Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Кафе У Жеки - Форум СТБ » Кафе "У Жеки" » Мансарда » Музыкальный бар » Музыкальный бар - Том IX

Музыкальный бар - Том IX

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 65 из 67]

1Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Музыкальный бар - Том IX в Вс 09 Апр 2017, 11:11

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Naamlo11

Музыка заставляла пинать стены и подниматься в небо по огненным ступеням. Заставляла вывернуть на максимум все ручки, щелкнуть всеми выключателями, вставить пальцы в розетку вселенной и посмотреть, что будет дальше.Она заставляла выкрасить стены спальни в черный цвет и развесить на них плакаты.

...............................................................................................

— Ну, и там была эта музыка...
— Такая бренчащая, — вставил главный философ.
— А какой ритм... — вспомнил декан.
— Она была...
— ...Такая...
— ...В некотором роде...
— ...Ну, такая, что проникает под кожу и пускает там пузырики, — закончил декан. — Кстати, ни у кого нет черной краски? Я просто обыскался.

©️ Терри Пратчетт. Плоский Мир. Роковая музыка
Обсуждения:
"Голос країни":
"Голос країни"-2018:
"Голос. Діти"-2017:
"Голос країни"-2016:
"Евровидение":

---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

961Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:23

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Санчез, я надеюсь, мы сегодня не добьем 100 тысяч. Я после двух ночи пьянствовать не в силах... Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 1925329253

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

962Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:24

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Словения. Понравился, красивый голос и очень легко спел.

"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

963Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:24

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Sanchezz пишет:конец трансляции аж в 1-20, через 2 часа?

Наверное, с перерывом на голосование.

Сейчас Латвия.

А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»

964Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:25

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
MaleFactor пишет:Еще раз восхищусь сценой и решениями. Даже если участник выступает в одиночку и без подтанцовки, все равно сцена заполнена, и всё крутится вокруг него. Нет ощущения пустоты.
понятно, что скорее всего это команда Евровидения, которая ездит каждый год,
но вспоминаю, как все "специалисты" хаяли сцену и её недостатки.

965Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:25

Масёк

Масёк
Catman
Спойлер:

Перший пів-фінал Є-бачення розпочався. Монатік вийшов співати в халаті і я його повністю підтримую, я дивлюсь конкурс точно так само. Тільки на дивані.
Остапчук неймовірно органічний! Скічко подумки проговорює текст і свій і колег по сценіМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2. Але який він красивий... Мірошніченко в грінрум!
UPD.
1. Швеція. Слава Богу, що правилами шоу заборонено мастурбувати на сцені під час виступу, інакше б швед це зробив. Ну і тему з біговими доріжками вже давно розкрили у красивому кліпі -https://www.youtube.com/watch?v=dTAAsCNK7RA .
2. Грузія. Виступала у нас на нацвідборі в Києві. Вже тоді було зрозуміло, що не виграє. В пісні чути біль, але щоб вигравати, треба щоб він йшов не зі зв*язок, а з серця, як то було минулого року в Джамали.
3. Австралія. А що, Майкл Болтон вже вмер і виступає його 17-річна реінкарнація? Чуваки, скажіть хтось автсралійцям, що вся ця тєма з силуетами розміром на весь заднік сцени це вчорашній день. Як і з крупняком лиця. Правда, Melovin? Початок пісні не віщував такого галімого розвитку...
4. Албанія!!! Та лааааааадно!!! Це тіпа трагічна наречена?!!! Може на фоні цвинтаря?!!! Чи може це албанська Білосніжка? Тоді де гноми?!!!!!!!!!! Мда... Албанія уже нє та... Пісня з розряду "буде шо викинути з конкурсу".
Я хочу щоб албанка подружилась із австралійцем і позбавила його цноти сьогодні вночі десь на Подолі. Може хоч це підніме їм настрій!!!!
О май Гад, зараз знову 17-річна дитина буде співати!
5. Бельгія! Попри те, що дитина, але щось в тому є. Так, трохи попахує Адель(-івщиною), але від кого зараз нею не попахує. Тим більше у приспіві від Адель не залишилось ні ноти, зате згадав стару добру групу "Тєхнологія": тааааааанци вдвооооойоооом, страаааанниє таааааааааанци!!!
Що ж з ними всіма таке робиться, що вони таку печаль задвігають?! Ну, нічого, зараз Чорногорія вжарить!!!
6. Чорногорець в мене в Збаражі в 90-их не прожив би і 20-ти хвилин... Але пацана обов*язково треба брати в фінал. По-перше такого явного галубаглазіка гріх не взяти, по-друге, ну хоч він веселий!
Ти хоч і Славко, але я буду називати тебе Лара Крофт https://www.google.com.ua/search…:
Пішли на рекламу, але встигли ще раз насолодитись красою Олександра Скічко!
Повернулись.
7. Фінляндія. Жіночка певно в траурі... разом з тим роялем непогано б дивилась на базі "Феросплавщик" в Приморську, під Бердянськом. Тільки рояль поміняти на іоніку, а цю пісню на нормальний репертуар. Карочє, женщіна! Гдє "Марджанджа"?!!!
В чувака з рояля валить дим. Це, канєшно не балєріна, но тоже харашо. Не здивуюсь, якщо всередині сидять 4-ро маленьких китайців і курять Бонд в м*якій пачці.
8. Азербайджан. Дівчинка десь в італійському ресторані співає. Там теж так на дошках крейдою пише: паста, лазанья, фетучіні...
Мать-перемать!!!! Кінь!!! На стрємянці!!!! І яка тепер нафіг різниця, про що вона співає?!!!!
Ні а чьом...
Поки що мені найбільше подобається ведучий Тимур Мірошніченко.
9. Португалія. Знову муть і нудь...
В мене так один сусід ручками крутив туди-сюди і пальчиуками, коли в нього була ломка... але навіть тоді він був веселіший!
Було б більше толку, якби він спро...
Вибачте, заснув... фууууххх!!!! Ото веселе Є-бачення!!! Дякуємо уряду та владі Києва за яскраву підготовку! ЛІвий берег виглядає яскравіше, ніж перших 9-ть учасників.
Серджуся на коментаторів UA: ПЕРШИЙ, не дають насолодитись діалогом між перспективним Остапчуком і неймовірно красивим Скічко!
10. Греція. Дуже красива права нога. Цікаво, чи ліва така ж?
Фореве енд еве??? Блін, а що всі греки мають співати те, що було хітами у Деміса Русоса?
О, веселіше! У дівчинки з*явилось два раба! Певно служила в нацгвардії?!
А взагалі, афігєнна пісня!!! Була б в 97-му році!
11. Оооооо!!!! Полска файна дупка!!! Виступала в нас на відборі!
Ну, якщо порівнювати із минулорічним учасником https://www.google.com.ua/search…: , то чисто візуально - крок вперед! В того такого декольте не було!
Але пісню не рятує навіть конвульсивний скрипаль. Але пофіг... які цицьки, мати рідна!!!! В фінал Польщу, в фінал!!!
12. Молдова. Хей, мамма? Ну, добре, що Сальто назад не пройши, бо було б "О, мамо" проти "Хей, мамма!". 
Ну хоч у когось все ок зі статевим життям! Пісенька весела!
Але в нашому національному відборі у фінал би не потрапила. А може б навіть і в пів-фінал.
І взагалі, панове, дивлячись на перших 12 учасників, я чітко розумію, що наш національний відбір - це прям за радість! Коротше, привіт МеладзеМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2! Думаю наступного року відбір без нього не пройде!
13. Ісландія. Ну, правильно, що декольте скромніше, ніж в полячки. Тут і розміри скромніші.
Учасниця вся в білому. На що це вона натякає? Що "всі гі...но, а я вся в бєлом"?
Пісня не з гірших на сьогодні. Але страшенно не вистачає сектору з ісландськими фанами, барабаном і їх гучним "Уууууууууууу!!!!!!!".
О, гумор від ведучихМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2))! 
Піду сьорбну чаю, бо ж такий цікавий пів-фінал, що відірватись неможливо! А тут якраз реклама!
З поверненням! Ведучі ЮА ПЕРШИЙ кажуть, що стає гаряче! Хм... хто підпалив студію в "карандаші"?
14. Чехія. О, женщіна-кошка? Чи внєбрачна дочь робота Вердера?
Хочу подякувати ректору універа, де вчиться чешка, що відпустив її до Києва. Мав же бути хтось, хто вміє співати. На фоні тих вже заїжджених велетенських силуетів.
Сценічний одяг чешки нагадує всім глядачам про те, що золоті обгортки з шоколадних цукерок Рошен просто так нікуди не зникають!

966Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:25

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
MaleFactor пишет:

Там бы лучше смотрелась какая-нить Оксана Марченко в бомбезном платьичке
Мертвечучка??? Нафіг-нафіг!!

Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

967Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:26

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
MaleFactor пишет:Санчез, я надеюсь, мы сегодня не добьем 100 тысяч. Я после двух ночи пьянствовать не в силах... Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 1925329253
Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 1925329253

968Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:26

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Лялька пишет:Словения. Понравился, красивый голос и очень легко спел.

Он мне напомнил Карела Готта.

969Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:27

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Латвия ни о чем

970Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:28

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
понятно, что скорее всего это команда Евровидения, которая ездит каждый год,
но вспоминаю, как все "специалисты" хаяли сцену и её недостатки.
 2004 именно у нас, в Украине, наши спецы какие-то примочки привнесли по сцене и освещению/ исходя из того, что было в наличии во Дворце спорта.  Шведы (тогда команда шведов сценой занималась, инженеры в смысле) были в восторге, и что-то из этого стали пользовать дальше. Подробностей не помню. Может снова наши отличились, ноу -хау какое-нить?:

971Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:29

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Форумные ники, мы сегодня не голосуем. Зато сможем голоснуть в четверг, когда будут белорусы

972Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:29

яло

яло
Гуру
Гуру
Все я засыпаю.Спасибо за компанию. Приятного просмотра. Спокойной ночи. Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 3691576930Остальных досмотрю завтра.

973Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:30

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
А я по программе смотрела заканчивается трансляция кажется в 00.10 Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 4175450823

"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

974Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:30

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Кантілєна пишет:Мертвечучка??? Нафіг-нафіг!!

Я про образ, а не конкретно. Какая-нить роскошная дева в умопомрачительном наряде. Как-то так.

975Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 Empty Re: Музыкальный бар - Том IX в Вт 09 Май 2017, 12:30

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Спойлер:

Перший пів-фінал Є-бачення розпочався. Монатік вийшов співати в халаті і я його повністю підтримую, я дивлюсь конкурс точно так само. Тільки на дивані.
Остапчук неймовірно органічний! Скічко подумки проговорює текст і свій і колег по сценіМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2. Але який він красивий... Мірошніченко в грінрум!
UPD.
1. Швеція. Слава Богу, що правилами шоу заборонено мастурбувати на сцені під час виступу, інакше б швед це зробив. Ну і тему з біговими доріжками вже давно розкрили у красивому кліпі -https://www.youtube.com/watch?v=dTAAsCNK7RA .
2. Грузія. Виступала у нас на нацвідборі в Києві. Вже тоді було зрозуміло, що не виграє. В пісні чути біль, але щоб вигравати, треба щоб він йшов не зі зв*язок, а з серця, як то було минулого року в Джамали.
3. Австралія. А що, Майкл Болтон вже вмер і виступає його 17-річна реінкарнація? Чуваки, скажіть хтось автсралійцям, що вся ця тєма з силуетами розміром на весь заднік сцени це вчорашній день. Як і з крупняком лиця. Правда, Melovin? Початок пісні не віщував такого галімого розвитку...
4. Албанія!!! Та лааааааадно!!! Це тіпа трагічна наречена?!!! Може на фоні цвинтаря?!!! Чи може це албанська Білосніжка? Тоді де гноми?!!!!!!!!!! Мда... Албанія уже нє та... Пісня з розряду "буде шо викинути з конкурсу".
Я хочу щоб албанка подружилась із австралійцем і позбавила його цноти сьогодні вночі десь на Подолі. Може хоч це підніме їм настрій!!!!
О май Гад, зараз знову 17-річна дитина буде співати!
5. Бельгія! Попри те, що дитина, але щось в тому є. Так, трохи попахує Адель(-івщиною), але від кого зараз нею не попахує. Тим більше у приспіві від Адель не залишилось ні ноти, зате згадав стару добру групу "Тєхнологія": тааааааанци вдвооооойоооом, страаааанниє таааааааааанци!!!
Що ж з ними всіма таке робиться, що вони таку печаль задвігають?! Ну, нічого, зараз Чорногорія вжарить!!!
6. Чорногорець в мене в Збаражі в 90-их не прожив би і 20-ти хвилин... Але пацана обов*язково треба брати в фінал. По-перше такого явного галубаглазіка гріх не взяти, по-друге, ну хоч він веселий!
Ти хоч і Славко, але я буду називати тебе Лара Крофт https://www.google.com.ua/search…:
Пішли на рекламу, але встигли ще раз насолодитись красою Олександра Скічко!
Повернулись.
7. Фінляндія. Жіночка певно в траурі... разом з тим роялем непогано б дивилась на базі "Феросплавщик" в Приморську, під Бердянськом. Тільки рояль поміняти на іоніку, а цю пісню на нормальний репертуар. Карочє, женщіна! Гдє "Марджанджа"?!!!
В чувака з рояля валить дим. Це, канєшно не балєріна, но тоже харашо. Не здивуюсь, якщо всередині сидять 4-ро маленьких китайців і курять Бонд в м*якій пачці.
8. Азербайджан. Дівчинка десь в італійському ресторані співає. Там теж так на дошках крейдою пише: паста, лазанья, фетучіні...
Мать-перемать!!!! Кінь!!! На стрємянці!!!! І яка тепер нафіг різниця, про що вона співає?!!!!
Ні а чьом...
Поки що мені найбільше подобається ведучий Тимур Мірошніченко.
9. Португалія. Знову муть і нудь...
В мене так один сусід ручками крутив туди-сюди і пальчиуками, коли в нього була ломка... але навіть тоді він був веселіший!
Було б більше толку, якби він спро...
Вибачте, заснув... фууууххх!!!! Ото веселе Є-бачення!!! Дякуємо уряду та владі Києва за яскраву підготовку! ЛІвий берег виглядає яскравіше, ніж перших 9-ть учасників.
Серджуся на коментаторів UA: ПЕРШИЙ, не дають насолодитись діалогом між перспективним Остапчуком і неймовірно красивим Скічко!
10. Греція. Дуже красива права нога. Цікаво, чи ліва така ж?
Фореве енд еве??? Блін, а що всі греки мають співати те, що було хітами у Деміса Русоса?
О, веселіше! У дівчинки з*явилось два раба! Певно служила в нацгвардії?!
А взагалі, афігєнна пісня!!! Була б в 97-му році!
11. Оооооо!!!! Полска файна дупка!!! Виступала в нас на відборі!
Ну, якщо порівнювати із минулорічним учасником https://www.google.com.ua/search…: , то чисто візуально - крок вперед! В того такого декольте не було!
Але пісню не рятує навіть конвульсивний скрипаль. Але пофіг... які цицьки, мати рідна!!!! В фінал Польщу, в фінал!!!
12. Молдова. Хей, мамма? Ну, добре, що Сальто назад не пройши, бо було б "О, мамо" проти "Хей, мамма!". 
Ну хоч у когось все ок зі статевим життям! Пісенька весела!
Але в нашому національному відборі у фінал би не потрапила. А може б навіть і в пів-фінал.
І взагалі, панове, дивлячись на перших 12 учасників, я чітко розумію, що наш національний відбір - це прям за радість! Коротше, привіт МеладзеМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2! Думаю наступного року відбір без нього не пройде!
13. Ісландія. Ну, правильно, що декольте скромніше, ніж в полячки. Тут і розміри скромніші.
Учасниця вся в білому. На що це вона натякає? Що "всі гі...но, а я вся в бєлом"?
Пісня не з гірших на сьогодні. Але страшенно не вистачає сектору з ісландськими фанами, барабаном і їх гучним "Уууууууууууу!!!!!!!".
О, гумор від ведучихМузыкальный бар - Том IX - Страница 65 Smile_mini2))! 
Піду сьорбну чаю, бо ж такий цікавий пів-фінал, що відірватись неможливо! А тут якраз реклама!
З поверненням! Ведучі ЮА ПЕРШИЙ кажуть, що стає гаряче! Хм... хто підпалив студію в "карандаші"?
14. Чехія. О, женщіна-кошка? Чи внєбрачна дочь робота Вердера?
Хочу подякувати ректору універа, де вчиться чешка, що відпустив її до Києва. Мав же бути хтось, хто вміє співати. На фоні тих вже заїжджених велетенських силуетів.
Сценічний одяг чешки нагадує всім глядачам про те, що золоті обгортки з шоколадних цукерок Рошен просто так нікуди не зникають!

Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 1925329253

и когда автор успевал писать и смотреть? Музыкальный бар - Том IX - Страница 65 3190515068

Спонсируемый контент

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 65 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Следующий

Права доступа к этому форуму: