Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Попкорн (общество, политика) » Попкорн (общество, политика) - Том LX

Попкорн (общество, политика) - Том LX

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 54 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 41 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©️Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©️капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Мірко Саблич
18 ч. · 
Послухав дуже цікаве інтерв'ю Антін Борковський з директором Департаменту у справах релігій при Мінкульті Андрієм Юрашем. Занотував декілька дуже важливих рекомендацій, щодо переходу громад УПЦ МП в ПЦУ, як кажуть "з перших вуст", адже Юраш по суті є найвищим чиновником у справах релігій. Отже, тезово:

- за інформацією Юраша, готовність перейти в ПЦУ вже висловило декілька сотень громад. Справа за юридичними моментами. За рік-два він каже, що буде кілька тисяч;

- ініціативним групам, що планують перехід власної громади в ПЦУ слід просто скликати збори громади і занести рішення громади в протокол, потім подати цей протокол в відповідні органи — і там все оперативно перереєструють;

- не треба боятись священиків, благочинних, єпископів і тд — бо кожна громада є самостійною юридичною особою, і храм, і все інше майно належить ТІЛЬКИ їй, а всі церковні служителі є по суті найманими працівниками;

- навіть якщо немає більшості голосів, ініціативні групи повинні ставити питання про почергове користування храмом/майном (бо ж тепер аргумент московитів про "неканонічність", а отже необхідність пересвячувати вівтар кожен раз, вже не спрацьовує). В такий спосіб буде розбудовуватись структура ПЦУ, і якщо зараз в громаді лише, скажімо 30% за ПЦУ, це може змінитись з часом, люди бачитимуть, що це нескладно і тд;

- РПЦ без бою позицій не здасть. Вони кинули клич серед російських бізнесменів, і дотепер в УСІХ громадах, які за останні роки перейшли з УПЦ МП в УПЦ КП збудували нові храми/каплички — навіть в тих, де за УПЦ МП виступило всього 10-15 людей. В Роssiї є ціла програма і вливаються шалені ресурси. Вони ж спонсорують священиків і надають іншу допомогу матеріальну;

- Юраш і всі у владі дуже чемно і делікатно дають зрозуміти, що Україна вивчила свої помилки і більше загравати з московитами ніхто не буде. По букві, законодавство про свободу совісті дотримуватиметься, але по духу всі розуміють, що кожна громада УПЦ МП — це по суті лічинка "руsskoго" "міра" і потенційна загроза державі; тож ніхто особливо панькатись з ними не буде;

- УПЦ МП активно залучає парамілітарні загони, охоронні фірми, бійцівські клуби, козачків-чорносотенців і різну таку всяку шваль, щоб фізично на місцях протистояти будь-яким спробам переходу в ПЦУ. Держава про це знає і буде вживати найадекватніших і найефективніших засобів, щоб нейтралізувати це гидоття. Найменша заривка буде розцінена як порушення законодавства і санкції будуть жорсткими.

Думаю, ця інформація-пам'ятка має бути корисною для людей, що залишаються вірними УПЦ МП, але планують зараз чи згодом перейти в ПЦУ. Особисто знаю кількох таких. Думаю, багато хто з вас також знає


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Sana Feldgendler 
5 января в 13:53 · 
Аттракцион невиданной щедрости или НЕ СРАТЬ - БЕСПЛАТНО.

За год, который прошел с момента моего переезда из Украины в Норвегию, я прочитала примерно двадцать томов комментариев-сетований о том, как плохо жить в Украине, потому что она не такая богатая, как Норвегия.

Не стану отрицать, конечно, для жизни уровня "ах" необходимы бюджетные средства, низкий уровень коррупции, честные суды, прозрачное законодательство и медицинская реформа.

То, что сдвигается с места медленно, как тектонические плиты, и не всегда зависит от вас напрямую.

Но существует огромное количество способов улучшить ежедневную жизнь до уровня "ок".
Во-первых, своими руками, во-вторых, бесплатно.

Как я упоминала во вчерашнем посте о норвежских "хрущевках", не срать по подъездам - это бесплатно.

Единожды сделав ремонт в подъезде (делают же его в кои-то веки!), беречь его, не расписывать стены и не ломать перила - бесплатно.

Не воровать и не бить лампочки - бесплатно.

Спойлер:


Хотите красивые дома? Хотите, чтобы даже в скучных спальных районах не так хотелось удавиться? Бесплатно не стеклите балконы (данные архитектурные конструкции вообще не предназначены для остекления, тем более переделывания их под пластиковые будки).
Бесплатно уберите с них хлам, выбросите, наконец, это старое ведро с остатками краски на дне и поломанный трехколесный велосипед младшего внука, женившегося на прошлой неделе.

Бесплатно повесьте сушиться свои трусы не под потолком на виду у всего района, а на сушилке вровень с ограждением. Поставьте на балкон два стульчика, посадите в цветочный ящик (торчит у вас пустым с момента заселения дома) чернобрывци (бесплатно соберите семена с клумбы под подъездом) - и вуаля! Общими усилиями дом выглядит почти-как-в-Европе.

Собака. Собаку держать дорого. Кормить-лечить-поводки-игрушки.
Поднимать за ней говно на прогулке - бесплатно. Для этого не нужны специальные брендовые пакетики для говна. Используйте те, которые остались от овощей из супермаркета.

И, кстати, держать собаку на поводке - тоже бесплатно. А вот лечить покусанную чужую собаку или ребенка - дорого. И даже клеить на столбе объявы "пропал любимец семьи, дети плачут, вознаграждение" - и то дороже.

Вы завидуете моим фото из чистых норвежских лесов, где гуляют с детьми и ездят на велосипедах?
Так убирать за собой мусор после пикника - это не стоит ни гривны.

Вы завидуете, что в Норвегии крайне редки ДТП, а дети не гибли в авариях уже несколько лет? 
Причина не в том, что мы-тут-все-на-Теслах (с).
Не превышать скорость - бесплатно.
Не оттормаживаться, подрезав кого-то - бесплатно.
Пропускать пешеходов на переходах и не ездить по встречке - бесплатно.
Пристегиваться! Бесплатно.

Даже на ржавой "копейке".

Дорогие пешеходы, не лезть на красный свет, не переходить шестиполоску в темной одежде ночью зимой тоже не стоит ничего.

Здоровье?
Вы часто говорите мне - вот, в Норвегии живут до 90 лет, потому что там самая богатая страна в мире.
О да. Важность своевременной медицинской помощи никто не отменяет.
Но дожить бодрячком до 90 лет - это не только когда тебя спасут от инфаркта в 75 в приличной, достойной клинике.
Это и стиль жизни. Во многом совершенно доступный любому украинцу.

К примеру, не бухать. Бухать - это дорого. А вот НЕ бухать - бесплатно.
То же самое с не курить. Глядишь, и будет меньше шансов в будущем сетовать на дороговизну лечения от рака легких и цирроза печени.

Профилактика - почти бесплатно. Следить вовремя за своим здоровьем путем походов к врачу, когда еще не болит. Да, ремонтировать зубы дорого. Но чистить их бесплатно.
Сдавать раз в год общий анализ крови в районной поликлинике, чтобы вовремя реагировать на изменения - практически бесплатно.
Я живу в богатой стране, где меня если что будут хорошо лечить за счет государства. Но я сдаю кровь раз в год, просто чтобы бдить. И мужа приучила. А вы когда в последний раз?..

Здесь, в Норвегии, старики и старушки ходят пружинистым шагом. Потому что они всю жизнь бесплатно гуляют по пересеченной местности (вместо того чтобы торчать перед телевизором). И бегают, начиная с молодости. Нет, не в дорогих спортзалах на дорогих дорожках. А по уличным дорожкам. Тренируя сердце, мышцы и суставы.

Да, не всех болезней можно избежать, просто ведя здоровый образ жизни. И кто не курит и не пьет, тот здоровеньким помрет. Только он помрет в девяносто, а вы, умники - в шестьдесят, если сильно повезет.

Вот, к примеру, не толстеть - бесплатно.
Те, кто говорят, что питаться правильно очень дорого - лукавят. Отойдите от полок с надписями "эко" и "глютен фри". Это не более чем маркетинг.
Не переедать, следить за калорийностью, уменьшить сладости и следить, чтобы в тарелке было поменьше жирных соленых консервов, а побольше кислой капусты и гречки - ужасно, ужасно скучно. Кто бы спорил. Но мы же не о веселье сейчас, а о деньгах, да?

Делать многие прививки бесплатно. Хоронить дорого.

Выглядеть как пожилые испанские синьоры? О, это недостижимо, ведь они богаты, а мы зубожилые.

Но не просто так я упомнила именно испанских бабушек, а не немецких или норвежских. Испания - бедная страна. Без шика. И, сколько я не присматривалась к их бабушкам в спальных районах Мадрида, я не увидела на них брендовых шмоток.
Понимаете, они выглядят как синьоры просто потому что чистые и не носят блузу в фиолетовые стрекозы с юбкой в красно-коричневые квадраты.
Что заставляет нашу тетю без определенного возраста, придя на рынок или даже в сэконд, при прочих равных купить не темную юбку и светлую блузку, а леопарда и горошек? Бедность? Ах, ну да. У нее не было денег учиться в академии стиля в Париже. Олигархи виноваты.

Те же олигархи виноваты, что ты не стрижешь ногти и не моешься. Мыться мылом утром и вечером - бесплатно. Но, зайдя в киевское метро, понимаешь, что, видимо, это недоступная простым смертным роскошь.

Еще очень бесплатно знаете что?
Молчать.

Не трындеть по телефону, когда ведешь маршрутку, переполненную людьми. Да и сидя на месте пассажира, тоже не трындеть.

Не орать "за-адняя площадка, ёпрст, как вы мне дороги, мать вашу!"

Не садиться рядом с незнакомым человеком и не обращаться к нему страстно "до чего страну довели!"

Не давать советов, пока вас не просят о совете.

Не лезть с рассуждениями, придя в дом своих взрослых отдельно живущих детей. Не нравится жена сына? Зятек не дотягивает? Внуку шапочку не надели?

Заткнитесь. Сидите молча на диване, пейте чай.
Не можете молчать, говно уже выше ватерлинии?
Знаете что? Пойдите тогда побегайте.
Будете больше двигаться, доживете до девяноста, станет как-в-Норвегии.
И в семье тишь да гладь, божья благодать.
И цветочек на балконе.

Совершенно при этом бесплатно, заметьте.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043

Наш безотказный Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 4175450823

Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 49763634_2234621693475229_6831117287827701760_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1

Масёк

Масёк
Catman
В Славянске за сутки поймали пятерых наемников боевиков

В Славянске Донецкой области за сутки стражами порядка выявлено пятерых пособников боевиков, сообщили в Сл«Открыты уголовные производства по ч. 2 ст. 260 (Создание не предусмотренных законом вооруженных формирований или участие в их деятельности) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает до 8 лет лишения свободы», — говорится в сообщении.

Отмечается, что задержанные — наемники в возрасте от 20 до 47 лет, осуществляли незаконную фильтрацию граждан. Мужчины «охраняли» въезды в город, дежурили возле захваченных админзданий и незаконно проверяли автотранспорт на постах бандформирований.

Правоохранители подчеркнули, что в рамках антидиверсионных мероприятий сотрудники полиции продолжают выявлять и привлекать к ответственности лиц, которые своими действиями способствовали военной агрессии и захвату украинских городов оккупантами. Несмотря на то, что с момента преступления более 4 лет, правоохранители собирают доказательства их противоправной деятельности.авянском отделе полиции Донецкой области.
https://oleg-leusenko.livejournal.com/10868983.html?fbclid=IwAR02E5O-iXbGWLEQ3MEHD_O51ELUnAK4NoismPbW7RZiD-5EfTeSneL43Ak

Масёк

Масёк
Catman
На голову не лезет! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2970874851


“Я НEНAВИЖY ЭТУ СТРАНУ И ПО**У НА МOГИЛЫ ВОИНОВ АТО” – ЛЮДИНУ, ЯКА ЦЕ СКАЗАЛА, ПОНОВИЛИ НА ПОСАДІ ВЧИТЕЛЯ
Спойлер:
Учитель Голдсберг, який “сцить на могили АТОвців”, знову викладає у школі в Краматорську
(фота никакк не постилась, смотрите по ссыли)
Скандальний вчитель інформатики з Краматорська на Донеччині Олександр Голдсберг, який у листопаді 2017 року втратив роботу через антиукраїнський допис зі словами “Я посцю на могили воїнів АТО”, знову повернувся до викладання у школі.

Про це “Новинарні” повідомив місцевий активіст Максим Потапчук, голова ГО “Лібері Лібераті”, передає “Вчасно”

“Поссу на могилы воинов АТО…” – написав у своєму пабліку вчитель із Краматорська Олександр Голдсберг і майже рік переховувався від помсти місцевої громади.

Але з 3 вересня 2018 року він знову викладає інформатику в ЗОШ №9 [міста Краматорськ]”, – написав Потапчук на ФБ-сторінці “Чорний ящик” – всеукраїнський рух проти антиукраїнської риторики в школах”.

Максим Потапчук нагадав про обурливий пост у “Фейсбуці”, написаний раніше краматорським учителем:

«Украина взяла все наихудшее из СССР и Германии времен Гитлера, не прихватив ничего положительного. Я уже не презираю эту страну — и даже ненависть не описывает в достаточной мере мои чувства. Я буду плакать над могилами погибших в ДНР и ЛНР и поссу на могилы «воинов АТО» — хотя и это будет для них слишком великая честь…»

Начальник управління освіти каже, що “відпрацьовує всі можливі варіанти” подальших дій, звертається до Служби безпеки України і просить надати правову оцінку ситуації.

“Я вважаю, що в школі немає місця людям, які дозволяють собі подібні висловлювання. Буду домагатися, і докладатиму всіх зусиль, щоб Голдсберг не працював учителем, категорично”, – наголошує Мозольова.

У свою чергу Максим Потапчук стверджує, нібито після торішнього скандалу Голдсберг залагодив ситуацію з СБУ.

“…Голдсберг хизується отриманою від СБУ довідкою, адже (з його слів) ця Служба претензій до нього не має”, – йдеться в дописі Потапчука.

Водночас, каже активіст, відомо “про близьку дружбу вчителя з відомими місцевими прибічниками російських терористів. Є кадри, де вони спілкуються, грають на гітарі та співають з відомим посіпакою – журналістом Шталем, який цього року втік у Росію”.

“Експерти нашої організації переконані, що вчителі-колаборанти мають куратора на Донеччині, який надає їм юридичну та фінансову підтримку, рекомендує впевнено поновлюватися на своїх учительських посадах після звільнення і наполегливо дестабілізувати ситуацію в прифронтовій зоні.

Наразі громада Донеччини має настрої вчинити самосуд щодо подібних колаборантів. Ми розуміємо наслідки подібного лінчування і впевнені, що саме на таку різку реакцію розраховують російські провокатори. Проте, коли державні інститути бездіють, то громадянське суспільство не може ігнорувати таку кричущу ситуацію”, – написав активіст.

http://comment.biz.ua/2018/10/19/%D1%8F-%D0%BDe%D0%BDa%D0%B2%D0%B8%D0%B6y-%D1%8D%D1%82%D1%83-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%83-%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%83-%D0%BD%D0%B0-%D0%BCo%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D1%8B-%D0%B2%D0%BE%D0%B8/?fbclid=IwAR2UDfmj5qasKBNdFJlHkfrXpC1v4LW5QBHwOTuFrzzmASPkdgoQzmer7rI

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Всем приветик! Ну я понимаю, что сепаров в школах достаточно, но можно выбрасывать хотя б тех, кто открыто выступрает против Украины.....ну вот на днях Лавров давал интервью ( не помню, где читала) та же песнь....Украина -нацистское государство, фашизм поднимает голову и т.д. но есть надежда вернуть Украину в цивилизацию, Россия будет за это бороться.

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 49834106_320899708527260_6002768772471980032_n
Мої вітання!


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Добрый вечер! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 940518261 всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043 А московские попы всё не угомонятся. Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 3096864853

В храмах Одессы верующим раздают листовки на бланках Агафангела, чтобы верующие не переходили в украинскую, потому что "турки обещали отдать ваш храм католикам"! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 766571608

Московский поп в одном из храмов в Виннице решил пойти «на крайние меры» из-за ситуации с Томосом
Об этом сообщают местные СМИ.

«В Виннице настоятель храма Александра Невского Виктор Парадюк сбросил купол с храма, где вел службы. По его словам, община храма «15 лет устанавливала его», а ныне из-за отказа «переходить к ПЦУ», его демонтировали», — говорится в сообщении.

Более того, утверждают журналисты, московский поп известен в городе своей пророссийской позицией и агрессией к украинской церкви.Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 Tserkov-goryashhaya-2-640x394
Как сообщалось ранее, бывший депутат Государственной думы РФ Сергей Марков назвал получение Украиной Томоса «карой Божьей» для России
Марков, которого называют человеком президента России Владимира Путина, высказал свое мнение о получении Украиной Томоса на своей странице в Facebook:
«Это кара Божья русскому народу за то, что в 2014 смотрели, как русские города, и десятки миллионов русских людей захватываются врагами России» – написал он.
Также он призвал Россию «защитить» свою веру:

«Свою веру надо иметь силу защищать. Иначе ваши дети и внуки будут молиться чужим богам», – заявил Марков. Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 1289751625
https://politeka.net/news/society/863536-moskovskij-pop-unichtozhil-hram-iz-za-tomosa-v-znak-protesta/?fbclid=IwAR2sHZ6ghoPiEKCYttkMM-FO0V_z7ijpKFf3MThoq_fo83kkHH5V8z5AyDg


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:Добрый вечер! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 940518261 всем привет! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043 А московские попы всё не угомонятся. Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 3096864853
............................

Марков, которого называют человеком президента России Владимира Путина, высказал свое мнение о получении Украиной Томоса на своей странице в Facebook:
[size=16]
«Это кара Божья русскому народу за то, что в 2014 смотрели, как русские города, и десятки миллионов русских людей захватываются врагами России» – написал он.
Также он призвал Россию «защитить» свою веру:

Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 50042789_348941705946576_6271692317145432064_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frt3-1


Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 3190515068
привет, Лялечка! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043

КАнти! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043

Еванька! Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 2282262043

засмыкан аки цобачко, заскочил на минутку.
ага...уже тикаю Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 1184789925

Масёк

Масёк
Catman
Имею пол-часика на все про все, потом в аэропорт.
нашел в Крымнаше за сегодня:

slobojanbanderovic:
08.01.2019 в 17:45
Послушайте, ну как мы могли быть такими беспечными? Ну всё же было перед носом!

Сегодня попалось в твиттере, пишут: листовка из Славянска 2004 год.

До войны оставалось 10 лет

Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 43eb6c174147e72f599c22a2bca30eb9

Масёк

Масёк
Catman
РІЗДВЯНА ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ.

Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 50182965_2461406537234764_320770122128031744_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-1

Масёк

Масёк
Catman
сегодня мення дед впечатлил


Свирид Опанасович
10 ч. назад
Доброго здоров’я, друзі! Нарешті робочий день, втомлена святами країна радісно рушила на роботу й першим ділом перевіряє чи працюють офісні кавоварки і чайники. Дідусь сподівається, що працюють і що минулорічний запас кави та чаю в шафах також не іссяк. Тому заварюємо собі гарячі та смачні напої і вмощуємося зручненько.
Спойлер:
Тема Томосу продовжує залишатися в центрі уваги української громадськості, детально аналізується і його текст, і обставини його вручення, і персональний склад делегації, яка цілувалася з Варфоломієм. І як в Україні здавна заведено, усюди знаходяться якісь вади та погрішності, які недоброзичливцями старанно роздмухуються до гомеричних масштабів.
Особисто дід, як я вже писав, змістом Томосу цілком вдоволений, а якщо когось не влаштовує, що предстоятелем ПЦУ є митрополит, а не патріарх, то всі питання не до хунти й не до Варфоломія. А до великого князя київського Ізяслава Ярославича. У якого були всі можливості ще в ХІ столітті реорганізувати Київську митрополію в патріархію. Але натомість він вів праздне життя давньоукраїнського політика, провалив АТО проти половців, розлютив цим небайдужих киян, втік від Майдану в Європу, де намагався отримати томос, але від папи римського. Кажуть, що навіть отримав, ще й королівську корону на додачу, але постіснявся зізнатися в цьому постидному поступку небайдужим киянам. Бо ті б його за це точно розтерзали. Однак у всій цій катавасії історичний шанс добитися від Константинополя підняття статусу Київської митрополії до рівня патріархії було надійно профукано.
Але нічого, томоси, як ми могли пересвідчитися на власні очі, підписують живі люди. Усьому свій час і не виключено, що котрийсь із наступних українських президентів у приступі гострої потреби догодити українцям привезе нам із Константинополя новий красивий і каліграфічно оформлений документ, який вноситиме в Томос від 05.01.2019 відповідні зміни та доповнення. То дід наперед би просив, аби в тих змінах і доповненнях було окремо, з червоного рядка записано, що “всі, хто знімає відео тримаючи телефона вертикально горітимуть у пеклі. Там для них є окремий казан”.
Уважне розглядання наявних відео й фото із урочистого богослужіння у патріаршому соборі Святого Георгія спричинило цікавий казус. Серед присутніх розгледіли якогось, як стверджується, кримінального авторитета з позивним Нарік. Українська громадськість неабияк збадьорилася і тепер хунта безпорадно кліпає очима, намагаючись відбитися від нападок та якось виправдатися. Дідусь дещо здивовано спостерігає за розбурханими емоціями сильно жалкуючи, що історія не зберегла для нас фотографій особового складу делегацій, які супроводжували в Царгород князів Аскольда й Олега, а також княгиню Ольгу. Та там пика одного Свенельда чого варта.
Прижиттєвих фотографій воєводи й рекетира Свенельда історики, на жаль, досі не знайшли, й натомість ми бачимо лише високоталановиті картини пізніших художників. Які вводять глядачів в оману ілюзією, що київські правителі відвідували Візантію виключно в оточенні докторів філософських наук. Це звісно не так і почувши про Наріка дідусь лише весело всміхнувся – древня традиція відвідання українськими правителями столиці Візантії дотримана до найменших деталей. Томос справжній!
Втім, подібні дрібниці не здатні зіпсувати українцям радості від дійсно грандіозної історичної події, про що свідчить і нестримне збільшення в Україні кількості батьків Томосу. Яких на сьогоднішній день уже стільки, ніби вони розмножуються брунькуванням. І між ними ось-ось розпочнеться внутрішньовидова боротьба.
Першою жертвою природного добору в середовищі батьків Томосу може впасти беззахисна постать третього президента України Віктора Андрійовича Ющенка, котрий, однак, пручається і не полишає надій догукатися до громадськості. Переконуючи її у своїй персональній визначальній ролі. Щоправда, пан Ющенко розповідає про свою участь у процесі стільки, що навіть далекі від церковних питань люди починають підозрювати чи часом шановний Віктор Андрійович не бреше. Тому дідусь хоче заступитися за пана Ющенка, який за його власними зізнаннями провів численні дипломатичні переговори із главами помісних православних церков на предмет їхнього визнання Православної Церкви України. Той факт, що досі про визнання ПЦУ не заявила жодна з помісних церков слугує беззаперечним доказом, що переговори дійсно проводив особисто Віктор Андрійович. І що він у чудовій бойовій формі, принаймні унікального дипломатичного хисту проводити блискучі переговори не чуючи співрозмовників він, схоже, не розгубив.
Таким чином процес міжнародного визнання ПЦУ займе ще якийсь історичний проміжок часу, православним владикам із помісних церков потрібно після Віктора Андрійовича оговтатися. Але Віктор Андрійович байдиків бити та спочивати на лаврах схоже не збирається і вже пообіцяв зосередитися на переговорах із священиками приходів московського патріархату на предмет їхнього переходу в лоно Православної Церкви України. Не складно здогадатися, що про зростання ПЦУ доведеться на якийсь час забути, що в принципі і правильно - кожна новонароджена церква повинна зіткнутися в пору свого росту із труднощами. І що оті труднощі будуть складнішими, то міцнішою й життєздатнішою стане з часом ПЦУ, котра по справедливості повинна буде визнати Віктора Андрійовича Ющенка блаженним.
У ПЦУ, проте, є ще шанс уникнути деяких проблем росту, але лише в разі, якщо хтось здогадається у слушну мить щолкнути перед носом Віктора Андрійовича пальцями й переключити його увагу на особливості орнаментування керамічних виробів у археологічних знахідках із розкопок поселень середнього Подніпров’я. Втім, це вже деталі, головне зроблене, Томос – наш. І настав глянути, що там на околицях України коїться.
В провінційному Заліссі досі товчеться така потвора, як *нецензурная брань*, котора на порозі третього десятку літ свого правління проявляє щоразу більше ознак, що є не самостійною фігурою. А лише сліпим знаряддям Історії, яка цинічно ізбрала *нецензурная брань* для прискорення прогресивних процесів на планеті. Так, окинувши мудрим оком геополітичну ситуацію в регіоні, Історія раптом розгледіла Білорусь. Яка досі чомусь ще залишається не дуже надійною ланкою задуманої Балто-Чорноморської вісі. “Непорядок” - подумала Історія й науськала *нецензурная брань* на Лукашенка.
Лукашенко нібито несамовито брикається, але *нецензурная брань* напосідає, бо прекрасно знає – Захід за режим Лукашенка заступатися не буде, верескливої опозиції в білоруському парламенті давно нема, небайдужих громадян в Білорусі мало, отже й Майдану в Мінську не буде. Тому бацька кругом беззахисний, значить його можна у слушну мить безпечно скушать. Хоча б для того, аби перебити ватнікам неприятний присмак від здачі японцям Південних Курил.
Проте пишні похорони, які поспішили влаштувати Білорусі окремі українські експерти явно завчасні. І дідусь просить тих оглядачів припинити писати білорусам некрологи. Адже там виросло ціле покоління дорослих зараз людей, які народилися хай у дещо формально, але незалежній державі. Якою вони пишаються, яку люблять, і втрачати незалежності якої не бажають. Чутки перед Новим Роком, що Лука збирається продати Білорусь *нецензурная брань* за газ розбудили навіть тих білорусів, які ніколи політикою не цікавилися. І там потроху почало булькати: “Уйдем в леса”, “Будем стрелять” тощо. Тому актуальну ситуацію навколо Білорусі українська сільська аналітика оцінює однозначно: *нецензурная брань* напослєдок вирішило створити ще й свідому білоруську політичну націю. Забезпечивши таким чином Україні надійного союзника з півночі, а нашим народам сяюче геополітичне майбутнє в просторі між Балтійським та Чорним морями.
Я знаю, дідові пости читають і в Білорусі, тому якщо маю право щось радити, як людина, яка уважно й доброзичливо спостерігає за вашими процесами, то хочу сказати наступне – Лукашенко перед *нецензурная брань* дійсно беззахисний. Європа йому допомагати дійсно не буде. І одразу облиште ілюзію, що *нецензурная брань* від вас відчепиться – не відчепиться, бо воно я не знаю таких словло. Тому доля Білорусі – лише у ваших руках. Ключі від Білорусі не лежать у сейфі Лукашенка. Вони зберігаються в мільйонах домівок білоруських громадян. А ви ж оті ключі нікому не віддасте? Головне не бійтеся – і вас злякаються. Жыве Беларусь!
Зберігаємо бадьорий бойовий дух, не забуваємо про Олега Сенцова та решту полонених, плекаємо і балуємо рідні Армію та Флот та подаємо друзям-білорусам приклад успішної боротьби із темними силами Залісся.
Ну й слєдім, щоб віздє був порядок! А не то, шо січас :)
P.S. Натрапив дід якось на один контраверсійний пост одного відомого блогера (не копіюю посилання, бо не суть. Мова про інше). Почитав, а потім дивлюся під постом купа лайків. А кількість коментів іще більша. “Ага! – думаю – полемізують люди”.
І точно.
У коментах, звісно, класика жанру – заруба страшна! Нападки на пост, потім на автора, тут же нападки на нападників на автора, сам автор відгризається, когось банить – ну шо я вам розказую, самі знаєте як воно в українському фейсбуці буває. Але вчепився у автора якийсь настирний коментатор і терзає його немилосердно. Розмова між ними приблизно така - передаю лише кінцівку їхньої “розмови” (“К” – коментатор; “А” –автор):
- К – Мудак!
- А – Дебіл
- К – Іди ная не знаю таких слов!
- А – Блять, достав... БАН!
- А – Подожди, у вас стєклопакети двокамерні?
- К – Однокамерні, але енергозберігаючі.
- А – Ціни з доставкою?
- К – Пиши в лічку, договоримся.
Дід всігда казав – цю країну врятує малий і середній бізнес :)

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Сейчас посетителей на форуме: 54, из них зарегистрированных: 1, скрытых: 0 и гостей: 53 :: 2 поисковых систем
Больше всего посетителей (107) здесь было Вт 25 Дек 2018 - 23:14
Зарегистрированные пользователи: Sanchezz

Доброго вечера всем! сколько вас набежало Попкорн (общество, политика) - Том LX - Страница 41 3829237429


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Старушечка

Старушечка
Гуру
Гуру
Приветик! Забегу позжее. А Томос то подписали все члены синода. Вот так. Никто не отказался. А то, что метрополия, то лучше так, чем непризнанный патриархат. В принципе, целиком самостийна церковь.....Витаю.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Старушечка пишет:Приветик! Забегу позжее. А Томос то подписали все члены синода. Вот так. Никто не отказался. А то, что метрополия, то лучше так, чем непризнанный патриархат. В принципе, целиком самостийна церковь.....Витаю.
Приветик!
согласен.
плюс, слушал по тв одного спеца,
так он вспомнил, что часть автокефальных церквей разных православных стран тоже сначала имели метрополию, а патриархат им дали спустя столетия или десятилетия,
он называл страны и церкви и когда что получили,
было довольно убедительно.
и что если переход приходов будет большим и церковь будет расти и развиваться, то вполне возможно, что через десяток-другой лет и Украина получит патриархат, что в истории церкви вообще мгновение.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 41 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 54 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения