков
7 ч.
Началось в колхозе утро...

За невыполнение приказов министра обороны слетели с должностей и уволены из ВСУ два (из четырех) начальников Территориальных квартирно-эксплуатационных управлений.

Понижены в званиях, сняты с должностей (с переводом на нижестоящие должности) еще с десяток офицеров.

Масёк

Catman
позабавило. Приятно.
Ольга Юрко
14 ч.
Один день у Рівному.
З Президентом.
( V podraganie)
Рівне президента чекало.
• Оголошення в усіх храмах УПЦ.
• Збуджені соціальні мережі.
• Просто ошалілі від потоків і перепитувань телефонні мережі.
Моя подруга В. ( пенсіонерка, опєчалєна тарифами, чий електорат – здогадайтесь). Прийшла в Покровський собор, подивитись на Епіфанія. Повернулась збентежена. Епіфанія не побачила, в собор не попала, але була вражена: «Наш президент чудовий, я не думала що стільки народу його любить».
Моя мама, пенсіонерка. Все життя в опозиції до чинної влади ( як щира українка). Електоральні вподобання: Гриценко. Прийшла в собор подивитися на Томос. Випадково потрапила в хвилю людей, які обнімалися з президентом. Також обнялась. З післяобіду до мами не додзвонитися. Вона та її подруги порохоботствують.
Моя подруга В. Переселенка з Алчевська. Живе у нас вже 4 роки. В неї є розвага – ходити на всі визначні події в Рівному. Саме від неї я дізнаюсь хто приїздив і про що говорив. Політичні уподобання : «а переселенцы не голосуют». Вчора вона була всюди. Результат: «Обалдеть! Никогда такого здесь не видела. Там говорят, можно переселенцам на президентских голосовать. Узнай, как это сделать»
А потім президент відвідував військових у центрі реабілітації.
Ліричний відступ.
Ми тут всі – волонтери. Раніше я мало задумувалась над таким. Просто плела шкарпетки солдатам. Потім, напевне, зі своїм в’язивом в автобусі, або на зупинці, або у черзі, дуже стала помітною і оточуючі просто розказували свої історії, як вони допомагають. Як же багато тих історій! Я зрозуміла, що для нас, українців, дуже важливим є відчуття співпричетності.
Тому візит президента в госпіталь – просто підтвердження того відчуття єднання ( колективне «Ах!» від друзів – волонтерів).
А ввечері президент знову «подався» в народ. На цьому дійстві я вже була присутня. Пройшли чутки, що буде зустріч у центрі, біля Воскресенського собору. Там навіть поставили невеличку сцену, з неї народ розважали колядники. Ми з дочкою пішли разом. Мета була різна. Я – пообніматись з президентом, дочка – «дати п’ять» ( вона навіть рукавичок не брала, щоб доторкнутись власне рукою)
Зустріла двох знайомих зі школи ( чий електорат – невідомо, шифруються). Вони зайняли місце так, щоб добре бачити сцену. Запропонували стати біля них. - Нє. Я обнімацця. Скептично: «Нічого у вас не вийде», але потягнулися за мною. На ходу дістали телефони, щоб їх хтось сфоткав. Я не буду. Нема дурних. Я обнімацця. Сфоткали нас офіційно (див. фото на моїй сторінці). Таких фоток є безліч. Президент зупинявся кожні 10 метрів, кожному казав щось приємне. Нам, наприклад, сказав «Які гарні жінки». Ми возгордились.
На сцену президент не виходив. Йому передали мікрофон і він сказав кілька слів просто посеред натовпу.
Подібно до того, як в російській дєрєвнє весілля вважають невдалим, якщо немає бійки, у Рівному політичний захід вважатимуть невдалим, якщо не буде фріка. Фрік знайшовся. Хтось крикнув «Коли піднімуть соціальні стандарти?» Народ посміявся, але загордився: у Рівному також є політична боротьба.
Ввечері – чергова напруга на мережі: соціальні і телефонні. Здогадайтесь, що обговорювалось.
Ми - рівняни. Ми класні. І у нас класний Президент.

Масёк

Catman
Янина маладца!!!

Відома телеведуча Яніна Соколова написала звернення до “російських колег” видання “Дождь”, та з властивою їй відвертістю і прямотою поставила на місце росіян.
“Я розумію, що підгорає. Візьміть себе в руки і зарубайте на носі…” – Яніна Соколова ефектно поставила росіян на місце
видео тут
http://tabloid.one/x1tpnh6ty9yj?fbclid=IwAR10FiFEd6kq3B5MV0UZ86pf3BQFwwajjGQjx7LvpjoY7QdX7Mm35X4rJjo

Не надейтесь, @tvrain. Я понимаю, что подгорает. Возьмите себя в руки и зарубите на носу: “московский патриархат” в Украине все.

А что делать с государственной Лаврой? А ваше какое дело? Вы вообще кто? Займитесь собой.

Повторю в тридцатый раз: от**битесь от нас, пожалуйста”, – написала журналістка, підкріпивши свій пост відеозверненням.

Кантілєна

Гуру
Гуру
Sanchezz пишет: 

сначала сообщили - штурмуют офис Зеленского,
потом сообщили - Зеленский штурмует офис
Доброго вечера!
Термос кину снимает?
Всем привет!

---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Супергуру Eye in the Sky

увидев шутки про 9 яиц в соцсетях сначала не понял, про что это!
пока не прочитал

8 января на Pikabu опубликовали фотографию упаковки с девятью яйцами с заголовком «Девяток яиц, пожалуйста». В подписи автор перечислил еще несколько продуктов, которые выходят в странном объеме: «Молоко 867мл, майонез 220мл, Кока-Кола не 1000мл а всего лишь 900мл. В Новом Году очередь дошла и до яиц. Куриных». Многие связали появления «девятка» яиц с ростом цен на продукты.
Автор мема правильно уловил суть экономического явления, породившего «девяток яиц». Производитель нестандартной упаковки — фабрика «Вараксино» из Удмуртии — называет новшество «маркетинговым ходом к Новому году». Но с точки зрения экономистов — это проявление «шринкфляции» (от английских слов shrink — сжиматься и inflation — инфляция)
https://meduza.io/feature/2019/01/11/vizhu-mem-pro-devyatok-yaits-neuzheli-tseny-tak-silno-vyrosli
по ссылке подробности.

Доброго вечера!

Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

MaleFactor

ADMIN
Масёк пишет:Привет, Малечек!

Всем вечер добрый!)

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

MaleFactor

ADMIN
Масёк пишет:позабавило.  Приятно.
Ольга Юрко

Моя подруга В. ( пенсіонерка, опєчалєна тарифами, чий електорат – здогадайтесь). Прийшла в Покровський собор, подивитись на Епіфанія. Повернулась збентежена. Епіфанія не побачила, в собор не попала, але була вражена: «Наш президент чудовий, я не думала що стільки народу його любить».
Моя мама, пенсіонерка. Все життя в опозиції до чинної влади ( як щира українка). Електоральні вподобання: Гриценко. Прийшла в собор подивитися на Томос. Випадково потрапила в хвилю людей, які обнімалися з президентом. Також обнялась. З післяобіду до мами не додзвонитися. Вона та її подруги порохоботствують.

А хромых Петро не исцелял, паралитиков на ноги не поднимал? Прошу прощения, но дама явно передала куті меду. Даже в фикрайтинге надо чувствовать, где остановиться

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»

MaleFactor

ADMIN
Кантілєна пишет:
Термос кину снимает?

А забавный все же у Бени инцитатик

MaleFactor

ADMIN
Sanchezz пишет:увидев шутки про 9 яиц в соцсетях сначала не понял, про что это!
пока не прочитал

Спасибо, что выложил) Я тоже не понимала, что там за тема о 9 яйцах.

MaleFactor

ADMIN

MaleFactor

ADMIN
Интересно, бигборды ЮВТ, Гриценко, Пороха, которые висят уже несколько месяцев, тоже будут объявлены незаконной агитацией после их оф. регистрации кандидатами в президенты?

Комітет виборців України повідомляє про перші факти незаконної агітації на виборах Президента України.

Так, в місті Києві та інших регіонах України розміщено білборди з агітацією на користь С. Капліна та А. Садового, які не мають вихідних даних (відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформація про осіб, відповідальних за випуск, замовники відповідних матеріалів). Це є порушенням ч.3. ст. 59 Закону «Про вибори Президента України». Ці білборди було розміщено за кілька місяців до початку виборчого процесу, однак після офіційної реєстрації С. Капліна та А. Садового вони вважаються передвиборчою агітацією, а тому мають розміщуватися із обмеженнями, встановленими Законом «Про вибори Президента України». Зокрема, містити вихідні дані та оплачуватися із виборчих фондів кандидатів.

Це ж стосується рекламних матеріалів на користь В. Наливайченка, що розміщені в низці українських Інтернет-видань. Ймовірно, ці матеріали не були оплачені із виборчого фонду кандидата, оскільки були розміщені ще до його офіційної реєстрації.

«Частина кандидатів розмістили рекламні матеріали за кілька місяців до початку виборчої кампанії і тоді вони не вважалися передвиборчої агітацією. Однак після офіційної реєстрації С. Капліна, А. Садового та В. Наливайченка всі матеріали, що агітують голосувати «за» чи «проти» цих осіб, мають бути розміщені відповідно до виборчого законодавства», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Активні рекламні кампанії також проводять інші потенційні кандидати, що свідчить про свідомі маніпуляції з їх боку та публічну неповагу до основних принципів демократичних виборів.

ЦВК може оголосити попередження кандидатам, що ведуть незаконну агітацію. Згідно із п.6. ч.3. ст.56 Закону «Про вибори Президента України» ЦВК оголошує попередження кандидату на пост Президента України у разі проведення прямої чи опосередкованої передвиборної агітації поза строками, встановленими статтею 57 цього Закону. Відповідно до ч.1. ст. 57 передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

КВУ закликає як офіційно зареєстрованих, так і потенційних кандидатів не порушувати чинне законодавство та принципи демократичних виборів і прибрати незаконну агітацію. При цьому, якщо кандидати заявляють, що не мають відношення до вже розміщених агітаційних матеріалів, то вони мали б звернутися до суду.

Источник: https://galinfo.com.ua/news/kvu_povidomlyaie_pro_pershi_fakty_nezakonnoi_agitatsii_na_vyborah_prezydenta_ukrainy_305167.html

Старушечка

Гуру
Гуру
Всем приветик. На каком-то канале показывали Садового.Правительство назвал ворами и он придет и порядки наведет. .Стыдно, что голосовали за Самопомич. Какие ж они все г...но....

Старушечка

Гуру
Гуру
А Зеленского показали - так вообще. Жизнь человека - важней территорий.То есть кандидатик прямо заявляет, что готов отдать полстраны за мировую угоду.....слов нет....

Кантілєна

Гуру
Гуру
MaleFactor пишет:

А забавный все же у Бени инцитатик   
 Ушла в Гуугл пристьіженная.
 Вернулась. Ещё более пристьіженная. (Ну, кони не мой конёк! И с намёком на то гадание тоже - в основном скачут мимо.   )
Но реплику в тему маю. Забавное всё же єто наречие. Иной раз просто в глаз 
Порівняйте мовою:
Інцитат (лат. Incitatus, прудконогий, хорт)

і нарєчієм
Инцитат (лат. Incitatus — быстроногий, борзОй

Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 43 из 51]

На страницу : Предыдущий  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 51  Следующий

Права доступа к этому форуму: